Ana Menü

Baki: "Penaltıydı, özür dilerim"

Başlatan eRe, Aralık 15, 2006, 12:02:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Akşam gazetesinin bugünkü (15 Aralık 2006) sayısında yer alan habere göre Beşiktaş'ın UEFA Kupası'nda vedasına sebeb olan Leverkusen maçındaki penaltı pozisyonu ile ilgili Baki önemli açıklamalarda bulundu. Önem taşıdığı için yayınladığımız gazetinin bu haberi şöyle:

UEFA Kupası'nda Leverkusan yenilgisiyle Avrupa'ya veda eden Beşiktaş'ın penaltıdan yediği gol tartışmalara neden oldu. Ancak Baki, rakibini arkadan çektiğini ve pozisyonun penaltı olduğunu söyledi. Tecrübeli futbolcu, "Pozisyon penaltıydı. Bir anlık refleksle rakibi arkadan çektim. Hakemin verdiği karar doğru. Arkadaşlarımdan özür diliyorum. Çok üzgünüm" dedi.

Kaptan İbrahim Üzülmez ise "Çok üzgünüz. Hakem hakkında konuşmak istemiyorum. Bir anlık pozisyondu. Biz de ne olduğunu görmedik" ifadelerini kullandı. İbrahim maç için de "Maça kötü başladık. Özellikle ilk 10 dakikada rakip baskılı oynadı. Ama daha sonra oyunda dengeyi kurduk. Daha sonra pozisyonlar da bulduk. Galip de gelebilirdik. Bunları değerlendiremedik. Türkiye'ye tur atlamış olarak gelip camiamıza sevinç yaşatmak istedik ama olmadı" yorumunu yaptı.

Kaynak : Akşam
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

ne demek baki senin canın sağ olsun
uefadan ettin bizi miLyonLarı hayaL kırıkLığına ittin ama senin canın sağ oLsun ya
sen üzüLme yeterki. dewam et penaltıLarLa yak bizi ama özür diLe düzeLsin herşey  :ahh
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

gs macında aynı olay sımdı aynı olay.bunlar sadece yakalananlar.daha gecen hafta sonu bızı yakıyodun az kalsın yıne aynı hareketlere devam.ozur dılemekle olmuyo bakı.artık duzelt kendını
www.erdemeksi.com

xxdoggyxx

birak o formayi git ancak öyle özrünü kabul ederim ben senin ama suc sende deil seni gelecegin yildizi olarak gösteren herifte
18.03.2007

husoeagle

penaltıya kadar çok yerinde müdaheleler yaptı ama yaptırdığı o penaltı bir çuval inciri berbat etti

eRe

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Aralık 15, 2006, 14:52:27
birak o formayi git ancak öyle özrünü kabul ederim ben senin ama suc sende deil seni gelecegin yildizi olarak gösteren herifte

cok dogru demısın.suc onda degıl.SUC ANTEPTE YEDEK OTURURKEN BUNU ALIP SONRADA BJK DE ILK 11DESIN ISTEDIGIN GIBI DAVRANABILIRSIN ARTIK BU FORMA SENIN DIYENDE
www.erdemeksi.com

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

carsi52

allahım neydi bizim günahımız baki gibi bi kazmayı beşiktaşda oynatıyorsun.baki defol git istenmiyorsun anla artık.
Bölünür senin için uykular!

srdr

suçlu omu yoksa o kalası oynatan kürdanlıdamı acaba heee...
ancak erciyeste falan oynar o kütük. bir tane olumlu pası yok adamın.anca kazma gibi ileri vursun.
özürmüş defol git özürün kabul...........
beşiktAŞK - since 1903

[KralKartal]

Baki gelecek vaad ediyor arkadaslar...UEFA ne ki..
bakiyi kazanalim..olur boyle seyler..baki thuram gibi olacak...
NEsta gibi yildiz olacak.. ?????????!!!!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

bakı nesta olcak
gokhan henry olcak
cagdas vardı bı ara pıres olcak.dunya karmasıyız mubarek
www.erdemeksi.com

cassa23

TİGANA BURAYI NERESİ ZANNEDİYOR FRANSA MI İTALYAMI YOKSA BREZİLYAMI

BURASI TÜRKİYE TİGANA.....

BURDAN KOLAY KOLAY YILDIZ FUTBOLCU ÇIKMAZ

BUNU O KOCAKAFANA SOK

AYRICA BAKİ PAF TAKIMA GÖNDERİLMELİ AKLI BAŞINA GELSİN

SAVAŞAN RUNJE,RİCO,KORAY SİZLERE TÜM BEŞİKTAŞLILAR ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

hade53

ya baki napsın beyler.öyle basit bi adamı takıma alanlarındır suç  bence

carsi52

Bölünür senin için uykular!

unicorn

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 16, 2006, 15:36:43
ALLAH BELANI versin BAKİ
Abartmayalım bence görüşlerimizi.
Pazar günü İnönü'de maçı olduğunu unuttu herhalde Baki...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !