Ana Menü

Runje: "Ne yapsam yetmedi"

Başlatan eRe, Aralık 16, 2006, 12:41:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın UEFA Kupası'ndan elenmesine en çok üzülenlerin başında kaleci Vedran Runje geliyordu.

Yaptığı kurtarışlarla farkı önleyen, penaltıyı çelen ancak golü engelleyemeyen Hırvat file bekçisi, maçtan sonra menajer Ali Gültiken'e dert yandı. "Ben kurtarıyorum ama yetmiyor" diyen Runje şöyle devam etti: "Böyle kolay maç verilmez. Rakip oyuncular ceza alanına girdiklerinde gol atmak için çırpınıyorlar. Biz ise rakibin yapacağı hareketleri izliyoruz. Burada arkadaşlarımı suçlamak istemiyorum ama en az onlar kadar savaşmalı, ipin ucundan tutmalıydık. Penaltı kurtarıyorum, gol pozisyonlarını etkisiz hale getiriyorum ama yetmiyor."

Kaynak : Hürriyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cassa23

DELİKANLI RUNJEEE.......

ADAM HAKLI ABİ BİZİM ADAMLAR CEZA SAHASI ÖNÜNDE REKİBİN HAREKETLERİMNE GÖRE HAREKET EDİYOR.. BÖYLE TOP OYNANMAZ
RUNJE ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPTI HELAL OLSUN SANA RUNJE

unicorn

Ya bi kere Runje penaltıyı çeliyo bizim topçularımız çizgide eli belinde bekliyo Runje napsın...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

gol pozısyonu olmayan yerde penaltı yapılıyor.adam penaltı kurtarıyor ancak yınede defans ızlıyor herkesı.adam napsın.sankı bazı kısıler zorla yenılelım dıye oynadı
www.erdemeksi.com

husoeagle

sadece bir maça bakmamak lazım
runje bu maçta üst düzey kurtarışlar yapmış olabilir ama uefa da devam etmememizde bütün futbolcuların suçu var
unutmayalımki bu seri 4 maçtı

eRe

Alıntı yapılan: husoeagle - Aralık 16, 2006, 14:25:41
sadece bir maça bakmamak lazım
runje bu maçta üst düzey kurtarışlar yapmış olabilir ama uefa da devam etmememizde bütün futbolcuların suçu var
unutmayalımki bu seri 4 maçtı

turkıye lıgınde runje tamamen suclu ancak bu 4 maclık serıde en ıyı futbolcularmız arasındaydı.asıl defans 4 mactada bızı bıtırendı
www.erdemeksi.com

carsi52

adam haklı o kadar top çıkardı.
Bölünür senin için uykular!

Brestgerfich

heLaL oLsun Runje'ye adam penaltıyı bile kurtardı ama savunma oyuncuları takip bile etmedi,daha ne yapacak ???
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

CHEm !

doğru sölemiş
o elinden geleni yaptı
penaltıda topu kurtardı bizimkiler çizgide öle bekliolar
o napsın
Allah kitap Beşiktaş

dejembeji

bncede helaL oLsun adam yapacagını yaptı o olmasaydı dumandık walla

Delirdik

Ligte canımızı yaktı okadar
bobo burak yada başka birisi gidipte, okadar goL atıorum kaLeci yüzünden yeniLdik dedi mi ?

yanLış konuşmuş.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

burak_bjk

defans çok dandik bizim..leverkusen maçında adamlar akıllı olsa 10 dk içinde 3-0 yapcaklardı maçı ALLAH tan sansımız vardı bu kadar kolay pozisyon verilmez yaa..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Timurlenk

ligde de kaç maçta runje yaktı bizi.

öyle boşuna atıp tutmayacak