Ana Menü

"Beşiktaş'ı para için bırakmam" (tello'dan açıklamalar)

Başlatan delgadoo_10_, Ocak 25, 2008, 10:17:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Rodrigo Alvaro Tello, Süper Lig'in devre arasında Avrupa'dan birçok kulüpten transfer teklifleri aldığını, ancak bunları kabul etmediğini söyledi.

Siyah beyazlı takımda süper bir grafik çizen ve oynadığı maçları kazandıran Tello'nun özellikle İngiliz, İspanyol ve Fransız kulüplerinden astronomik teklifler aldığı öğrenildi. Ancak Şilili futbolcu Beşiktaş'ta aldığı ücretin iki katı teklif edilmesine rağmen bunları kabul etmedi.
Beşiktaş'ın yıldızlar topluluğu olduğunu söyleyen Tello zaman zaman takım içinde yapılan sistem değişikliklerine rağmen sahada savaştıklarını ifade ederek, gelen teklifleri değerlendirirken menajeri Olgun Aydın'a şöyle dedi:

HEDEFLER KAMÇILIYOR
"Türkiye'de çok mutluyum. Ailemle birlikte inanılmaz bir sevgi görüyoruz. Beşiktaş Yönetimi'nin büyük hedefler belirlemesi bizleri kamçılıyor. Beşiktaş taraftarlarının inanılmaz desteğini hiçbir yerde göremedim. Türkiye'de kalmak ve Beşiktaş'ta oynamak benim için çok önemli. Tesis, yönetim, takım kadrosu ve taraftar bütünlüğünün bir arada olduğu ortamdayım."  İspanya'da birçok takımda arkadaşları bulunduğunu kaydeden Tello, "Yerimde başka bir oyuncu olsa aldığı teklifler sonrası bir saniye kalmazdı. Fakat menajerimiz Sinan Engin ve yönetim kurulu ile aile gibi olduk.

MACERA ARAMAM
Benim için her şey para değil. Önemli olan huzur ve hedefler. Başarıiçin takım arkadaşlarımla coşmak için sahada tüm gücümü kullanıyorum. Bu saatten sonra macera aramam. Ben aile reisiyim. Büyümekte olan çocuğum var. Para için takımımı değiştirmem. Beşiktaş'a şampiyonluk ve kupa kazandırmayı düşünüyorum. Ümraniye Tesisleri'ne gelen bir daha çıkmak istemez. Evli olmasam tesislerden dışarı adımımı atmam. Böylesi mükemmel ortam hiçbir yerde yok. İnönü Stadı beni heyecanlandırıyor" diye konuştu.

hAlil21

http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

NoPasaran

Aynen öle..

TÜMER
SERGEN

gibi ikli büyük yıldızımız aynı sözleri sölemişti..

Onlar zamanında sattıki gerisi hikaye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

!_black_eagle_!

Bu Adamın Kişiligi Yeter bea Tumor gibi Adi birisi deqil en azından nesse sallayın su adamı ya

seviyoruz seni tello kartalın herseyisin ulan
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

NoPasaran

Tümer İçinde bunlar söyleniyordu ki  ;D ;D

Taraftar bu iki gün sonra kötü oynarsa söver :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Kartalizmatik

tello teklifleri reddettim diyor..tümer ilk teklifte atlamıştı fark burada..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

erdibatmaz

Türkiye'deki taraftar profilini çözmüş

hadi bakalım
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ilhan mansız_melis

valla ne diyeceğimi bilemedim çünkü tümer yenge de böyle demişti ama Tello'ya güveniyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Non Mollare Mai

edit

Dem@

ben zannetmiyorum bırakır gider para için gelip geçici oyuncular ismimiz kalıcı yaptıkları ile anılıyorlar işte günümüzde örneği de mevcut o AŞKI yaşayamaz bu futbolcular

12 (: hariç

kartalpenchesi

tümer askerlik için gitti
tellonun bir yere gitcegini zannetmiyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Spy radamantis

şu anda bjk en büyük silahı telle her gollde mutlaka bir pası veya asisit i var tello geldigi klübde sanırım 6 yada 7 sene oynamıs ?
BaBalaR CorTLaMaZ

[KralKartal]

duygusalliga gerek yok,
isini yaptigi surece basimizin ustunde yeri var,
zamani gelir parayi cok veren kluplerede gidebilir neden olmasin ?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi