Ana Menü

Beşiktaş'ta kamp restleşmesi

Başlatan carlito1903, Şubat 19, 2008, 12:09:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Ankaraspor maçından sonra Beşiktaş İdari Menajeri Sinan Engin, başkan ve yöneticilerle bir araya gelerek, takımın Antalya'da kamp yapması için izin istedi.

Engin'in "devre arasında takımın İstanbul'da kaldığı ve kamp yapmadığı için" sunduğu öneriye Başkan Demirören olumlu yanıt verdi. Demirören'in, Engin'e "Deplasmanda oynayacağımız Denizlispor maçı öncesi iyi olur. Futbolcular da basından biraz uzaklaşır, Denizli maçına iyi hazırlanırlar" dediği belirtildi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından dün sabah Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a Antalya kampı önerisi sunuldu. Ancak genç çalıştırıcı, Antalya kampının gereksiz olduğunu belirterek, "Böyle bir girişim futbolcularımı strese sokar. Denizlispor hazırlıklarını kendi tesislerimizde yapalım. Futbolcularımın daha iyi motive olacağına inanıyorum" diyerek öneriyi reddetti.

Delirdik

Fikir aLışverişi bu, restLeşme nerede ?

TesisLerimiz zaten parmak ısırtıyor miLLete. Tek dezavantaj soğuk oLur ama onada futboLcuLarımız aLışmışLardır sanırım.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Eğer karşındaki Sinan Engin değilse bu fikir alışverişi olabilir Gökhan ama bence Sinan Engin Eruğrul hocayı zorlamıştır benim dediğim olsun diye,malesef böyle olaylar çok yaşanıyor Sinan Enginin kendini kulübün patronu olarak görmesinden dolayı...

pascalyptica

kaynakta direk restleşme yazıyor ben de gördüm haberi.. utanmasalar silahlar çekildi yazacaklar..
kolpa basın  :kart
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..