Ana Menü

o toplantıya serefin varsa gitme başkan

Başlatan ismailcem, Şubat 25, 2008, 13:49:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

bunlar son macda münferit gelmesi gereken fb seyircisi

bu merdivenleri hatirladın mi baskan ???

oda stada münferit gelmesi gerekirken gümüssuyundan asagıya dogru inen gs seyircisi, hani gittiginiz o kurul toplantısında toplu gelişin yasak oldugu kararının alındıgı ama kuralların bizden başka hiç kimseye uygulanmadıgı o toplantıya bir kere olsunda gitme idareci yollama be baskan hani dün mali kurul toplantısında dedin ya federasyon gidecek dedim bjk baskanı sözünü tuttu benim sayemde gitti dedin ya :) o vurdugunu söyledigin yumrugu bir kerede daha vur baskan seyircine yapılan bu eziyete bir kere olsunda sessiz kalma yazık bu taraftara ramazan günü ankara seyircisini bası bos bırakan zihniyette o zaman koymadıgın tepkiyi simdi koy be baskan hani biz yıllardır deplasmana gideriz bir kere bile polis eskortu olmadan sehire sokulmazken nasıl olurda 3 otobüs adam kaybolup yanlıs yola girer bununda hesabınıda sor olur mu baskan

bu topicci forzaya acan olursa cok sevinirim

ismailcem

gecen sene bizden 200 kişi karsıya toplu gecmek isterken gözaltına alındı bir arkadasımızın parmagı koptugunu söylerken bile dövülmesi hala akıllardayken gecen sene kadıköy altıyoldan iskeleye 1000 kişi yurudugunu kendim gordum polis kontrolunde once besiktas iskelesine binmeye calıştılar polisi izin vermeyince karaköy iskelesine daldılar ordan kabatasa getilirdi ordanda stada toplu geliş oldu baskan
gs içinde taksimde toplanan o kalabalık stada dogru yürüyüse gectiler baskan..

en son kurul toplantısında bizim yöneticilerim cıkıp ne dediniz bjk seyircisi taksiyle gitsin dediniz bizde aynen öyle yaptık ama biz keriz yerine koyulmakdan bıktık artık sizde artık bu seyircini ezdirme olur mu baskan...

CHEm !

samiyene kadıköye giderken o eziyetleri birtek biz yaşıyoruz.
kadıköye taksilerle gidiyoruz 25 30 ytl taksiye bayılıyoruz.fenerli taraftarların ortasında indiriyolar orda bi mevzu kopsa kimsenin umrunda değil.
aynı şekilde çıkışta iskeleye kadar polisler koşturuyor.
bilet derdi de aynı sadece 3 gişeden satışa çıkıyor.sabahın köründe gidiyoruz kuyruğa.
yeter artık bu kurallar sadece bize işlemesin

pazar günü gs yine toplu halde gümüşsuyundan aşağı yürüyecek.
Allah kitap Beşiktaş

ismailcem

evet cem kardesim bende aynen bıktım artık bu ne yaaa bjk iskelesinde 1 otobüs cevik kuvvet bjk carsıda 2 polis panzeri  üsküdar takası aynen öyle atkıyı saklıyorsun yine bindirmiyorlar iki kişi yanyana potansiyel suclu taksiler almıyor neymiş efendim karar varmıs herkes münferit gidecekmiş ama digerleri kafalarına göre gelecek yönetimden ses cıkmayacak yeter yani kendi gözlerimle gördüm yaa adamlar iskeleye daldı polisler hiç birsey yapmadı yani biz olsak ordan tek bir sag adam cıkarmazdı polis....

carlito1903

Böyle kurallar sadece bizim için geçerli zaten...
Toplu gidiş olsa bu sene kadıköye gidecektim bende, tek başıma olduğum için gidemedim...

keskinli

adaletin olmadigi yerde anarsi haktir
ama bizim baskanimizda o toplantiya gitmeyecek cesaret yok maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

kara kalem

Artık Yıldırım DEMİRÖREN ile iligili konuları okumaktan korkuyorum, cidden sinir krizleri geçiriyorum.
''Federasyon Gidecektir Dedim, Gitti !'' açıklaması kendisinin ulaştığı son noktadır.
Bize ne demek istiyorsun, çocuk yerine mi koymak istiyorsun bu taraftarı Allah aşkına ?
Ayıptır, günahtır ya.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

pascalyptica

+ madem o kadar uzun elin var levent kızılın federasyona girmesine neden izin verdin demezler mi adama..

Alıntı yapılan: kara kalem - Şubat 26, 2008, 00:07:51
Artık Yıldırım DEMİRÖREN ile iligili konuları okumaktan korkuyorum, cidden sinir krizleri geçiriyorum.
''Federasyon Gidecektir Dedim, Gitti !'' açıklaması kendisinin ulaştığı son noktadır.
Bize ne demek istiyorsun, çocuk yerine mi koymak istiyorsun bu taraftarı Allah aşkına ?
Ayıptır, günahtır ya.
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..