Ana Menü

Vodafone Arena.. [Ana Konu]

Başlatan BEŞİKTAŞ, Şubat 20, 2008, 11:34:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi İhale Sonucu

Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi 1. Kısım Kaba İnşaatı işçilik ihalesi sonuçlandı.
1. Kısım Kaba İnşaatı işçilik ihalesine 4 firma teklif vermiş olup, teklifleri inceleyen BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İhale Komisyonu, 3 firmayı pazarlığa davet etti.

İhale Komisyonu, 3 firma ile ayrı ayrı yapılan pazarlıklar sonrasında son teklif bedellerini, BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fikret Orman'a sundu.

Sayın Fikret Orman, 1. Kısım Kaba İnşaatı işçilik ihalesine en düşük ve en uygun teklifi veren, Çiçek İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. isimli şirketi seçti.

Firma ile sözleşme yapılarak, hızlı bir şekilde 1. Kısım Kaba İnşaat imalatlarına başlanacaktır.

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Delirdik

Ben forzadan bir üyeden alıntı yaptım
o da wowturkeyden yapmış

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Delirdik

Vodafone Arena Stadı'nın İnşaat Ruhsatı Alındı

Başkanımız Fikret Orman, düzenlenen törenle Beşiktaş Belediye başkanı İsmail Ünal'dan Vodafone Arena Stadı yapı inşaat ruhsatını aldı.

Beşiktaş Belediyesi'nin Levent'teki binasında düzenlenen toplantıda Beşiktaş Belediye başkanı İsmail Ünal, Başkanımız Fikret Orman'a Vodafone Arena Stadı'nın yapı inşaat ruhsatını takdim etti.

Vodafone Arena Stadı projesinin kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Başkanımız Fikret Orman, şunları söyledi:

"Bu proje bizleri çok heyecanlandırıyor. Negatif haberler yapılsa da gerçekleri kamuoyuyla paylaşıyoruz ve söylediklerimizi teker teker gerçekleştiriyoruz. Aldığımız inşaat ruhsatıyla beton işlerine artık başlayacağız. İsmail Ünal bizlere çok destek oldu. Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan tüm izinler alındı. Aramızdaki protokol stat kapasitesi arttığı için koltuk ve otoparkla paylaşımıyla ilgili. Beton işlerine başlamamızla birlikte kamuoyunun bu projeye daha çok sahip çıkacağını düşünüyorum. Koltuk ve loca talebi var. Yavaş yavaş bunları vermeye başlıyoruz. Önümüzdeki günlerde bu konuyla alakalı bir tanıtım yapacağız. Yeni stadımız için gece gündüz çalışıyoruz. Beşiktaşlıların altın terleriyle yapılan modern bir stadımız olacak. Vodafone Arena Stadı'nda hiçbir sorunla karşılaşmamak için en ince ayrıntıları bile düşünüyoruz. Hava koşullarının stadımızda yapılacak faaliyetleri aksatmayacağını söyleyebilirim."

Başkanımız Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin yaptıkları işlerle tarihe geçeceğini belirten Beşiktaş Belediye başkanı İsmail Ünal şunları söyledi:

"80'li yıllardan beri bu kulübün üyesiyim. Şimdi böyle bir durumda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. İnönü Stadı'nda ilk golü Süleyman Seba atmış ve o isim daha sonra Beşiktaş tarihine adını altın harflerle yazdırmıştı. İnönü Stadı futbol başta olmak üzere birçok önemli spor faaliyetine ev sahipliği yaptı. Fikret Orman ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının adını da tarih yazacaktır. Kendileri bu iş için çok yol aldılar. 43 bin kişilik stat en modern yapılardan biri olacaktır. Tüm Beşiktaşlılara çağrıda bulunuyorum. Loca ve bilet satışları bir an evvel yapılmalı Bu işe emek verenleri gönülden kutluyorum."

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Kapasite 43 bin mi olacak..

İyi olmuş bu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

43 bin az bence.

Yapılmışken 50 binler zorlanmalıydı.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

gecen günlerde baskan acikladi
daha fazlasi icin alan yetmiyormus
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bence son derece iyi rakam. Tek korkum inönü gibi açık bir havası olmasın.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 11, 2013, 16:55:13
gecen günlerde baskan acikladi
daha fazlasi icin alan yetmiyormus

O zaman yapıcak bir şey yok malesef.

NoPasaran

Stat 50 bin 60 bin olduğu vakit ses durumu biraz zor oluyor bence..

43 bin kişi her maç full çeksek muhteşem bir atmosfer olur ..

Ama bizim taraftar maçlara gitmez benim çok ümidim yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Normal maçlarda 25-30 bine oynarız.

Derbilerde zaten dolar

Ben 43 bine şu yüzden az dedim bu stat artık uzun süre bu şekil kalıcak bundan bi 15-20 yıl sonra yeter mi kapasite ?

NoPasaran

Ben ilerki senelerde seyircis sayısının azalacağını düşünüyorum teknoloji sayesinde..

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Aralık 11, 2013, 17:13:44
Ben ilerki senelerde seyircis sayısının azalacağını düşünüyorum teknoloji sayesinde..

;D
bu tespite katiliyorum ama azalma sebebini biraz degisik düsünüyorum
sampiyon olamadigin her sene taraftar azalir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Teknoloji ile beraber artık insanlar stat içinden maç izler gibi yayınlara erişecekler..

Evine sıcak ortamda stat atmosferinde olacakken büyük statlar gereksiz olacak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Teknoloji nedeniyle ileride maç seyretmeyecek olan kişiler de zaten şuan da maçları tvden izleyen insanlar olur.

O yüzden pek değişen bir şeyin olacağını düşünmüyorum.