Ana Menü

14 Şubat`ta İnönü`de İdman (Yönetim Uyuma Sevenleri Ayırma )

Başlatan CHEm !, Ocak 28, 2008, 12:38:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Alıntı YapArkadaşlar bilemiyorum tam programı ama eğer normal bir günse takım için o gün ki idman İnönü`de olsun. Demin sevgililer günü topicine yazarken aklıma geldi. Herkes sevgilisiyle sevgilisi olmayan tek başına ortak aşkımız Beşiktaş`ımıza koşalım. Hepimizin elinde güller,topiclere baktığımızda motivasyon topici flan da var. Bundan büyük sevgi bundan büyük motivasyonmu olur. Birde pankar : ALEM KISKANSIN AŞKIMIZI YEDİRMEYİZ BEŞİKTAŞ`ımızı. Benim önerim ve pankart fikrim bu şekilde. Yalnışmı düşünüyorum sizce böyle bi organizasyon olsa iyi olmazmı.

Herkesin olumlu karşıladığı bi fikir herkes beyendiğine göre mail yağmuru başlasın.

bilgi@besiktasjk.com.tr" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Adminden ricam konuyu sabitlemesidir 14 şubata kadar unutulup gitmemesi ve göz önünde olması lazım şu inşallah gerçekleştire biliriz böyle bişeyi.
Allah kitap Beşiktaş

tcenk

1903

husoeagle

maçın 16 şubat cumartesi günü istanbulda olduğunu düşününce 14 şubat perşembe günü inönüde taraftarla beraber idman yapılması çok uygun olur yetkili merciilere bildirmek lazım

siyah

evet çok güzel olur aşkımızı herkes görür herkes bu renklere
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Guti ORÇ.

kartalpenchesi

bu kadar mı destek var ya
haydi beşiktaşlılar baskı yapalım yönetime
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

CARSI_58

sevenler ayrılamaz bir plan yaptık 14 şubat ta idman istetik
EROS AŞKI BİZDEN ÖĞRENSİN

erdinc1926

14 şubatta bizi tek aşkımız beşiktaş'tan ayırmayın
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

erdinc1926

Delirdik

Benim gibi yaLnızLarı oynayan birini buLursam ;D kesinLikLe kaçırmam giderim inönüye
Yönetim ayarLar ya nede oLsa tribüne oynamayı seviyor başkan
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

erdinc1926

ayarlansa süper olur gerçekten ben 2 kere mail attım sizlerde atın yalnız değilim ama beşiktaş'ımla geçirmek daha çok mutluluk verir sevgililer gününü

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ