Ana Menü

Holosko Beşiktaş'ta (Tüm Holosko Topicleri. Başka Konu Açmayın ! )

Başlatan carlito1903, Aralık 28, 2007, 23:15:43

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

CHEm ! in yazısında da görüldüğü gibi taraftar olarak onu coşturma görevide bize düşüyor...

IL Capitano

takimimiza hayirli olsun. yilbasi hediyesi gibi bir sey oldu..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Beşiktaş'lı

Holosko transferinin olumlu bir hava yaratması bekleniyordu. Ama Slovak golcüye arkadaşları beklenen ilgiyi göstermedi.
31.12.2007

Holosko transferinin olumlu bir hava yaratması bekleniyordu. Ama Slovak golcüye arkadaşları beklenen ilgiyi göstermedi.Yüksek maliyeti eleştiri konusu olan yıldız oyuncu hakkında yöneticiler ise kendilerini   savundu: Kimse Colin Kazım'ı konuşmuyor

Yalnız başına çalıştı
Golcü arayışlarını Filip Holosko transferiyle noktalayan Beşiktaş rahat bir nefes alırken, yıldız oyuncu dün ilk antrenmanına çıktı. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki sabah çalışmasında futbolcular düzkoşu yaparken, yeni transfer Filip Holosko yalnızları oynadı! İdman öncesinde sadece Matias Delgado'yla konuşan Slovak futbolcu tek başına çalıştı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen diğer futbolcular ise Holosko'ya pek ilgi göstermedi.

7 numarayı giyecek
Isınma hareketleri bittikten sonra birbirleriyle şakalaşan arkadaşlarını uzaktan izleyen Holosko çalışma boyunca ağzını açmadı. Büyük umutlarla transfer edilen Holosko'nun, Burak Yılmaz'dan boşalan 7 numaralı formayı giyeceği belirtildi. Yüksek maliyeti eleştirilen genç oyuncuyu koruyan idareciler, "Fenerbahçe, Colin Kazım'ı 2.6 milyon Euro bonservis ve yıllık 1.2 milyon Euro'ya aldı. Kimse bu kadar konuşmamıştı. Holosko yıldız olacak" dediler.

İdmanda 5 eksik var
Bu arada Kartal, Ümraniye'de yaptığı çift idmanla hazırlıklarını sürdürdü. Sabah antrenmanı üç bölümde gerçekleştirildi. İlk bölümde sahaya çıkan futbolcular, bir süre ısınma hareketleri yaptıktan sonra tesislere girip ağırlık ve dayanıklılık çalışması gerçekleştirdi. Daha sonra istasyon çalışmasıyla idman sona erdi. Akşam futbolcular ayak fonksiyon testlerine tabi tutuldu. İdmana Cisse, Ricardinho, S.Özkan, M.Yozgatlı, Gökhan, Serdar Kurtuluş katılmadı.

Kısa...Kısa...

Taraftarın yüzü gülmedi
Koray Avcı ile Burak Yılmaz'ın yanı sıra 5 milyon Euro karşılığında transfer edilen Filip Holosko'nun Beşiktaş'a gelmesi, tribünlerin yüzünü güldürmedi. Özellikle Koray Avcı'nın gönderilmesi nedeniyle yönetime tepki gösteren Siyah-Beyazlı taraftarlar, "Sezon başında 4 milyon Euro'ya alınabilecek Holosko çok pahalıya geldi" görüşünde birleştiler. Forumlarda yapılan yorumlarda, Slovak futbolcunun takıma yapabileceği katkıdan çok, transferin maliyeti konuşuldu.

Keyifler yerinde
Ümraniye'de dün sabah yapılan antrenmanda futbolcuların ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın neşeli tavırları gözlerden kaçmadı. Önce tecrübeli kaleci Murat Şahin'le bir süre sohbet eden Sağlam, daha sonra yardımcısı Mutlu Topçu'yla konuştu. Bu arada sabah çalışması sırasında Rüştü, Higuain ve Batuhan'la, Nobre de İbrahim Kaş ile şakalaştı.

kaynak : www.fanatik.com.tr

carlito1903

Futbolcular bölümünde 23 numarayı giyecek deniyordu...
Giyeceği numarayı değil yapacağı numaraları görelim...

akbaba71

bu sene burak 7 yi giydiği için giyemiyor 13 istemiş o da boboda yaşı 23 oldugu için 23 numarayı giyecek
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

böyle şeyler çok kötü artık sonuçta beşiktaşın futbolcusu artık kardeş olmaları gerekir :)
23 numarayı aldı diye biliyordum ben 7 numarayı mı almış.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Forumlarda yapılan yorumlarda, Slovak futbolcunun takıma yapabileceği katkıdan çok, transferin maliyeti konuşuldu.

parası konuşuLdu ama bu demek değiLdir ki hoLoskonun aLınmasına kimse tatmin oLmadı!
Herkesin derdi onca borç varken daha ucuza aLınamazmıydı oLayı..
Basın yine görmek istediği yerden görüyor
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Beşiktaş'lı

'Hesap sorarım!'
Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Holosko'ya çok güvendiğini söylerken, "Beni ve taraftarlarımızı hayal kırıklığına uğratırsa, hatta gerçek performansını ortaya koymazsa sahaya kadar iner ondan hesap sorarım" dedi.
2.1.2008

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, takımın yeni oyuncusu Filip Holosko'ya çok güvendiğini ve Süper Lig'in ikinci yarısında göstereceği performansla Slovak futbolcunun herkese kendini ispat edeceğini ve faydalı bir transfer yaptığımızı kanıtlayacağını söyledi. Levent Erdoğan Holosko'ya ödenen paranın plansız bir şekilde yapılmadığını, 5 milyon Euro'luk bonservis bedelinin büyük bir kısmını satılan ve gönderilen oyuncuların ücretleri ile karşıladıklarını ifade etti.

Erdoğan ayrıca Holosko'nun istenilen performansı göstermemesi durumda, ona ilk tepkiyi kendisinin vereceğini söyledi ve "Beni ve taraftarlarımızı hayal kırıklığına uğratırsa ilk eleştirileri benden alacaktır. Hatta gerçek performansını ortaya koymazsa sahaya kadar iner ondan hesap sorarım" dedi. Erdoğan şöyle konuştu:

"Filip Holosko bizim sezon başından bu yana istediğimiz bir futbolcuydu. Sonunda onu kadromuza dahil ettik. Sezonun ikinci yarısında ve daha sonraki yıllarda ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu herkese gösterecek. Ama Holosko daha Beşiktaş formasıyla maça çıkmadan onun hakkında eleştiriler yapılmaya başlandı. İlk olarak kendisi için ödediğimiz bonservis bedeli konuşuluyor. Ama biz bu rakamı sattığımız ve gönderdiğmiz oyuncuların maliyetlerini hesaplayarak teklif ettik. İbrahim Akın'dan 1.1 milyon Euro kazandık, takımdan göderdiğimiz Koray, Burak ve Diatta'nın altı aylık ödemeleride yaklaşık 1.5 milyon Euro yapıyor. Geriye kalan miktarıda kulübümüz ödeyecek güçtedir. Bu konunun dışında Holosko'nun performansı konusunda şimdiden yapılan eleştilre anlam vermiyorum. Bu oyuncumuz daha sahaya çıkıp maç bile oynamadı. Zaten belli bir sürenin ardından beklenen performansı göstermezze onu ilk ben eleştiririm. Hatta sahaya kadar iner ona hesap sorarım".

Erdoğan Holosko transferinin tüm takıma olumlu yansıyacağını kadroda yer alan diğer futbolcuların performansınıda etkileyeceğini ifade ederek, konuşmalarını şöyle tamamladı: "Holosko farklı özellikleri bulunan bir futbolcu ve takıma katkısı çok olumlu olacaktır. Hatta bu katkı diğer arkadaşlarınıda etkileyecek ve onlarında performansını yükseltecektir. Ben özellikle bu sezon bekleneni veremeyen Ricardinho'nun Holosko ile birlikte daha iyi oynayacağını düşünüyorum. Ricardinho'da çok iyi bir futbolcu ve atacağı pasları, hızıyla iyi değerlendirecek bir Holosko ile gerçek oyununu oynayacaktır"

Beşiktaş'lı

BEŞİKTAŞLI taraftarlar
Holosko transferinde yönetimin çok fazla para ödediğini düşünüyor. İnternetteki "Holosko transferini nasıl buluyorsunuz?
" anketine katılanların % 38'i "Doğru ama Koray ve Burak verilmemeliydi" derken; % 32'lik kesim "Doğru ama maliyeti fazla" yönünde oy kullandı. 

ata vicente

Ya kardes butun actıgın topıcler burda var
Bostamı kaldın

Dem@

gerçekden verilen para çok fazla sanki bana ingiltere liginden geliiyor alt tafarı manisa vestelden geliyor yönetim parayı nereye harcıyacağını şaşırdı galiba daha iyi bir transfer yapılabilirdi gelmesine lafım yok ama ücreti çok yüksek

Beşiktaş'lı

sezon sonu her sey belli olcakk zaten o zaman ya bu yönetim gider yada erken kongre yapılırr  :)

alper_1903

verilen parayi ilk basta bende fazla buluyordum ama simdi cok normal bir para diyorum

Holoskoyu aldik ama yerine Burak ve Korayin önümüzdeki 3 yillik alacaklarini ödemekten kurtulduk
Holosko da senelik 800.000 Euro, ilk yari senesi 400.000 Euro
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

holoskonun özellikleri ilhan mansiza benziyor,hatta daha iyi bi oyuncu bence
iyi bi oyuncu aldigimizi düsünüyorum,az kaldi liglerin baslmasina heyecenla bekliyorum
bide iyi bi defans oyuncusu alsak,sampiyonlukta sansimiz artar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Paralar verildi artık, bize düşen herzamanki gibi desteklemek.. Umarız Holosko beklentileri en iyi şekilde yanıtlar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..