Ana Menü

Schildenfeld Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Şubat 01, 2008, 14:24:25

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

yönetim-Sizde şöle alan,veren,ileri çıkıp gol atabilen pas yapabilen stoper varmı?
d. zagrep-olmazmı sürüyle var.
yönetim-şu uzun boylu iyi gözüküyo sen bize onu paket yap.Adı ne onun
d.zagrep-dr[editlendi] hayırlı olsun efendim
yönetim-bu dr[editlendi]in uygunsuz hareketleri varmış biz bundan vazgeçtik başka kimler var
d.zagrep-schidenfield
yönetim- tamam onu aldık hadi hayırlıs olsun.

Transferin hikayesi böylemiş.

Alıntıdır...

Koptum yaaaa  :ahaha  :ahaha

akbaba71

İddialı açıklamalar
Dinamo Zagrep'in defans oyuncusu Gordon Schildenfeld, Beşiktaş ile sözleşme imzaladığını açıkladı. 23 yaşındaki savunma oyuncusu Beşiktaş'a başarılı olacağına inandığını söyledi.

Antalya'nın Serik İlçesi'ne bağlı Belek Beldesi'nde kamp yapan Dinamo Zagrep'in 23 yaşındaki defans oyuncusu Gordon Schildenfeld, Beşiktaş ile sözleşme imzaladığını açıkladı. İlk uluslararası deneyimi olacağını söyleyen 1.91 cm boyundaki 90 kilo ağırlığındaki Gordon, "Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Böyle bir kulübe transfer olduğum için çok mutluyum. Benim için Beşiktaş büyük bir fırsat ve ben bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim. Dinamo Zagrep'in taraftarı çok ateşli. Duyduğuma göre Beşiktaş'ın taraftarı daha ateşli ve çılgınmış. Eşimden de izin alarak buraya geldim. Çok mutluyum" dedi.

Dinamo Zagrep'in spor direktörü Mamic Zoran ise, "Drpic konusunda Beşiktaş ile büyük oranda anlaşmıştık ama transfer son anda gerçekleşmedi. İnternette yayınlanan Drpic'in uygunsuz görüntülerinin bu transferin gerçekleşmemesinde etkili olmuş olabilir ama bunu Beşiktaş yönetimine sormanız gerekir. Gordon, Dr[editlendi]'ten 4 yaş daha genç bir oyuncu. Savunma bölgemizde 5 oyuncumuz vardı. Gordon'un başarılı olacağına inanıyorum. Türkiye'de iyi işler çıkartacaktır" diye konuştu.

01.02.2008   

Kaynak : Sporx.com ve İHA

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Beşiktaş, yeni transferi Schildenfeld'i borsaya bildirdi...
Beşiktaş, bugün sözleşme imzaladığı Hırvat savunma oyuncusu Gordon Schildenfeld'in transferini İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin İMKB'ye gönderdiği
yazıda, Dinamo Zagreb'in Hırvat defans oyuncusu Gordon Schildenfeld ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere, 4.5 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi.

Siyah-beyazlı kulübün gönderdiği yazıda, ''Şirketimiz, Dinamo Zagrep'te
forma giyen Gordon Schildenfeld'in transferi konusunda kendisi ve kulübü ile 3,5 yıl artı 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşma sağlamıştır'' ifadeleri yer aldı.
Bu arada siyah-beyazlı kulüp, resmi internet sitesinde yeni transfer Gordon
Schildenfeld'in bilgilerine yer verdi.

23 yaşındaki ve 1.91 metre boyundaki Gordon Schildenfeld, futbola Sibenik'te başladı. 2007 yılında Dinamo Zagreb'e transfer olan Alman kökenli defans oyuncusu, 2005-2006 sezonunda Sibenik ile Hırvatistan 2. Ligi'nde mücadele etti.

Genç oyuncu, takımıyla geçen sezon 1. Lig'e çıktı. 1. Lig'deki ilk sezonunun
ardından Hırvatistan'ın büyük takımlarının dikkatini çeken Schildenfeld, takım arkadaşı Rukavina ile Hajduk Split'e gitmek üzereyken Dinamo Zagreb'e transfer oldu. Hırvatistan 21 yaş altı milli takımının formasını da giyen Schildenfeld, özellikle hava toplarındaki büyük üstünlüğü ile dikkat çekiyor. Genç futbolcu, Hırvat milli takımının gelecekteki değişmez oyuncularından biri olarak gösteriliyor.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

bence de tecrubeli bi adam alsaydik daha iyi olurdu..önemli olan bu kalan 14 macta defansi toparliyabilecek bir adam bulmakdi..
of yönetim of... 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

gordu87

diatta 2 diyorum başka bişey demiyorum..
inş iyi çıkarda ben utanırım.. çok barizz transfer yapalımda nasıl olursa olsun diyey apılmış bir transferr..
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

akbaba71

Schildenfeld İstanbul'da
Beşiktaş'ın, Hırvatistan'ın Dinamo Zagreb Kulübü'nden transfer ettiği Gordon Schildenfeld İstanbul'a geldi.

Siyah beyazlı kulübün, bugün sözleşme imzaladığı Hırvat futbolcu Gordon Schildenfeld, yeni takımına katılmak üzere akşam saatlerinde Antalya'dan İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nda, Schildenfeld yazılı 24 numaralı Beşiktaş formasıyla basın mensuplarına görüntü veren Schildenfeld, Beşiktaş'ta başarılı olmak istediğini belirterek, "Bana 'Şifo' diyorlar. Burada da aynı şekilde hitap edilebilir" dedi. Schildenfeld'in 4 Şubat Pazartesi gününe kadar dinleneceği bildirildi.

01.02.2008   

Kaynak : DHA

lakabı şifoymuş  :D
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Bizim şifomuz var Schildenfeld,kendine başka lakap bul... ;D

aquilas

umarım yanılırım ama içimden bi ses elimizde patlayacak gibi geliyo

pakito14

inş. diatta gibi elimizde patlamasında...

tipine bakınca bu çocukta bişiler var gıbı gelıyor :ahaha
Sonunda NOUMA olmayan PASCAL üçgeninden kimseye hayır gelmez!..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

TurkishTank

daha once duymdim...bakalim napicak.. :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

kara kalem

bi' ara drpic'i aliyorlar diye epey tirsmistim..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

levent1903

Hic duymadigim bir Futbolcu - hayirli olur Insallah...
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eRe

zagrepte baska defans oyuncusu varsa onunlada anlasalım ya hatta bosverın dırek zagrepı alalım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carlito1903

Dr[editlendi]'ten vazgeçince Zagrep yönetimi bizimkileri kandırmıştır,bunu vermişlerdir hemen...