Ana Menü

Ofsayt Kalktımı ?

Başlatan SercanBjk, Mart 10, 2008, 15:16:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SercanBjk

fbnin maçını izledik,rakipleri kolu kanadı kırılmış,endüstriyel futbola kurban edilmiş,sponsorun elini ayağını çektiği düşmemek için çabalayan bir takım.Fakat ne hikmetse dirençlerini kırmak için daha maçın başında alakasız fauller yanlı düdüklerle yıldırılan akabinde 2 si ofsayt biri de faul başlangışlı 3 golle kuşa çevrilen bir rakip.Maç orada kopuyor,direnci kırılan Manisa bitiyor ve sonuç ortada.
Eğer ofsayt kuralı kalktıysa biz de bilelim,ya da yıllar önce Avrupa da ilerliyor diye gsnin ayrıcalığı bu kez fbye uygulanıyorsa bunu açıkça beyan etsinler anlayalım.gsyi 4 yıl üstüste şampiyon yaptıklarında aman Avrupada ilerliyorlar burada moral yükleyelim diye anamızın ak sütü gibi helal olan şampiyonluklarımızı gaspedenler yine sahnede,bu kez başkasına yontuyorlar keserin ucunu.
Uyanık olma zamanı,Beşiktaş koşar adım şampiyonluğa giderken aynı tezgahlar açılıyor,unutmayalım fbnin gsnin her oynadığı Manisa değil BEŞİKTAŞ tır,o maçlardaki her haksız skor sadece bizi ilgilendirmektedir.

( Forza Beşiktaş`tan Alıntıdır )

keskinli

ofasytta kalkmis,faulde kalkmis zaten yillar önce
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Elle goLLerde serbest oLmuş.
Bölünür senin için uykular!

onaT

maçta iki gol ofsayt biri faul

2-0 olan maçı 4-1 yaptı hakemler =)=)

NoPasaran

Her forumda bi takım diğerine laf atıyor :D

Türk futbolunda büyüklerin korunmadığı sezon mu var?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Mart 10, 2008, 20:09:03
maçta iki gol ofsayt biri faul

2-0 olan maçı 4-1 yaptı hakemler =)=)

Yaparlar...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Brestgerfich

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 10, 2008, 19:48:34
Elle goLLerde serbest oLmuş.

olsaydı Nobrenin Sözde! elle attığı golü sayarlardı ;)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Onur*

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 10, 2008, 20:10:37

İstanbul düşkünü i..e hakemler diye boşa bağırmıyorlar.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Onur*

MAF larin döneminde Federasyona basvuran Fenerbahce maclarin 85 dk oynanmasini istemisti, sebebi de Besiktas Hep son bes dk da maclarini aliyor diye(bu isin saka yani). simdi 2008 ve ayni travma icinde Fenermedyabahce son sanye son yarim sanye son ceyrek sanye nin hesabi yapiliyor. Kimse sormuyor veya konusmuyor ve de konusmak istemiyor su kismi; macin son duduge kadar oynandigini. Son dakika dudugu calinana kadar oyun disiplininden kopmayan Besiktas Ruhunu. Daha bir hafta önce Burak Yilmazin ceza sahasi icinde indirilmesini diline Sapik ruyla dolayan doberman Genclerbirligi oyuncusunun I.Toromani ayni "sapik emelleri" icin yere indirilmesini görmemezlikten geldi. Daha iki hafta öncesinde tac atisinin kullanilma yerini kiyamet gunu olayi olarak sunan doberman, dun iki ofsyt golunu bir faulle baslayan golu savusturmak maksatli anlatti. Yan hakemin israrla Penalti isareti yapmasi olayini yardimci hakemlere fazla yetki verildi diye yorumladi yine doberman. Oysa ki Yetki konusunda o da cok iyi biliyordu ki; Pozisyona yakin olan hakemin Mudahale hakkinin oldugunu. Ve son olarak Futbolun sadece Futbolcular hekem federasyon icin oynandigini ilk defa dun anladim sayin dobermandan! Söyle diyordu; O kulakligi neden vermisler o hakemlere? Kullanmasini bilmiyorlar ki, öyle bir pozisyonda elini agzina götureceksin ve bariz bir penalti var ben gördum sende gördunmu sen ne diyorsun? Demeliymis yan hakem orta hakeme. Vay be Televizyonu basindaki Turbunde oturan anlamamali ne tur bir karar alindigini!? Hakem sadece ortada ileri ger yan hakem de yanda saga sola gidip gelmeli mi olacakti sayin doberman. Faul oldugunda hakem faulu yapan futbolcunun kulagina sen faul yaptin ve sana bir sari kart cikardim ama kimse görmesin, sende kimseye caktirma olurmu? Mu demeliydi sayin dobERMAN Beynin cok kucuk biliyormusun? Kus beyninle sen Fenermedyabahceyi cok guzel uyutabilirsin belki ama biz buyuk lokmayiz. Middene otururuz sen de Trabzonsporlu futbolcularin sivas macinda kulaklarina surduklerinden kullanmak zorunda kalirsin.

onaT

Erman Toroğlu hiç beyinsiz değil
çakal o çakal
her türlü pisliği yapsada bize
seviyorum adamın yaptığı programı
pazar gecesi eğlencem

pascalyptica

hala anti-MHK..

erman bey diyor ki yunus yıldırım bu penaltıyı vermedi artık hakem oldu diyebiliriz.. o penaltı bizim gençler maçındaki penaltı..

yorum sizin..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

Onur*

onaT

doğru denecek bir şey yok

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mart 10, 2008, 20:10:37

bizim korundugumuz bi sezon varmi?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin