Ana Menü

Süleyman Seba'nın Heykeli Dikilecek...

Başlatan carlito1903, Ocak 09, 2008, 22:05:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

dogukang

adam gibi adamdı eski bir Türk beğefendisi...ama onun döneminde  2 3  iyi yabancı futbolcu alınsaydı beşiktaşım avrupa da ajax la milanla kafa kafaya oynardı...

keskinli

Alıntı yapılan: dogukang - Ocak 11, 2008, 17:30:12
adam gibi adamdı eski bir Türk beğefendisi...ama onun döneminde  2 3  iyi yabancı futbolcu alınsaydı beşiktaşım avrupa da ajax la milanla kafa kafaya oynardı...
o zamanki sartlar degisikdi,maddi acidan bu kadar kuvvetimiz yoktu
hemde besiktasin cok borclanmasina karsiydi
onun baslattigi islerle simdi daha parali olduk
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gözzde_bjk

Beşiktaş'ı anlatırken babam en çok Süleyman Seba'dan bahsederdi.Kızardım hep aynı isim hep aynı şeyler;sorardım nesi farkılı bu adamın diğerlerinden gülerek cevap verirdi:''Öğreniceksin kızım,benim anlattıklarım yetmiycek sende okuyup,yaşayıp öğreniceksin''.O zamanlar anlam veremediğim bu büyük sözlerinin altında ezilir giderdim babamın yanından.Şimdi babamın neler anlatmak istediğini biliyorum.Sıra kardeşimde,onun gibi yeni yeni tanımaya başlayanlar da ve Süleyman Seba'nın değerini bilmeyenlerde.O yüzden değil heykeli,resmi,düşünceleri daima aklımızda kalmalı.Hepimize hayırlı olsun...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

M34

Başkan'ın itirazı var!
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Süleyman Seba'nın heykelinin dikilmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada "Hizmetleri inkar edilemez, gözardı edilemez. Ancak Beşiktaş'ı tek başkana endekslemek haksızlık" ifadesini kullandı
Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından yaptırılan Seba heykeline itirazda bulunan Demirören, diğer başkanların da heykelinin dikilmesi gerektiğini belirtti.

Kaynak: Milliyet

eRe

yuh dıyorum ya demıroren.azızeyle kapısman bıttıde sımdıde besıktasın buyuk baskanı sebanın heykelını mı kıskanmaya basladın.
sen besıktaslı olamazsın !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

akbaba71

Başkan'ın itirazı var!
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Süleyman Seba'nın heykelinin dikilmesiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada "Hizmetleri inkar edilemez, gözardı edilemez. Ancak Beşiktaş'ı tek başkana endekslemek haksızlık" ifadesini kullandı

Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın heykelinin dikileceğinin açıklanmasına Başkan Yıldırım Demirören ilginç bir yaklaşım getirdi. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal tarafından yaptırılan Seba heykeline itirazda bulunan Demirören, diğer başkanların da heykelinin dikilmesi gerektiğini belirtti.
Konuya değişik bir açıdan bakan Demirören, "Seba'nın hizmetleri inkar edilemez, gözardı edilemez. Ancak Beşiktaş'ı tek bir başkana endekslemek de haksızlık" ifadesini kullandı. Kendisinin heykelinin dikilmesi gibi bir beklentisi olmadığını da vurgulayan Yıldırım Demirören, "Ben buna da karşıyım. Benimki dikilmesin, ama Sayın Seba'nın heykeli yapılacaksa, ondan önceki 30 başkanın da heykeli dikilsin, ya da parklara bahçelere verilecek isimleriyle ölümsüzleştirilsin" yorumunu yaptı.
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü:
Şimdi Beşiktaşlılar sormaz mı; kurucumuz Ahmet Fetgeri, Hüsnü bey ve Şeref Beylerin heykelleri de, görülmesi gereken yerde neden değilller? Nerede efsane Hakkı Yeten'in heykeli? Beşiktaşlılık kelimesinin altında yatan saygınlığa hep birlikte yanıt vermemiz ve duyarlı olmamız gerekir. İsmail Ünal bu konuyu bir kez daha gözden geçirmeli."
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

salvador

demir ören ağa sen ne yaptın başkanlık sürecinde söyle seninde heykelini dikelim yıllarca baskanlık etmiş şampiyonluklar görmüş daha ne olsun utan seba hakkında böyle acıklama yapmışsan yazıklar olsun sana
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

levent1903

Haberi bende okudum ve güldüm ---  heykel hakk eden icin dikilir ve park lara isimlere verilir...
herhalde demirörenin amaci kendisinin heykeli dikilmesi  :ahaha
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

kara kalem

Süleyman SEBA'nın bir günde, tek kelam ile kattiginin %1'ini mi kattin ki sen bu klübede SEBA'nın heykelinin dikilmesine karsi cikacak cürreti buluyorsun kendinde !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Delirdik

:)
Başkanım oturup bir düşünsen keşke sakin kafayLa.
OnursaL başkanımızın heykeLi dikiLmek isteniyor. Sen bugün gitsen kulüpten buna sevinen miLyonLarca insan çıkacak.

Bırak sen heykeLi.. bir kendi haLine bak ya.
Sana mı kaLmış onursaL başkanımızın heykeLine itiraz etmek
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!