Ana Menü

Hakem Bülent Yıldırım !

Başlatan Non Mollare Mai, Mart 13, 2008, 14:36:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ya şimdi bırakın olayı uzatmaya gerek yok..

Ancak şahsi görüşüm Trabzonsporun sarı kartı çok ağırdı..

Toraman bana göre hak etti, size göre hak etmedi..

SALLAYIN
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

iyide ben de degisik birsey demiyorum ki ... aynisini diyorum.

yenerr17

Alıntı yapılan: metini34 - Mart 16, 2008, 21:51:29
en yakin örnek iki yil önce ise bu kararin pek de cok verilmedigi anlamina gelmez mi? ;-)
bizim karşımızda olan en yakın örneği demek istedim, bize karşı oynanan maçlardaki örneği yani...Hakemi kandırıyorsa verecek sarıyı bu normal;)

carsi52

Trabzonspor'un yediği kırmızı kartta doğru deniLmez pek.
Kendini yere attıysa her türLü sarı kart ister ceza sahası oLsun ister kendi ceza sahasında oLsun.
Ama gerçekten düştüyse biLemem.
Bana göre kendisini yere attı pekte ağır oLduğu söyLenemez.
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

her neyse arkadaşlar hakemi tartışmayı bırakalım aldık maçımızı istanbul b.ş.b maçına konsantre olalım artık.

onaT

ayıp etmeyelim beyler zekamızı ve tarafsızlığımızı koruyalım toramanın 3 kart görmesi lazımdı 2 gördü en azından ilk yarıyı bitirebildi buna şükredelim
öyle herşeyde hakeme yüklenirsek gerçekten bir şey olduğundan yüklenince kimse takmaz

keskinli

toraman kartlari haketti,acemi futbolcularin yapabilecegi hatalari yapti,ayrica sürekli itiraz etmesi ise baska bi konu
barisa verilen kart tam bi komedi,kesinlikle hakemi aldatmadi,yapilan bariz bi faul var
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Toraman'ın 2. sarı kartı bana göre de haksızdı ama işe bu açıdan bakacaksak ilk yarı da çok sert bi' tekmeyle rakibine girdi ve görmesi gereken sarı kartı görmedi.
Barış'a çok yazık oldu. Kırmızı kartla alakası yoktu.
Vesselam rezil bir maç yönetti.
edit

carlito1903

Toraman'ın ikinci sarısı yanlıştı, aynı şekilde Barış'a verdiği ikinci sarıda da hatalıydı hatayı hatayla düzeltmeye çalıştı ama olmadı, bu adama Avrupa'da maç verdiklerini düşünsenize rezil eder ülkeyi...

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R