Ana Menü

Şili'nin en iyisi kim olacak?

Başlatan eRe, Şubat 09, 2008, 10:29:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Rodrigo Tello, Şili'nin yurtdışında oynayan en iyi futbolcusu olma yolunda ilerliyor. Siyah-beyazlı ekibe katılır katılmaz kendini kabul ettiren ve görev yapmadığı maçlarda Beşiktaş'ın puan kaybetmesine neden olan futbolcu, ülkesinde yapılan bir ankette ilk sırada ilerliyor.

Şili'de yayınlanan Mercury gazetesi, "Şili'nin Avrupa'da oynayan en klas futbolcusu"nun belirlenmesi için bir anket başlattı. Villarreal'den Matias Fernandez, Inter'den Luis Jimenez, Roma'dan David Pizarro ve Fenerbahçe'den Maldonado'nun bulunduğu listede şu an zirvede bulunan Tello, ilk üç arasında gidip gelmeye başladı. Şubat ayı boyunca devam edecek anketin ilk haftasında oylamaya 11 bin 700 kişi katıldı, Tello bunlardan yüzde 21'inin oyunu almayı başardı. Anket sırasında yapılan yorumlarda, Sporting Lizbon'dan Beşiktaş'a transfer olan oyuncunun büyük bir çıkış yakaladığı ve siyah-beyazlı takımın ligdeki başarısında bu futbolcunun önemli başarısı bulunduğu vurgulandı. Ara transferde Fenerbahçe'ye katılan Maldonado'nun da ilk 10'da yer aldığı ifade edildi.

Diğer bir yorumda ise Tello'nun en fazla prim yapacak futbolcuların başında geldiği belirtilerek, yıldız futbolcunun şimdiden bonservis ücretini katladığı duyuruldu.

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

akbaba71

bonservis ücreti diye birşey yok futbolu bitirene kadar bizde kalcak  :D   haberde bir link falan aradım ama  bulamadım linki bulsam gerekeni yapardık  ;D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

aynen bende lınkı aradım ah bı bulsak sonuc bellı olduydu ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Adriano

O o o Tello Tello :) Türkiye'de o link bulunursa tavan yapar zaten Tello, fakat kendi ülkesindekilerin oylarıyla 1. sırada olmasın gayet güzel bir durum..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

TurkishTank

link bulmaya calisayim size...aslinda gastenin linkini buldumda...gerisi yok...yani anket :D
http://diario.elmercuri[edit]om/2008/02/09/_portada/index.htm
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

MeLo

Tello gibisi zor bulunur.
Her yerde bir numara.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Özellikle M.Fernandes ve L.Jimenez,Tello'yu zorlayacak rakipler ama tabi ki KRAL TELLO  :hayde

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

levent1903

evet - tello bu aralar düsüste.... hele kayseri macinda --
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

onaT

maldonado ilk 10da hehehe pendik'e yenilen takımda tabi aslında iyi bile=)

carsi52

Tello tabikide :)
Ama bugün çok saçma bir kırmızı gördü.yakıştıramadım.
Bölünür senin için uykular!

bahadıR

tabiki tello bide şu anketin linkini bulsak:D
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......