Ana Menü

Başkana destek!

Başlatan onaT, Şubat 24, 2008, 18:15:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

beyler biliyorum ben dahil çoğunuz Yıldırım Demirören'e pek destekçilerden değiliz, ondan bu başlığı bir fikir sapması olarak algılamayın...

bu başkan herşeyi doğrumu yaptı?  Hayır belkide iki yaptığından biri yanlış... :allaalla
bu başkan Beşiktaş'a zarar getirdi mi? Evet yanlış transferler doğrulardan fazla, Del bosque davası vs. :(
bu başkan ideal bir başkanmı? Hiç değil, Serdar Bilgili'yi Seba'yı arattığı kesin... ::)

Ama yinede eğer gerçekten şampiyonluk istiyorsak bence tek yumruk olmalıyız :boks başkanını sevmeyen ona karşı çıkan bir camianın şampiyon olabilmesi hayal bence...

çok içten olmasada bence şampiyonluk için, Beşiktaş için başkana mecbur kalmadıkça tepki göstermemeliyiz, özellikle stadımızda. :hayde :bayrak

çünkü herşeye rağmen art niyetli olmadığını biliyorum.

gözzde_bjk

Bugün kongrede de bolca destek mesajları verildi.Kulupte sorun olmayınca sanki futbolcular takır takır oynayıp her maçı kazanıyorlar da daha sorunlar başlamamışken ''Aman dikkat!'' ikazları veriliyor.Ben anlamıyorum ki bu işi sanki her maç tüm tribünden başkana yönetim kuruluna küfür ediliyor,istifa deniliyor ya da birileri gibi stat yakılıp yıkılıyor.Şuanda zaten kimse hır gür çıkmasın diye kendine ve çevresine hakim olmaya çalısıyor.Ama dersen ki önümüzde gs maçı var fb maçı var yenilirsekte herkes BİRLİK BERABERLİK içinde olmaya devam etsin o zaman onu yapmaya da kimsenin gücü yetmez.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

[KralKartal]

Cunki hepsi DEMIRORENIN eline bakiyor....

Hepsi Demiörene muhtac gibi... ki herhalde coguda bir sekilde
cikar sagliyor ki, bu kadar DESTEK cikiyorlar....

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

çıkar ilişkiside olsa olumlu olsun diyorum zaten...

pascalyptica

kim ne derse desin stad projesine bayıldım.. ama avrupa maçlarını  plimpiyatta oynamak biraz sakat olur sanki..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

onaT

bu stadı yapmak doğum gibi birşey çok sancı çekeceğiz zeytinburnuda yok olimpiyatta...

kara kalem

İhsan mesajını biraz açar mısın, bi' sey anlayamadım.

Benim en ince ayrıntısını dahi nice şampiyonluklara değiştirmeyeceğim,
kendimce de olsa korumak için elimden geleni fazlası ile yaptığım ve yapacağım ilkelerim var.
Beşiktaşlılık duruşum var.
Yerin dibine batsın şampiyonluğunuz !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

[KralKartal]

Yani volkan demek istedigim, bir cok dernekler Demirörenden geciniyor,
yada bir sekilde menfaat sagliyor, maddi veya manevi ...

Derneklere sözler veriliyor, beni desteklersen soyle boyle diye...

Yada bazi taraftar gruplarida , demirörenden bazi destekler aliyor,
bunlar belli.... sende biliyorsun, ama bilmeyenlerde vardir elbet..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

onaT

beyler bence bir hedef belirlemeliyiz çArşı olarak...

şampiyonluk mu?
başkanı göndermeye çalışmak mı?

ben şampiyonluğu seçerim çünkü bu başkana bayılmasamda en az 3-4 sene daha başkan olacak 
( olağanüstü bir şey olmaz ise derdim ama oldu (8-0) ve hala gitmedi) o yüzden hiç bir yere gidecek gibi değil

nbacem

Herkez mi şu anda devletin başında olana destek veriyor.. hekesmi klublerin başındakine destek veriyor.. klub yöneticileri yazmanları saymanları sekreterleri.... hatta Çaycıları hepsi onun eline bakıyor tabii bunu içinde 1.gelen Futbolcular..ancak buraya kadar getirmişiz,yıllardır şampiyonluk için çıldırdığımız bir gerçek..Geçek olan birşey daha varki şu ana kadar ne kadar çırpındıysakta başkanın yönetimin hala başta olması.Destekten ve şampiyonluk sevincini tekrar yaşamaktan başka çaremiz yok diye düşünüyorum...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

onaT

Alıntı yapılan: nbacem - Şubat 26, 2008, 22:35:05
ancak buraya kadar getirmişiz,yıllardır şampiyonluk için çıldırdığımız bir gerçek..Geçek olan birşey daha varki şu ana kadar ne kadar çırpındıysakta başkanın yönetimin hala başta olması.Destekten ve şampiyonluk sevincini tekrar yaşamaktan başka çaremiz yok diye düşünüyorum...

bunu diyorum işte aşağı yukarı zaten başkanı sevmek zorunda değiliz hatta bence sevmemizi çok da haketmiyor ancak şampiyonluğu deliler gibi istiyoruz... tek yoluda sahtede olsa belli bir süreliğine idare etmek içinde olsa destek...

kara kalem

he ilkelerimizdense şampiyonluğu tercih ederim diyorsunuz yani ?

Onur*

Alıntı yapılan: kara kalem - Şubat 26, 2008, 23:42:26
he ilkelerimizdense şampiyonluğu tercih ederim diyorsunuz yani ?

Öyle diyen biri varsa ben yazıklar olsun derim.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

onaT

kimse Beşiktaş ilkelerini uygulamadan şampiyon olamazki.
Şampiyon yapcaksa zaten bu duruşu sergileyecek demektir.

kara kalem

n'alaka ?

Sen; ''Galatasaray'ın şampiyon olmasını istiyorum.'' dedin,
sen şampiyon olamazsın ! mı ?