Ana Menü

Konfetiler Hazır mı?

Başlatan noumAyberk, Şubat 28, 2008, 19:00:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Herkes üstüne düşün sorumluluğu yerine getirsin

5cmX5cm boyutunda Siyah/Beyaz konfetisini hazırlasın...
Siyah/Beyaz kağıt bulamayanlar gazete kağıdından yapsın ve paket  lastiğiyle taşınabilir hale getirsin...
Haydi Kartallar
![/quote]

[size=150]BEYAZ GIYININ,
ATKINIZI YANINIZDA GETIRMEYI UNUTMAYIN,
EVINIZDE UFAK TEFEK PANKARTLAR HAZIRLAYIN,
KAGITLARI KESEREK PARCA PARCA KONFETI HAZIRLAYIN
[/size]

Mete yücel

evet konfetiler yavaş derinden hazırlanmakta. herkese naçizane önerim ve isteğim ve yapın ne olur dedıgım konu var birde. 1 er metre yarım metre bezlere kafanızdan gecen şekil söz vs bunları sprey olur yaglı boya olur yapmanız. kımse bahane bulmasın yok cızımım kotu yok su yok bu.ufak ufak bezlere bayagı bır sayıda mını pankartlar hazırlamak hos durur.

olmadı cumartesi cuma günü buluşup beraberde yaparız sayı çok olsun bez çok olsun. emek versek artık diyorum
cuma gecesı cumartesı cumartesı gecesı pazar sabahından aksamına kadar eşşek kadar zaman var bu olay yapılabılınır.

amaç şu dortmund taraftarınınkı gıbı bır goruntu elde etmek. alt tarafı belkı saglayamayız ama ust tarafı kaplaya bılırız.

şuuradan oradan buradan 50 kişi cıksa 10 ar tane yapsak 500 tane eder elimizde açarız.

bu olaya katılacak olanlar bu mesajı alıntı yaparaktan sıraya gecsınler ona gore hareket edelım. ha kımse olmazsa kendı hazırladıgım 10 pankartım olur onlarla ıdare ederım.

Konfeti olayınada destek olacak arkadaşlar desteklerini esirgemesin 1 a4 kagıdından 21 tane parca kagıt cıkıyor 3cm x10cm ebatlarında ona gore ambalaj lastıgıyle paketleyıp statta dagıtmaları tribün acısından pek makbule gecer.Ha benım matbaacı tanıdıgım var ıstedıgınız kadar yaptırırım sorun degıl dıyenınız varsa eger kaymaklı ekmek kadayıfı olur bu cumartesı sabahından bana teslım edılmesı halınde teker teker ambalaj lastıgıyle paketleyecegıme söz verırım.

Beşiktaş a hizmet Hakka hizmettir unutmayınız.

Ömür Hincal

Alıntıdır..

Bunlarda Benden::

Adriano

Düşünce güzel. Geniş pankartlar falan yapılacak mı acaba ? Misal tüm kapalıyı kaplayacak şekilde çalışmalar vs vs..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

noumAyberk

Şu anda açıklamalar sadece küçük bezler şeklinde ama büyükte olur elbet

onaT

bu maça özel bir şey güzel olmazmıydı öyle yaptığımızda hep kazanıyoruz.
bence mehmetçiğe destek amaçlı deli gibi büyük bir bayrak açsak...
keşke gelebilsemde yardımım dokunsa ama ancak öneri verebilirim

CHEm !

maça gelenler telefonları kameraları cebine soksun.bu maçta ölmek var susmak yok !
Allah kitap Beşiktaş

SercanBjk

Konfeti olayına dikkat etmek lazım maç başladıktan sonra değilde takımlar sahaya çıkarken atılırsa iyi olur. Maç başlayınca atıldığı zaman oyun duruyor diye federasyon hemen cezayı kesiyor,malum düşmanımızda çok sağolsunlar bu hususu unutmayalım.

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

Konfetiler kolay maçtan önce alırız beyaz a4 kağıtlarını eşit parçalara böleriz olr biter... :D

Önemli olan bu küçük pankartlar özellikle İtalya da çokça yapılan bişey ve bence tribün görselliği olarak en güzel görünen kareografi, ama o pankartları tuttuğumuz çubukları almazlar ki stada...

Kartalizmatik

pankartları tuttuğumuz çubukları alacaklarmı stada ona göre hazırlayacağım pankartı
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

mattias_nouma

bence hıncal uluçuda unutmamak lazım büyük bi pankart hazırlanabilir onadaa..artık boş boş konusmayı bıraksın...
CehenNeMDe AteŞinLe Kavur Bizi BeŞikTaş

Delirdik

BunLara bitiyorum ya şahane duruyorLar tribünde.. inş gidenLer iLgi gösterirde bizde gurur ve zevkLe seyrederiz :)

Eskiden yeni açık önünde kuyrukta bekLerdik. Orada bi abi konfeti satardı 50kuruştan feLan. PoşetiyLe doLaşırdı :) konfeti diyince akLıma o abi geLdi kuLakLarı çınLasın (:
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

nbacem

bende siyah konfetiler yapmnaya başlıyorrum.. baya yapmayı düşünüyoruz arkadaşlarla .. umarım konfetide rekor kırarız.. herkes konfeti yapsın...:)
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

noumAyberk

Varmı içimizde başka konfeti veya pankart yapan?
Ben kendimce bi kaç konfeti hazırlıyorum işe yarar umarım :D

cassa23

show time

yer : inönü
saat:19:00
rakip:gs

saldır beşiktaşım bu gece o gece

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..