Ana Menü

Levent Erdoğan "Kadın gibi top oynadık"

Başlatan NoPasaran, Şubat 11, 2008, 12:15:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Alıntı yapılan: akbaba71 - Şubat 12, 2008, 16:46:00
Levent Erdoğan'dan Açıklama
12.02.2008 10:38

Asbaşkanımız Levent Erdoğan dün bir haber ajansında yayımlanan beyanatında sözlerinin çarpıtıldığını belirterek, şu açıklamayı yapmıştır: 
"Dün bir haber ajansına yaptığım açıklamada; Futbol Takımımız'ın Cumartesi günü Kayserispor ile oynadığı karşılaşmadaki performansını eleştirdim ve sergilenen futbolun Takımımız'a yakışmadığını söyledim. Ancak üzülerek gördüm ki, benim Kayserispor maçı özelinde yaptığım açıklama genele yayılarak "Şampiyon olamayız" anlamı çıkartılmış ve sözlerim çarpıtılmıştır.

Her ne kadar Futbol Takımımız'ın Kayserispor karşısında ortaya koyduğu futbol beni üzdüyse de, alınan neticenin Takımımız'a ders olması gerektiğini belirterek, çok kaliteli bir kadroya sahip olduğumuzu ve Beşiktaş'a yakışır futbolumuzu ortaya koyduğumuz takdirde şampiyonluğa en yakın takım olduğumuzu ifade ettim.

Hal böyleyken bunun çarpıtılarak farklı mecralara çekilip, menfi durum yaratılması habercilik açısından yanıltıcı olmuştur.

Yukarıda da dile getirdiğim üzere futbolcularımızın kendilerine yakışır mücadeleyi sergilemeleri durumunda daha önce de yaşadığımız gibi karşılarında hiçbir rakibin duramayacağına tüm kalbimle inanıyor, Futbol Takımımız'ın bundan sonraki haftalarda gerçek gücünü sergileyerek şampiyonluğun da en güçlü adayı olduğunu ifade etmek istiyorum.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Levent Erdoğan
BJK Asbaşkanı

11 şubatta haber cıkmış ertesi gün yalanlanmış
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

M34

Alıntı yapılan: akbaba71 - Şubat 15, 2008, 20:29:53
Ancak üzülerek gördüm ki, benim Kayserispor maçı özelinde yaptığım açıklama genele yayılarak "Şampiyon olamayız" anlamı çıkartılmış ve sözlerim çarpıtılmıştır.

Sadece "Sampiyon olamayiz" demedim diyor, "kari gibi oynadilar"'i demedim demiyor. Ama bu olay uzayacak gibi görünüyor. Nasil olsa yakinda yeni bir demec olur onun üzerinde konusulunur.

cagri33

ne yonetimde ne baska birinde besiktas ruhu var o ruh gelirse erkek gibi oynarlar 2003 ruhunu getirecek bir yonetim lazim bize.oyuncular para icin oynuyolar besiktas umurlarinda degil... nerde ilhanlar,noumalar,sergenler