Ana Menü

Beşiktaş "Pembe kazaklı Hıncal"

Başlatan NoPasaran, Şubat 13, 2008, 19:23:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Hıncal Uluç'un her geçen gün artıyor bu saçma ifadeleri.. Biz taraftarlarda Mehmet Topuz gibi bir oyuncuyu kadromuzda görmekten mutluluk duyarız ancak bu fiyat oldukça fazla..

Hıncal Uluç her konuyu çok saptırarak bazı isimlere ağır laflar ediyor.. Bu isimlerde aynı terbiyesizliğe, aynı şekilde yanıt veriyor malesef.. Üzücü olanda bu..

Beşiktaş gibi hedefleri, kalitesi belli olan bir klüp ; her terbiyesiz lafa, aynı terbiyesizlikte cevap verirse Nerede kalır Beşiktaş'ımızın büyüklüğü.. Gerçi birçok isim Beşiktaş'ımıza yiyip bitirip, kaliteyi sarsan hareketler yapsa da BEŞİKTAŞ'ız biz..

Tabi birileri bu Hıncal Uluç'a "Dur" demeli ancak bu şekilde olmamalı..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ozzy_10_4_ever

Yapılan terbiyesizliği aynı şekilde karşılık vermek Beşiktaş'ın haklarını savunmak değildir!İlla bir açıklama yapılacaksa bu oyle bir şekilde olurdu ki Hıncal Uluc utanırdı ama artık alıstığımız sekilde bu yapılmamış.Beşiktaş'ın,oturdukları koltukların bir ağırlığı bir sorumluluğu var.Bahsettiğim ağırlık hepimizin kabul edeceği gibi şampiyonlukların,başarıların üstündedir.Taşıdığımız,farkımız dediğimiz değerlerimizle ilgisi vardır...Bu ülkenin en eski spor klubünü yönetiyorlar ama inanılmaz bir üslup içinde gereksiz tartışmalara giriyorlar.

alper_1903

Susmaliydik bence
Hincalin da o parayi kirisiriz ifadesi ayip gercekten

ondan önce yaptigi ifadeye katiliyorum ama...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

gözzde_bjk

''Hak edene hak ettiği gibi cevap verilir.'' mantığını benimsemiş bir yönetimden ancak böyle bir cevap gelebilirdi.Konuşurken ardında ne kadar büyük bir camianın olduğunu unutan çok yöneticimiz oldu kimi ''başkan böyle konuşursa ben de konuşurum'' dan cesaret aldı kimi ise zaten bulunduğu mevkiide yeterli olmadığı için kendini gösterdi.Nice başkanlar,nice yöneticilere sahip olmuş bir kulüpte şimdiye kadar böyle açıklamalara yer verilmemiş olması bile engel olamamış konuşmalara.
Cevap verirken ''hak'' etse  dahi karşındakinin bir şahıs,senin temsil ettiğin kulübünde BEŞİKTAŞ olduğunu unutmamak gerekirken nedense son 3sene de buna rastlayamadık.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

keskinli

susmak yanlis olurdu
uslüp önemli,biraz fazla ileriye gitmis yönetim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

naanreelburn

kendi futbolcusuna kadın gibi oynadın diyen mantık cevap verırken de uslub anca bu kadar olur