Ana Menü

En aptaL soruLar

Başlatan carsi52, Ocak 19, 2008, 23:38:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

BİRAZDAN OKUYACAKLARINIZ MAHKEMELERDE AVUKATLAR TARAFINDAN SORULMUŞ SORULARDAN DERLENMİŞTİR. ANCAK BİZİM AVUKATLARIMIZ HİÇ ALINMASIN, ÇÜNKÜ BU SORULAR AMERİKAN MAHKEMELERİNDE SORULMUŞ SORULARDIR. BİZ SADECE TÜRKÇEYE ÇEVİRDİK.

"UYKUSUNDA ÖLEN BİR İNSAN, ERTESİ GÜNÜN SABAHINA KADAR BUNUN FARKINA VARAMAZ, DEĞİL Mİ DOKTOR?"
"EN GENÇ OLAN OĞLUNUZ, HANİ SU 20 YAŞINDA OLAN, KAÇ YAŞINDAYDI?"
"RESMİNİZ ÇEKİLİRKEN ORADA MIYDINIZ?"
"YALNIZ MIYDINIZ, YOKSA KENDİ BAŞINIZA MIYDINIZ?"
"SAVAŞTA ÖLDÜRÜLEN KARDEŞİNİZ MİYDİ YOKSA SİZ MİYDİNİZ?"
"SİZİ ÖLDÜRDÜ MÜ?"
"ÇARPIŞMA ESNASINDA ARAÇLAR ARASINDA NE KADAR MESAFE VARDI?"
"KAÇ KERE İNTİHAR ETMEYİ BAŞARDINIZ?" SORU: "8 AĞUSTOSTA MI HAMİLE KALDINIZ?" • CEVAP:"EVET." SORU: "PEKİ O ANDA SİZ NE YAPIYORDUNUZ?"
SORU: "ÜÇ ÇOCUĞUNUZ VAR, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "EVET." • SORU: "KAÇI ERKEK?" • CEVAP: "ERKEK YOK." SORU: "HİÇ KIZINIZ VAR Mİ?"
"MERDİVENLER ALT BODRUMA İNİYOR DEDİNİZ, DEĞİL Mİ?" CEVAP: "EVET." SORU: "PEKİ BU MERDİVENLER YUKARI DA ÇIKIYOR MUYDU?"
SORU: "BAY M., GEÇEN YAZ KUSURSUZ BİR BALAYINA ÇIKTINIZ, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "EVET, AVRUPA'YA..." SORU: "EŞİNİZ DE SİZİNLE GELDİ Mİ?"
"İLK EVLİLİĞİNİZ NİÇİN SONA ERMİŞTİ?" • CEVAP: "ÖLÜM SEBEBİYLE." SORU: "KİM ÖLMÜŞTÜ?" SORU: "ŞÜPHELİYİ TARİF EDEBİLİR MİSİNİZ?"
SORU: "ŞÜPHELİYİ TARİF EDEBİLİR MİSİNİZ?" • CEVAP: "ORTA BOYLUYDU, SAKALI VARDI." • SORU: "ERKEK MİYDİ YOKSA KADIN Mİ?"
SORU: "BUGÜNE KADAR KAÇ ÖLÜ ÜZERİNDE OTOPSİ YAPTINIZ, DOKTOR?" CEVAP: "BUGÜNE KADAR Kİ BÜTÜN OTOPSİLERİMİ ÖLÜLER ÜZERİNDE YAPTIM."
SORU: "BÜTÜN CEVAPLARINIZ SÖZLÜ OLMAK ZORUNDA, ANLAŞTIK Mİ? ŞİMDİ, HANGİ OKULA GİDİYORSUNUZ?" CEVAP: "SÖZLÜ."
SORU: "OTOPSİYE BAŞLADIĞINIZ ZAMANI HATIRLIYOR MUSUNUZ?" • CEVAP: "AKSAM 8:30 CİVARINDA BAŞLADIK." • SORU: "BAY___ O ESNADA ÖLÜ MÜYDÜ?" • CEVAP: "HAYIR, SANDALYEYE OTURMUŞ NEDEN OTOPSİ YAPTIĞIMI MERAK EDİYORDU." • SORU: "İDRAR ÖRNEĞİ VERME İMKANINIZ VAR Mİ?" • CEVAP: "KENDİMİ BİLDİM BİLELİ YAPABİLİRİM." • SORU: "OTOPSİYE BAŞLAMADAN ÖNCE BAY E.'NİN NABZINA BAKTINIZ Mİ DOKTOR?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "KALBİNİ DİNLEDİNİZ Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "NEFES ALIP ALMADIĞINI KONTROL ETTİNİZ Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "O HALDE SİZ OTOPSİYE BASLARKEN BAY E. HALA YAŞIYOR OLABİLİR, DEĞİL Mİ?" • CEVAP: "HAYIR." • SORU: "NASIL BU KADAR EMİN OLABİLİYORSUNUZ, DOKTOR?" • CEVAP: "ÇÜNKÜ ADAMIN BEYNİ MASAMIN ÜSTÜNDE BİR KAVANOZUN İÇİNDEYDİ." • SORU: "YİNE DE HASTA HALA YASIYOR OLAMAZ MIYDI?"

:ahaha :ahaha ;D ;D ;D koptum ben ya :D
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Aptal soru diyince benim aklıma hep Reha Muhtar gelir... ;D

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 19, 2008, 23:41:37
Aptal soru diyince benim aklıma hep Reha Muhtar gelir... ;D
aynen :D :D :D

gözzde_bjk

Otopsi ve ölüm soruları herzaman favorim olmuştur.Bir insan düşünüp nasıl böyle mantıksız sorular sorabilir merak konusu...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

SATUKBLADE

bunlara soracak kadar MAL bi insan varmıdır bu dünyada
saçma

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Simurg

bu sorular aptal değil uydurma böyle bi soru sorulamaz bence

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Delirdik

SORU: "BÜTÜN CEVAPLARINIZ SÖZLÜ OLMAK ZORUNDA, ANLAŞTIK Mİ? ŞİMDİ, HANGİ OKULA GİDİYORSUNUZ?" CEVAP: "SÖZLÜ."

kapak ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

özLemTA

ya tamam hepsi saçmaLık gibi göRünüyoR ama faRkındaysanız
mahkemeden ve avukatLaRdan deRLenmiştiR diyoR.
onLaRda bunLaRın aptaLca oLduğunun faRkındadıR haLiyLe
amaçLaRı bakaLım suçLu çeLişkiLi cevap veRecek mi onu öğRenmektiR ;D
git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

Delirdik

"SİZİ ÖLDÜRDÜ MÜ?"

bunun cevabında ne gibi bir çeLişki oLabiLir ki ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

özLemTA

asLında öLdüRmeye çaLıştı mı anLamı da çıkaRıLabiLiR ;D
git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

Dem@

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Ocak 20, 2008, 17:54:38
bunlara soracak kadar MAL bi insan varmıdır bu dünyada
saçma

olmaz mı be satuk bazen benim arkadaşlarımda öölee der gelirim yanlarına geldinmi derler yok gelmedim hala yoldayım ulen beni görüyon bide geldin mi diye soru sorulur mu be yaaaa

salvador

aptal soru değil o anki duruma göre yenıtlanmış ve kişinin kafasını akrıştırmak için sunul sorulardır tabi tek tek püf noktaları alırsak aptal soru tarzları olur
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

bahadıR

RESMİNİZ ÇEKİLİRKEN ORADA MIYDINIZ :ahaha :ahaha
sen yaşarsın bu kalpte artık geriye dönmesende...
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí......

eyup1903

nasıl beceriyorlar böyle soru sormayı