Ana Menü

27 Temmuz 2008 Metallica Istanbul Konseri İnönü Stadı

Başlatan CHEm !, Ocak 31, 2008, 12:53:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

gözzde_bjk

İki yönden düşünmek lazım.Metallica hayranları için bulunmaz bir fırsat e bide boğaza karşı stadı bulunca samiyende yapılacak hali yok konserin ama her organizasyonda bizim stadımızın adının geçmesi de ne derece doğru?Elbette zararından fazla yararının olacağı kesin(maddi destek ve stadın tanınması vb.).
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

En son geçen sene bi organizasyonda Kapalı Kutu daki ''Ruhumuz Burada'' yazısını yırtmışlardı,duvarlarda da takımımıza küfürler falan yazılmıştı...

Ben karşıyım böyle organizasyonlara,adam gibi yapılacaksa olsun tabi sonuçta maddi getirisi var....

Delirdik

Bunda insanLarı tribüne değiLde çim üzerinde topLarLar büyük ihtimaL.
zaten metaLLica dinLemeye giden insanında 'dur geLmişken şunLarın pankartLarını yırtim ;D' diyeceğini zannetmiyorum ya
BöyLesi büyük organizasyonLarda statımızın adı geçmesi güzeLdir bence

Konsere geLince fiyat oLarak uçarLar herhaLde bizde en fazLa dışardan kuLak misafiri oLabiLiriz ;D
gerçi konser daha netLeşmemiş
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

carlito1903

Yeni yapılacak stad projesine göre Eski Açığın önü konser alanı olacakmış zaten...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

bahadıR

olsun ya en son baya önce samiyene gelmişlerdi millet balkondan çekirdek çitleyerek izliyolardı :ahaha
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

erdinc1926

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 13:27:23
En son geçen sene bi organizasyonda Kapalı Kutu daki ''Ruhumuz Burada'' yazısını yırtmışlardı,duvarlarda da takımımıza küfürler falan yazılmıştı...

Ben karşıyım böyle organizasyonlara,adam gibi yapılacaksa olsun tabi sonuçta maddi getirisi var....

emanete ihanet ediyorlar kendilerini bilmezler
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Batuhan

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 31, 2008, 13:27:23

burak abi o gün bende vardım,23 nisandı galiba,öğrenci diye tinercileri doldurmuşlardı stada,it kopuk nerdeyse stadtaydı...kapalıda sandalyeleri kırdılar,yazıyı söktüler falan tabi tinerci olunca bunu yapan....
Koca hestiy aya bedenem ?

freedom forever

Oley bee , dularımız kabul oldu sonunda gelebilmeyi başardılar . Metal'in Tanrıları İstanbul'da kaçmaz :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Simurg

halkın takımı beşiktaş stadınıda halk için kullanıyr :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

bahadıR

ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

bahadıR

konser ali samiyende(şaka deil)
bilet fiatları;
1.Kategori: 350,00 YTL SAHNE ÖNÜ
2.Kategori: 150,00 YTL VIP
3.Kategori: 85,00 YTL SAHA İÇİ
4.Kategori: 90,00 YTL NUM./KAPALI TRB.
5.Kategori: 75,00 YTL NUM./KAPALI TRB.
6.Kategori: 50,00 YTL YENİ AÇIK TRB
valla ben ucuz buldum büyük bi ihtimallaede gitcem
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

gürol

jason ayrıldıktan sonra metalica nın bi anlamı kalmadı bence.ahh neydi o jasonlu inönüdeki konser zamanları
stadı yıkacaklar zaten bırakında yıkılmadan para kazansınlar zaten bu aralar stad bi işe yaramıyor.
o kadar eleştri de bence fazla.sen git çakma beşiktaş ürünleri al sen git çift turnike kapalıya sıvışmaya çalış sonra da çık stadı herşeye kullanmasınlar de.bu işler rica ile dönmüyor para lazım para.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Delirdik

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Ocak 31, 2008, 13:24:48
Metallica hayranları için bulunmaz bir fırsat e bide boğaza karşı stadı bulunca samiyende yapılacak hali yok konserin ama ...

:D

Bence Ali Sami Yen Statı dayanamaz yıkıLır  :ehehe
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!