Ana Menü

Higuain'den Kartal'a büyük rest

Başlatan CHEm !, Ocak 20, 2008, 13:28:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Avukatıyla siyah-beyazlılarla görüşen Higuain "Beni gönderecekseniz, 3 yıllık alacağım olan 3.3 milyon doları ödersiniz. Yoksa ben hiçbir yere gitmem" dedi.

KARTAL YİĞİT'in haberi

Ara transfer dönemi bitmeden stoper mevkiine takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Higuain'in 3 yıllık parasını istemesiyle şoke oldu. Menajeri Orhan Cingözoğlu ve avukatı ile 2 günden beri siyah-beyazlı yöneticilerle görüşen Arjantinli yıldızın, kendisini göndermek isteyen yöneticilere "Beşiktaş'tan gitmek istemiyorum. Beni gönderirseniz, 3 yıllık sözleşmem karşılığı hak edeceğim para olan 3 milyon 300 bin doları istiyorum" dedi. Bunun üzerine Higuain'e "Bu parayı vermemiz imkansız. Oturup bir yerde anlaşırız. Bonservisini de veririz" diyerek, isteğini reddettiler

NOBRE KAZANDI

Bu arada VATAN'a yaptığı olay röportajda Holosko ve Bobo ile üçlü oynamanın Beşiktaş'ın hücum gücünü artıracağını söyleyen Mert Nobre'nin istediği, Kasımpaşa maçında gerçeğe dönüştü. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, sakat ve cezalılar nedeniyle sistemi zorunlu olarak 3-5-2'e çevirirken, ileride Nobre ile Bobo forma giydi. Bu ikiliye arkadan Holosko destek verdi.

Vatan
Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

Adam yerden göğe kadar haklı...

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

KeePSaKe

Since 1903

alper_1903

bencede hakli
madem ki kontrati var alir parasini
hayirdir...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Delirdik

FutboLcu aLıp aLıp satamamaktan boşaLttın kuLübün içini be başkan  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

bahadıR

sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

RCA

ne derse haklıdır kiralandığındada mı peki 3.3 milyon veriliyo...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

muhsin_1903

Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

onaT