Ana Menü

Runje Neden Taraftarlarla Soğuk??

Başlatan BerkAy1903, Aralık 16, 2006, 09:56:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çArþý_ulan

ya yerine adam gibi bi kaleci aldıktan sonra nie yazık olsun ki !

[KralKartal]

bu defansla hangi kaleciyi alirsan al
defans daha onemlidir..
ki RUNJE bana gore iyi...
hem avrupadada oynamiyoruz
ligde sampiyonluk umutlari olsada
zor..gerekmez para verip kaleci almak
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

çArþý_ulan

gerçi haklısın defans süzgeç gibi+runje den iyi bi kaleci de bulunabilir her kaleye top geldiğinde yüreğim agzıma geliyo+inanç meselesi..inansak şampiyon olmaya kaçmaz ama

naturelkartal

Bu elemanın tabiyatı böyle belliki.Antep maçında 18 içinde çalım atıp geri pas yapacak kaç tane kaleci var  :)
Kırıklık var ama seviyorum adamı.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

NoPasaran

Defansın kötü olduğunu kabul edenlr çoğalıyor :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burak_bjk

defansta kötü hemde baya kötü...ama runje yede kanım ısınmıyo her an hata yapabilecek kapasitesi var adamın
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

srdr

tanışma dönemi çok kötü geçti adamın yeni ısınıyor . inşaallah daha da iyi olur.almanyada güven tazeledi dewamını umuyoruz. sanki o gitse daha iyisimi gelecek arkadaşlar..
beşiktAŞK - since 1903

melankolizm

ugur24

hiçbir zaman gelmediki bugüne kadar zaten..sadece sakarya maçında geldi o da biri sahaya atladı tuttu kolundan zorla getirdi kapalıya..

melankolizm

NoPasaran

Valla bir yerden sonra taraftar kızacak gibi geliyor...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

rize maçında herkezi yumruk şov için çağırdık ama runje ye i love you runje dedik
iLk başa runje runjee diye trübine çağırmak için bağırıLıodu ama hemen kesiLdi sadece o şekiLde bağırıLdı.
tribüne çağırıLmadı.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

textboreas

ya top oynasın yeter zaten ıstıklıyacagız tabi yediği golleri amatör kaleci yemez tamam iii kaleci ama nereye kadar sabredeceğiz.Bir an önce kendini toparlaması lazım kusen macında iyiydi ama kayseri macındaki golu yine gol deil anlayamadım ben bu adamı bizimle elbet barışacaktır biz formasının hakkını veren hangi futbolcuyu sevmedik.
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

Ebubekir

yoo aramiz düzeldi leverkusen amcindan sonra tribünleri alkislayan tek oyuncu runje idi !
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.