Ana Menü

HERKES OKUSUN! Atılan Mesajlar Hakkında.!

Başlatan hAlil21, Şubat 14, 2008, 15:51:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hAlil21

İlgiye,Bilgiye:

Açılan konulara çoğu kullanıcılar okumadan,değerlendirmeden fabrika çıkışı yorumlar yapıyor.

''Beşiktaş ulan''
''Çarşı affetmez..''
''Alayina İsyan''
''+1'' vs.vs.

Bas babam dumanı..

Bu sonu gelmeyenler boş mesajlar artık sıktı. Forumdaki kaliteyi günden güne düşürdü.

Bir de ''paylaşım için teşekkürler'' lafı öğrenmişler.Her konunun altına aynı basmakalıp yorum bile demeye tenezzül etmediğim klasik laf kalabalıkları.

Burası ne bir paylaşım forumudur ne de irc mekanları gibi duman püskürtebileceğiniz biryer.
Burada paylaşılan tek şey Beşiktaş sevgisidir.
Burası ''Beşiktaş taraftarlarının Beşiktaş'ın gündemine dair konuları tartıştıkları seviyeli bir platformdur.''
Burası Kral Kartal / Forum'dur.

Aman diyim bu mesajın altına da ''Burası Beşiktaş Alayına Gider..'' yazmasın o holigan arkadaşlar.

Herkes neyin ne olduğunu ne anlatıldığını tarttıktan sonra mesajını göndersin.
Çok mesaj atan gençler sakın aldanmasın ki ; mesaj sayınız sizin ''Power Rangersların Başı'' ya da ''Forumun Abisi'' olarak gösterecek. Yada birileri size para verecek.

Kazanmak istediğiniz saygıyı çok ve boş konuşarak değil,yaptığınız yorumlardaki zekanızla,uslubunuzla elde edin.

Basmakalıp yorumlarla sesiniz cılız kalır hatta çıkmaz,sesinizi duyurmak istiyorsanız lütfen daha dikkatli olun.
Unutmayın ; Susmak İhanettir.!

KralKartal.Com
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

mdc

Zorla bir yaptırıma gidilmeden herkesin kendisine çeki düzen vermesi gerekir.

Bu durum devam ederse,
Devam ettirenler için ceza-i işlem için elimden geleni yapacağım.

Gerçekten çok canımı sıkmaya başladı bu tür "yorum"lar
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Guti ORÇ.

aynen sadece bu forumda değil birçok forumda var böyle tipler konu uzun diye yada üşenmekten okumadan sağol paylaşım içn +rep vs.. mesajlar yazıyorlar...bu uyarı inşallah işe yarar... gerçi bunuda okumadan paylaşım için sağol yazanlar olaiblir :D

astbjk1903

Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

onaT

beyler bunu ceza vermeden önce gündeme getirdiğiniz için öncelikle teşekkürler, benim önerim mesaj sayısı yazısının o ismimizin altından kaldırmanız.. belki de bu yol açıyordur bazılarına?

nbacem

Alıntı yapılan: Onat_delgadO - Şubat 26, 2008, 22:19:10
beyler bunu ceza vermeden önce gündeme getirdiğiniz için öncelikle teşekkürler, benim önerim mesaj sayısı yazısının o ismimizin altından kaldırmanız.. belki de bu yol açıyordur bazılarına?
Olabilir aslında.Ama adminlerin kararıdır.Ayrıca bence Rep olayını adminler verse birçok bölümde konu açmak artık onların elinde.Önüne gelen rep değilde yaptığı işe göre rep verilde daha iyi olur bence..SaygılAr.
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

[KralKartal]

REP'i herkes verebilir, ki yapilan paylasimlara gorede REPLER vermeye calisiyorum kendimce..

Kimini unutuyorum, veremiyorum, ama bu degil ki repi dusuk olan
forumda az paylasim yapmis.. her paylasima rep vermiyorum tabiki..
REPE ve MESAJ sayisina gorede burada adam degernelndirmiyoruz(yonetim olarak)
ki zaten hangi uyenin ne yaptigini neler yaptigini sizler gibi bizde gorebiliyoruz...

Bir cok bolume KONU acmak onlarin elinde demissin..

BASINDA BESIKTAS haric, heryerde konu acabilme yetkiniz vardir??
Anlam veremedim, baska bolumler varsa, bilelim, yanlislik olmustur???
Ama sanmiyorumda....

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Bencede güzel bir uygulama olabilir. Atılan mesaj gözterilmese. Kullanıcıların [atılan mesaja göre seviyesi değişiyorsa] seviyesi, rütbesi REP'lere göre verilmelidir. +1 vs. demeden rep veren vermeli.

SercanBjk

Çoğu forumda olan şeyler bi yorum bir şey katmalı öğretmeli tepkiyse tepkiyi gerçekten vermeli isyansa alayına isyan inadına Beşiktaş yazılıp boş geçilmemeli bu şekilde olursa formumuz daha iyi olacaktır.

onaT

1. paylaşım için teşekkürler, ALAYINA GİDER!=)=)

2. mesaj sayısı göstermeme fikrime gelince bence adminlerde bi gözden geçirsin, yararlı olabilir cidden

kara kalem

bilmediğim ve anlamadığım için soruyorum, yanlış anlaşılmasın;
şimdi okuduğum için merak ettim ve baktım,
Basında Beşiktaş bölümüne topic açmak için ne gerekiyor ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Onur*

Alıntı yapılan: kara kalem - Mart 03, 2008, 04:26:31
bilmediğim ve anlamadığım için soruyorum, yanlış anlaşılmasın;
şimdi okuduğum için merak ettim ve baktım,
Basında Beşiktaş bölümüne topic açmak için ne gerekiyor ?

Basında çıkan haberleri orada paylaşıyoruz.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

[KralKartal]

Forum Kurulu ve adminlerin
ortak berlirledigi isimlere editorluk veriyoruz..
Fazla birseye gerek yok, forumda zaten gözlemliyoruz bu tur seyleri...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

hAlil21

Yine yine yine.. buraya quote yapsam sayfalar sürer.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

oruç34

bence admin bütün mesajları kendi onaylamalı direkt olarak yüklenmemeli ve böyle 'yorum' lar onaylanammalı bizde biliyoruz alayına isyan inadına beşiktaş demeyi ama konuyla ilgili düşüncelerimizi yorumlarımızı fikirlerimizi önerilerimizi yazarsak daha yararlı olur