Ana Menü

Beşiktaşımıza 1 maç ceza

Başlatan Kartalizmatik, Aralık 19, 2006, 16:44:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yönetimin sert bir şekilde b u konuya eğilmesi gerektiğine inaıyorum

Fnerbahçeye verilen cezadan sonra tarafsız olduğunu göstermek adına başka bir klube ceza verilemez!!!

Fenerbahçe stadında Serhat uLUEREN HAKKINDA edilen küfürleri görmeyen AT GÖZLÜKLÜLER şimdi bunumu görüyorlar..

Yazıklar olsun sizin bu ülkeye verdik dediğiniz emeklerinize

Yazıklar olsun size destek veren Yönetimimize
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Asya Kartalları

kolpalar s.refsizler Walla ben artık Allaha hawale ediyom

eRe

beyler hangı maca denk gelıcek.ayrıca eger bu kadar kolay verılmeye baslanırsa cezalar turkıye ceza almıycak takım oldugunu sanmıyorum.en basıtınden bursa olsun ankaragucu olsun fener olsun bıze her mac kufredıyorlar.pekı bu cezalar nerde
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

"F.Bahçe yüzünden cezalandırıldık"
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Beşiktaş Kulübü'ne 19 Kasım'da oyanan Fenerbahçe derbisi ve 24 Kasım'da yapılan Bursaspor maçında siyah beyazlı taraftarların yaptığı çirkin ve kötü tezahürat sebebiyle verdiği 1 maç seyircisiz oynama cezası sonrası açıklama yapan Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Sinan Vardar Türkiye Futbol Federasyonu'nun popülist bir tutum içinde olduğunu söyledi.

Vardar, bu cezanın ortada hiç bir şey yokken verilmiş bir karar olduğunu, Fenerbahçe'ye verilen 3 maç seyircisiz oynama cezası sonrası gündemin değiştirilmesi için Beşiktaş'a da böyle bir ceza verildiğini vurguladı.

"Kulübümüze verilen bu cezayı anlamak çok zor. Futbol federasyonu populist bir tutum içerisine girmiştir. Verdikleri bu ceza ile gündemi değiştirip, Fenerbahçe'ye verilen ceza sonrası oluşan tepkilerden uzaklaşmak amacıyla bu kararın açıkladıklarını düşünüyorum. Durup dururken 1 maç seyircisiz oynayacak olmamız bizi farklı düşünmeye zorluyor".

Sinan Vardar ayrıca taraftarlarının çok sık olmamakla birlikte kötü tezahürat yaptıklarını, ancak bu tezahüratların saha kapatmayı gerektirecek bir boyuta ulaşmadığını dile getirdi.

"Biz sezon başından buyana yüklü bir miktarda para cezası aldık. Saha kapatma kararının yanında da 30.000 YTL miktarında yine bir para cezası ödeyeceğiz. Kulübümüzün bir liraya ihtiyaç duyduğu şu günlerde böyle paralar ödemek bizi gerçekten üzüyor. Taraftarmarımızı daha dikkatlı olmaya çağırıyorum. Sağ duyulu bir tafartarımız var. Bu cezayı hakketiklerini düşünmüyorum. Onların küfüre son vermek için öncülük edeceklerine inanıyorum. Umarım bu ceza son olur ve Beşiktaş'ın adı bir daha ceza kelimesi ile aynı cümlede yer almaz".

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

canmert

Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 19, 2006, 16:56:13
Ben kasıt arıyorum kardeşim kim ne derse desin bu şekilde olayların önüne geçilmez Bursa maçında da yaptılar aynı şeyi ama bu şekilde taraftar daha da çok hırslanıyo...
valla katılıyorum
ayrıca bu topiği görmeden yeni topic açtım admin kilitlerse sevinirimmmmmm

canmert

Alıntı yapılan: ugur24 - Aralık 19, 2006, 17:15:48
bursa maçında çokta fazla küfretmedik..eğer o maç için seyircisiz cezası gelirse ikinci yarı ayvayı yedik valla..rize maçında bursa maçından çok daha fazla küfür oldu o zaman yine ceza gelcek..
Bencede kesin ceza gelirrr

C@Rsİ_MaNiA_11

Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

çArşı_nuh

NoPasaran

Yönetimin açıklmasını merakla bekliyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

PFDK'nın taaaaa....

Bursalılar kaşınıyo..bizde kaşınan yerlerini kaşıyoruz bu kadar basit kardeşim...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

MeLo

Belliydi bu cezanın geleceği.
Şaşırmamak Lazım.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

yuNuS1903

bu fedarasyonda bizi çok seviyor başlıyacam onun da hee ***********

carsi52

durup dururken ceza aldık.akıl alcak iş değil.
Bölünür senin için uykular!