Ana Menü

Batuhan B Genç'e

Başlatan eRe, Ocak 14, 2008, 09:12:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta yeni yetişen gençler arasında en çok göze batan isim olan Batuhan Karadeniz, Konyaspor deplasmanında yine sorun oldu. Daha önce, ligin ilk yarısında Gaziantepspor deplasmanında son dakikalarda attığı kritik golle takımına üç puan kazandıran golcü, Fenerbahçe maçı sonrasında da, "Pas atıp Higuain'i kral yapacağıma, gol atıp kendim kral olurum" demiş ve PAF takımına gönderilerek cezalandırılmıştı. Daha sonra Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın Batuhan'ı affetmesi de yönetimi ikiye bölmüştü.

Yemeğe geç kaldı

Ancak Batuhan, Konyaspor deplasmanında da rahat durmadı. Kamp yaptıkları otelde yemeğe geç gelen oyuncunun, altyapı masörü ile tartıştığı belirtildi. Yemeğe geç gelen Batuhan'ın yaptığı savunmada masörün yemek saatini yanlış söylediğini iddia etmesi üzerine masör ile genç oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşandığı vurgulandı. Bu gelişmeleri duyan Menajer Sinan Engin, Batuhan'ın disiplinsiz davranışlarına çok sinirlendi. Genç golcüye ceza vereceklerini açıklayan Engin, 1991 doğumlu futbolcuyu B Genç Takımı'na göndereceğini açıkladı.

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ata vicente

15-16 yasında velet kendını ne zannedıoda besıktasımızın degerlerınden ustun goruo satılmasın genc takımda surunsun!!!

gözzde_bjk

Fener macı sonrası batuhanı en cok koruyanlardan bırı belkı de bendım ama Batuhan'ın elestırılerı dıkkate alıp kendıne çeki düzen vermesi gerekirken göz ardı etmesi hem yönetimin hem de bizlerin hoşgörüsünün bitmesine neden oldu.Yeteneklerine bu kadar güvenerek hiçe saydığı EFENDİLİK onu daha da sevdirecekti ama akıllanmamış,ceza hak edene verilir Batuhan fazlasıyla hak etmiş artık...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Non Mollare Mai

Haber doğru mu önce onu iyi bilmek gerek.
Keza böyle bi' şey varsa bir daha A takım yüzü göstermesinler buna.
edit

gözzde_bjk

Aslında daha resmi sitede de doğruluğunu görmeden yorum yapmamak lazım ama her nekadar güvenirliliği süpheli de olsa milliyet ve akşamda da bu haberler vardı.
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carlito1903

İstediğin kadar yetenekli ol adam olmadıktan sonra boşsun....

Buraya yazıyorum bu velet bu hareketlerine devam ederse hiç bişey olmaz bundan...

carsi52

Fener maçı sonrasında dediği laf eğer doğruysa bu zamana kadar aLınması hata.
91 doğumLu futboLcuda kendisini bişey zannederse vay halimize.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

futbolcu yetenegin yanina ahlaki ve zekayida korsa  basarili olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

dogukang

olacak o kadar...batuhan   feyyaz oalcaktır...hoşgörü lütfen

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

CHEm !

bizim arkadaşların yanına geri döndü haklı bir karar çünkü benim arkadaşlarımın da kapasitesi batuhan kadar
Allah kitap Beşiktaş

naanreelburn

bu bi arada gese ile paf da maç yaptıktan sonra maç sonrası kaleciyi dövmüştü ..bence can erdem gibi silinir gider yalana bağlar

Brestgerfich

"Pas atıp Higuain'i kral yapacağıma, gol atıp kendim kral olurum" bunu demiş mi ??? gazetenin sallamalarından biri mi yoksa ?
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

mdc

"Pas atıp Higuain'i kral yapacağıma, gol atıp kendim kral olurum"

Demiş yada dememiş, beni ilgilendirmiyor.
Her ne olursa olsun
Bu hafta ki Barcelona maçını açsın izlesin,
Henry'nin gol atacağı yerde Eto'o ya asist yapıyor.

Bu adam kral değil mi şimdi ?

Sanırım güzel ve yerinde bir örnek.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Guti ORÇ.

böle giderse bişi olmaz bu adamdan....