Ana Menü

Deprem

Başlatan erdibatmaz, Mart 12, 2008, 20:58:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

biraz önce5 dk kadar önce deprem oldu ist da
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

erdibatmaz

deprem derken ufak bi sallantı telaş yapmayın :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Kralkartal21

Hadii bee gerçekten mi?
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Non Mollare Mai

Ayberk Msn'den yazıyor deprem oluyor hakkını helal et diye.
Allah korusun tabi de bi' felaket olsa hala son nefesini Msn'de veriyor olacak. Bu ne aşktır. ;D

Şaka bir yana, geçmiş olsun depremi hissedenlere. Allah'tan büyük değildi.
edit

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Kralkartal21

onaT

merkez üssü çınarcık

keskinli

gecmis olsun
Allah bu türlü belalardan korusun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

sercAn1903

geçmiş olsun..herkeze ben hissetmedim ama..
4.8 şiddetinde olmuş 6saniye kadar
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Adriano

Oturduğum koltuk baya sarsıldı, tırstım diyebilirim :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

noumAyberk

Ya sallantı bişey değilde
Alttan yandan üstten feci sesler gelmeye başladı
Dedim aha beni çağırıyolar ;D

Şaka bi yana hepimize geçmiş olsun

eyup1903

hafif bir sarsıntıydı

Kralkartal21

Marmara Bölgesi bu akşam Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğündeki depremle sallandı. Geniş bir alanda hissedilen deprem paniğe neden olurken, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybına yol açmadı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü'nün merkez üssünü Yalova'nın Çınarcık İlçesi olarak saptadığı deprem, saat 20.53'te meydana geldi. Yalova başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Bursa'da hissedilen deprem paniğe neden oldu.

Depremin şiddetli hissedildiği Çınarcık ve Yalova'da halk sokağa fırlarken, bazı kişiler balkon ve pencerelerden atladı, hafif yaralananlar oldu. Korkuya kapılıp fenalaşanlarla, kaçarken yaralaanlar hastanelerde ayakta tedavi edildi. Birçok yerleşim merkezinde kısa süreli telefonlar kilitlendi.

Yalova Valisi Yusuf Erbay, ekiplerin bölgeyi taradığını ve depremin can ve mal kaybına neden olmadığını belirterek halkı sakin olmaya çağırdı. Yalova ve Çınarcık'da halk uzun süre evlerine giremedi.

VALİ: TAHRİBAT HABERİ ALMADIK

Yalova Valisi Dr. Yusuf Erbay, merkez üssü Çınarcık olan 4.8'lik depremle ilgili olarak, "Şu ana kadar herhangi bir tahribat haberi almadık" dedi.

Erbay, depremin ardından gerekli birimlerin Kriz Merkezi'nde toplandığını, daha önce kurulan telsiz sistemiyle kente bağlı ilçe ve köylerle iletişime geçtiklerini söyledi.

Depremin merkez üssü olan Çınarcık ve Yalova merkezde herhangi bir sorun olmadığı yönünde bilgi aldıklarını dile getiren Erbay, "Şu ana kadar herhangi bir tahribat haberi almadık. Sadece vatandaşlarımız biraz korktular. Durumu takip etmeye devam ediyoruz" diye konuştu.

eRe

ya son zamanlarda depremler cok arttı masallah sureklı denızlıde sallanıyoruz bız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi