Ana Menü

Beşiktaş zoru sevmiyor

Başlatan eRe, Şubat 11, 2008, 12:08:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Turkcell Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Kayserispor'a 2-0 yenilen Beşiktaş, bu sezon ligdeki zor maçlarda hep puan kaybetti.
Siyah-beyazlılar, bu sezon Turkcell Süper Lig'de şu anda ilk 5 sırada yer alan takımlara karşı galibiyet alamadı. Galatasaray, Fenerbahçe, Sivasspor ve Kayserispor ile ligde bugüne dek 5 maç yapan ''Kara Kartallar'', bunların 4'ünü yitirirken, sadece 1 kez berabere kaldı. Böylece ligin ilk 5 sırasındaki takımlar karşısında sadece 1 puan alabilen siyah-beyazlılar, toplam 14 puan yitirdi.

-ÜSTÜNDEKİ TAKIMLARA YENİLDİ-

Turkcell Süper Lig'de geride kalan 21 hafta sonunda 4. sırada yar alan siyah-beyazlılar, puan cetvelinde üstünde yer alan 3 takıma da yenildi.

Ligin ilk yarısında Fenerbahçe ve Galatasaray derbilerini kaybeden Beşiktaş, Sivasspor'a da BJK İnönü Stadı'nda mağlup olurken, zorluk seviyesi yüksek maçlarda başarılı olamadı.

Siyah-beyazlılar ayrıca ligde 5. sırada yer alan Kayserispor'la da ligin ilk yarısında İstanbul'da golsüz berabere kalırken, geçen hafta da deplasmanda 2-0 kaybetti.

-ÜST SIRALARDAKİ TAKIMLARLA MAÇLARI-

Beşiktaş'ın ligin ilk 5 sırasında yer alan takımlarla bu sezon oynadığı maçlar ve sonuçları şöyle:

Beşiktaş-Kayserispor....: 0-0, 0-2
Galatasaray-Beşiktaş....: 2-1
Fenerbahçe-Beşiktaş.....: 2-1
Beşiktaş-Sivasspor......: 1-2

Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

KeePSaKe

durumumuz kötü valla bazen eski Beşiktaş ı çok arıyorum...
Since 1903

eRe

eskıden sampıyonluktan kopsakta butun derbılerı kazanırdık
demırorenın fenere benzetme projesınde bu da tutmus gıbı eskı fener gıbı hıc bı derbıyı kazanamıyoruz artık
www.erdemeksi.com

gözzde_bjk

Derbilerin dışında kayseri ve sivasın zorlayacağı en başından beri aşikardı.Büyük takımsak bu maçları hasarsız atlatmalıydık ya da adam gibi oynayıp ''Olmadı..''diyebilecek yüzümüz olmalıydı.Nedense oynadığımız bu maçlarda bir varlık gösteremedik ve puan(lar)kaybettik.Umarım ankara maçıyla birlikte galibiyet serimize kaldığımız yerden devam ederiz.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Alves

Zoru sevmesse şampiyonluğu unutalım
Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

keskinli

bu oyun anlayisiyla isimiz cok zor
fb,gs,sivas,kayseri takimlari oyun olarak besiktastan daha iyi oynuyorlar bu kesin
kendi yaptigi transfere güvenmeyerek oynatmayan hocadan benim hic bi beklentim kalmadi bu sezon icin
uefada oynama hakkini elde ederlerse basari sayacagim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

cinc

zoru sewmessek diğer maçları kazanmanın bi anlamı yok ki gene boş umutlara mı kapılıyoruz ???
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

onaT

gs,fb + 8 maç bzi şampiyon yapar
ama bu gidişle değil.

carlito1903

Ben büyük maçlarda alınan bu kötü sonuçları Ertuğrul hocaya bağlıyorum,takımı yeterince iyi motive edemiyor bence,futbolcular da en az hoca kadar suçlu inanarak çıkmıyorlar bu tür maçlara...

eRe

marsılya+porto+liverpool+kayseri+fener+galatasaray deplasmanı
2+1+8+2+2 = 15

6 tane onemlı deplasman macına cıkmısız 15 gol yemısız 2 gol atmısız !!!

hocam anla artık deplasman macında tek forvet cıkarak butun takımı defansa koyarak mac kazanılmıyor hatta az golde yenmıyor rezıl olunuyor rezıl.
anla artık hocam son umudumuz sensın artık topla kendını.
defans oynayınca rezıl oluyorsun artık hucum oyna pozısyona gırelım kacırıp kaybedelım yeterkı mucadele edelım
BURASI BESIKTAS kayserıde kı samsundakı taktık sampıyon yapmaz
www.erdemeksi.com