Ana Menü

Kurtlar Vadisi Pusu

Başlatan carlito1903, Mart 15, 2008, 11:54:04

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Ahmet abi hani bi laf vardır çokça kullandığımız forum kurallarından dolayı söyleyemiyorum '.... başı ayrı ayrı oynamasın' diye...

Bence bunu söyledi Polat orda :)

keskinli

tamam anladim simdi :ahaha
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

CooLDumaN

Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

carlito1903

İzlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi'nin 'Memati'si Gürkan Uygun, evlilik telaşı yaşıyor. Ünlü oyuncu, 26 Nisan'da Şebnem Ceylan'la nikah masasına oturacak. Törende kimin şahitlik yapacağı ise sır gibi saklanıyor.

Zaman Gazetesi'nin haberine göre, her hafta izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinde 'Memati Baş' karakterini canlandıran Gürkan Uygun, dünya evine girmeye hazırlanıyor. Biri Bizi Gözetliyor (BBG) isimli yarışma programından tanınan Şebnem Ceylan'la hayatını birleştirecek Memati, bu hafta sonu nikâh masasına oturacak. Daha önce birçok dizi ve filmde oynamasına rağmen Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı 'Memati' rolüyle üne kavuşan Gürkan Uygun, bugünlerde evlilik telaşı içinde. Milyonların beğenisini kazanan Gürkan Uygun, 26 Nisan'da İstanbul'da yapılacak törenle bekarlığa veda edecek. 34 yaşındaki sevilen oyuncu, dördüncü dönem BBG evinde yer alan ve '09 Şebnem' ismiyle bilinen Şebnem Ceylan'la hayatını birleştirecek. Yaklaşık 300 kişinin davet edildiği düğün töreni, cumartesi günü Caddebostan Rakkas Restoran'da yapılacak.

carsi52

Allah bir yastıkta kocasın.
MutLuLukLar.
Bölünür senin için uykular!

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Alves

Bize düğün davetiyesi gelmedi üzüldüm şimdi :D
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

erdinc1926

o kadar da protesto ettik dimi memati ölmesin diye üzüldük sevindik:D

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

ben fragmanını izledim hiç öyle göstermiyorlar ama :D

carlito1903

Adam dizi de evlenmiyor ki, fragmanda göresin :)

erdinc1926

:ahaha :ahaha ne reklam olduk ya bende dizide zannettim allah'ım ya  :ahaha :ahaha :hayde

carlito1903

erdinc1926

valla öle :D neyse hayırlısı olsun