Ana Menü

Sinan Vardar'dan sert tepki! ''kleberson yuzunden 10 kısı oynuyoruz''

Başlatan eRe, Aralık 16, 2006, 12:42:37

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta yönetici Sinan Vardar, "Kleberson yüzünden bu takım 10 aydır bir kişi eksik oynuyor. Onu bir an önce satmak lazım. Bunu Murat Aksu'ya da söyledim" dedi.

Sezon sonunda Beşiktaş ile sözleşmesi sona erecek olan Kleberson'nun Bayer Leverkusen karşısındaki kötü futboluna yönetimden de büyük tepki geldi. Devre arasında gözden çıkarılması beklenen Brezilyalı yıldız için yönetici Sinan Vardar, "Beşiktaş onun yüzünden 10 aydır 1 kişi eksik oynuyor" dedi. Ocak ayındaki kongrede yönetime girmeye sıcak bakmayan Vardar, "Göz göre göre tur elimizden uçtu gitti. Sahada bir kişi eksik oynarsanız nasıl maç kazanacaksınız?. Bu kişi de Kleberson. Sadace Leverkusen maçında değil. 10 aydır 1 kişi eksik oynuyor bu takım!... Bu genç Serdar Kurtuluş'a yazık. Cengaverler gibi savaşıp onun da yükünü alıyor. Böyle önemli bir maçta, bir kişi eksik oynadın mı işte 80'e kadar ancak dayanırsın. Sanırım gitmek istiyor. Yoksa toptan ve sorumluluk almaktan kaçan böyle bir futbolcu görmedim" diye konuştu. Serdar Özkan'ın Türkiye'nin en büyük yıldızlarından biri olacağını söyleyen Beşiktaşlı yönetici sözlerini şöyle sürdürdü:

BAKİ'YE AĞIR ELEŞTİRİ
"Bu takımda onun yanı sıra Mehmet Sedef var. Elinde bir tane kafa topu sektirmeyecek İbrahim Kaş var. 10 değil 5 değil 3 maç üst üste şans versen, ortada ne Kleberson kalır, ne de Baki... İçimiz yanıyor. Artık birşeyleri görüp de söylememek çok ağır geliyor. Murat Aksu'ya da söyledim. Ya Kleberson'u satalım, ya da 4 maç kenara alalım. Hiç bir şey bu kadar kolay değil. Şu turu pisi pisine kaybettik. Bu kadar emeğe ve alın terine yazık. 

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

ya cok konusuyor bu adam...
basina sov yapmaya gerek yok
varsa icinde hallet olaylari
!!!!!

bu adami biri sustursun ya
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Alıntı yapılan: kralcarsi - Aralık 16, 2006, 13:59:30
!!!!!

yenı yonetımde olmaması da bu konusmaları artık ıcerıde degıl dısarıda yapmasının nedenı olabılır
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Alıntı yapılan: kralcarsi - Aralık 16, 2006, 13:59:30
!!!!!

bencede haklısın ama bu adam gitmeli ya ama bu açıklamalardan sonra zaten klebersonun oynayasıda warsa bilerek oynamaz.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

GöKHaN

Klebersonun bu istekli halimi sence ? herif ahi gitmis bahi kalmis satmayi bosver yollayin gitsin bu kalasi kimse almaz.. Cürük cikti
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

naturelkartal

Bütünü kurtarmak istiyorsan parçalardan geçeceksin.Bu yünetim bunu yapamıyor.Aylardır klebersona katlanıyorlar.
Tabi çıkıpta bu konuları basında bangır bangır bagırmanın da anlamı yok.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

epitaph_

işte beşiktaşı yönetenler , magandalık kol geziyo inceden kımsenın dur yeter artık diyeceği yok beşiktaş aş mi muhtARLIK MI BİLMİYORM AMA SANIRIM yenı baskanımızla bu boyle ılelebet devam edıcek ...bunu söylemekten hiç hoşlanmıyorum ama ..bgn geyse başkanına baktığın zaman işte dıyorum beşiktaşın ıhtıyacı olan baskan !! ama ..............

burak_bjk

kleberson gecen yıldan beri hiç oynamadı bu adamında konuşması yeni yönetim listesinde yer almaması bence...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

BerkAy1903

19o3