Ana Menü

Hıncal Uluç İzmir Kartal Yuvası'nı şikayet etti

Başlatan Non Mollare Mai, Şubat 06, 2008, 15:18:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

BEŞİKTAŞ'ın ürünlerinin satıldığı İzmir Kartal Yuvası işletmecisi Yekta Varnalı vitrine astığı tşört yüzünden başı derde girdi
Hıncal Uluç, Beşiktaş ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvasını şikayet etti

İki hafta önce Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç köşesinde İzmir Alsancak'taki Kartal Yuvası mağazasından siyah-beyaz ölüm-yaşam ironisinin işlendiği ürünleri, febenin kill for you ( senin için öldürürüm ) grubu ile eş değerde tutarak "Ey memleketin savcıları buna nasıl izin veriyorsunuz, sizleri göreve çağırıyorum" diye yazdı.
Bunun üzerine harekete geçen İzmir Savcılığı Kartal Yuvası mağazası işletmecisi Yekta Varnalı'yı nezarete attı. İstanbul'dan yönetici Hakan Aksoy ve diğer ilgilerin devreye girmesi ile nezaretten kurtulan Varnalı konunun yargıya intikal ettiğini ve gerekli çalışmaların yapıldığını belirtti.

Git yaşlılığın tadını çıkar. Bunuyor yavaş yavaş bu herif.

İnadına !

edit

Delirdik

Bu şimdi öLüme mi teşvik ediyor insanLarı ?
yaş iLerLedikçe öLüm korkusu sarmış herhaLde.. her öLüm yazısını öLüme teşvik aLgıLıyor
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

noumAyberk

İleti Hincal Uluç'a Mektup
Yıldıray Sahinler @ Penche yazdı:
Merhaba,
Ben Pençe''nin kurucularından biriyim.

7 yıl önce Pençe''nin hayata geçtiği günü hatırlıyorum. Bir gece vakti, Cengo''nun bir arkadaşının bürosunda kafa patlatılıyor, tartışılıyor; bir yandan da iş yürüyor. "Siyah Beyaz Ölüm Yaşam" diyor Cengo. "Sloganımız bu olsun." Seviyoruz, benimsiyoruz. Pankart yaptırıp ellerimizle asıyoruz İnönü''ye. Oradan yayılıyor, önce tezahüratlara giriyor, sonra tişörtlere, montlara yazılıyor.

Siyah Beyaz çocukluğumuzun sonbaharındayız. Beşiktaş bizim için şampiyon olmak, futbol, "nassı koyduk" falan değil. Ne peki?

Biraz, yaşamı karşıtlıklarıyla olduğu gibi kabul etmek,

Biraz "yenilsen de yensen de...",

Biraz "hep böyle oynayın canımızı verelim".

Biraz küçükken elimizden tutup tribüne götüren tribün arkadaşımız; kaybettiğimiz babamız.

Biraz Pençe''nin fikir babası, gencecikken kanatlanan Deniz.

"Ying ve Yang" biraz.

Deniz''le morgda vedalaşıp Fener''e 3 attığımızda İnönü''nün göklerine yükselen balon, beyaz ölüm,

O golün ardından Algan''la göz göze gelip sen de gördün mü der gibi bakışmak siyah yaşam.

Kimselerin oy vermediği partiye oy vermekte buluşmak, "beyaz".

Sınıfın tek Beşiktaşlı öğrencisi olmak, "yaşam"ı öğrenmek.

Cumhuriyet değil, semt takımı olmayı seçmek, "ölüm"ü sevmek,

Tüm renkleri barındıran beyazın huzur bulduğu yer de "siyah".

"Hepimiz Muhsin Ertuğrul''uz."

"Çarşı Nükleere de Karşı"

"Yeter, Karadeniz Kanserden Ölmesin Ulan"

"Hepimiz Hrant Dink''iz"..diye pankart açan tribünün çocuklarıyız biz. Ölümü, avucumuzun içi gibi biliriz; yaşamı da aşkla severiz.

"Seni sevmeyen ölsün" diyen başkanımız da olmadı, tezahüratımız da.

Doğrusu, "Siyah Beyaz ÖlümYaşam "ı anlasanız şaşardım sayın Uluç. Size "rerere rarara gaassaray gaassaray cimbombom" derinliğinde günler dilerim.

Saygılar
Yıldıray Şahinler

http://www.penche.com/penche.asp?bolum=61&page=1&msgId=43752#msg43752

Alıntıdır ....

mdc

Sen git 30 - 40 yaş küçük olan kadınlara sulan

Yaşlı bunak !

Sen ne anlarsın ulan felsefeden
Cibiliyetini sevdiğim  iti !

Beşiktaş Taraftar mahkemesinde yargılanacaksınız
İlk maçta
emin olun

Anneniz, anneannenizin ve hatta  7 ceddinizin kulakları çınlayacak mezarları başında
Senin yüzünden !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Adriano

Uğraşmayın bizimle, saçma sebeplerle kendinizi rezil ediyosunuz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

akbaba71

İzmir savcısınıda Allah a havale ediyorum Beşiktaş ürünlerinin satıldığı bir yerde siyah beyaz ölüm yaşam tezahüratımızın tshirte olmasından daha doğal ne olabilir bugune kadar o mağazadan alışveriş yapmış bir beşiktaşlıdan şikayet mi gelmiş o mağaza ile hiç bir ilgisi olmayan geseli bir sübyancının sözüyle haraket ediyorsunuz gercekten yazık
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

MeLo

Bu adam tam dallama.
Yaşı ilerledikçe ne konuştuğunu bilmiyor.
Allah yardım etsin kendisine.
İnönü'de görüşürüz senle.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

hAlil21

Trajikomik!

Bu olay ne kadar saçmaysa store yetkilisinin nezarete alınması ve bu yüzden yargıya intikal etmesi bir okadar trajikomiktir.

Olmadık insanlara olmadık yalakalıklar yapıp olmadık paralar aldınız.
Yeter,sevgimize bari karışmayın.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

keskinli

bu mantiga göre icinde  senin icin ölürüm gecen her sarki yasaklanmali
savciya ne demeli?isi gücü birakip hincal ulucu dinliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pascalyptica

oldu olacak siya beyazı da ırkçıık yapıyo diye şikayet etsin..

ağzı olan konuşuyo..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

naanreelburn

hınçal bence sen asıl ismini değiştir.Ada bak HINÇAL kalkmış neyin peşinde bildiğim.Artı kardeşinin adı da ÖCAL .Komedi ya daha nedir isimlerini değiştirsinler bu aile

gözzde_bjk

Bu olayın tüm Türkiye'de geçerli olması ve başta Kartal Yuvası pazarlama müdürü olmak üzere tüm çalışanları(bayiler)göz altına almaları gerekir.Hıncal bey neden bukadar uzaklara gitmiş de gözünün önündeki Kartal yuvasını şikayet etmemiş.İzmir Savcısı da başka işi kalmamış gibi bu konuyu incelemeye almış.Boş oturmaktan sıkılmışlardır ne de olsa...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

erdibatmaz

gözzde_bjk@
Boş oturmaktan sıkılmışlardır ne de olsa

aynen öyle şimdi yazıları okurken bunu yazmayı planlamıştım adamın yapacak işi kalmamış kartal yuvasının yanından geçerken dur ya bi şunlara bulaşiyim demiş sanki,bu kadar saçma bişey olmaz...

naanreelburn un dediği gibi adı hıncal kardeşinin adı öcal
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

mdc

Antropoza girmiş bunak.

Kendisini başka nasıl tatmin edebilir ki !
HAYATTA BEŞİKTAŞ