Ana Menü

BirlikMİŞ BütünlükMüş

Başlatan SercanBjk, Mart 10, 2008, 16:03:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

Okuma-yazma biliyorsam , sayı bilgim de varsa puan durumuna bakıyorum ve lider olduğumuzu görüyorum..Alınanlara,çalınanlara,yatanlara-satanlara inat..

Bembeyaz,tertemiz bir şampiyonluğun arefesinde olduğumuzu görüyorum,davulların sazların çalacağı..

Kısıtlı kadrosuna,yanlış yabancı tercihlerine,eldekilerden tam anlamıyla yararlanılamamasına rağmen,sakatlıklardan dolayı 18'in yarısı PAF'tan takviyelerle oluşmuşken inanan çocukları görüyorum..

Ve maalesef birşey daha görüyorum..

Bu camiada ''birlik-bütünlük''kavramlarının sadece kelimlerden ibaret kaldığını ve forumlardan öteye geçmediğini,geçemediğini,geçtirilmek istenmediğini..

ey sen kazım kanat!Türk basının Beşktaşlı olarak bilinen yazarı,bir önceki seçimin Divan Üyesi Adayı,katıldığın programda gs li hakan ünsal,fb li gürcan bilgiç net penaltı derken,hangi curet ve uslupla o pozisyona penaltı değil deyip ısrar edebiliyorsun..

ey sen Atilla Gökçe,Türk sporunun duayeni olarak adlandırılan za't,hangi curetle canlı yayında şampiyonluğu gs-fb maçı belirler diyebiliyorsun..

Bu takımın eksiği şudur,çözümü budur demek yerine,ankaraspor ve fenerbahçe(en azından skora direk etki eden 2 maç) maçlarında çalınanları her hafta dile getirmek yerine,hakeme takılmayalım,futbol konusalım demek de nedir..Bizimkiler futbolcu değil mi,bizim çocuklar futbol emekçisi değil mi,ve emeği çalınanların camisı siz ve sizin gibilerin de camiası değil mi?

Sizin ve sizler gibiler için en büyük güzellik bu camianın kaos durumunda olmasıdır..

fenerbahçeyi tebrik eden Beşiktaşlılar;gördünüz mü bu hafta Özer Abi'nin de yazısında belirttiği 96-00 galatasarayının bir modelinin fbye ugulanmaya baslandığını..avrupada iyiler aman ligde moralleri bozulmasın..ah canım vah canım..

İnönü'deki maçtan önce olası bir ali koç konusmasında eli kolu bağlanbabilecek bir federasyonun ve mhknın neler yabaileceğini hiç aklı9nızdan geçirdiniz mi..

yayıncı kuruluşmuş,diğer spor yazarlarıymıs,hepsi mamalı,hepsi yamalı,konusmaları da bolca ağdalı..

kablosu kesilen yani onuruyla oynanan ama hala ona buna yalakalık yapanlardan,(o olay bizim stadda olsa liglerden atılırdık)nefret etsem de içimizdeki sözü geçen ve Beşiktaş'ın haklarını korumayanlardan,Beşiktaş'ı 3.sayfalara düşürenlerden daha çok nefret ediyorum..

Tek eksik huzur,tek eksik birlik bütünlük..Ama sizin ona buna yalakalık yapacam zihniyetinizle bu kulüp ne bir sportif basarı kazanabilir ne de huzura erişebilir..

Sizin gibilere inat,taraftar asla dönmeyecek bildiği yoldan..Asla ve asla bırakmayacak sevdasını yalancı hevesler uğruna..

Şurada kalmıs 9 hafta,sarıl sımsıkı Siyah-Beyaz'ına..Al eline bayrağını,tak boynuna atkını ve yürü sevdanın peşinden..

Zafere dek daima!!! 

( Alıntıdır )

NOT:   Diğer siteleri buraya taşıyorumgibi bir düşünce oluşa bilir arkadaşlar,ancak bunlar her Beşiktaş`lının görmesi bilmesi ve tepki verip dostu düşmanı anlaması gereken konular. Bütün Beşiktaş`lılar bu konularda daima birlik olmalıyız,uyanık olmalıyız,tepkimizi vermeliyiz.

keskinli

baska sitelerden alinti yapmandan bi mahsur yok,hemde böyle anlamli yazilarda
konuya gelince,spor programlarini,gazete yorumlarini okumayin demekten baska bi sey diyemiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

onaT

son dakikalarda 4 gol atmışız
gs 6 tane attu uLan!!

onlarıda gösterin??
yermi?
yemez=)=)

NoPasaran

Başka sitelerden haber alınmazsa zaten forumlar forum olmaz

Teşekkürler paylaşım için
Aşk bu Aşk !