Ana Menü

1 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Aldık

Başlatan delgadoo_10_, Aralık 27, 2007, 16:01:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Bugün toplanan TFF Profesyonel Disiplin Kurulu Beşiktaş'a ligin 16. haftasında oynadığı Ankaragücü karşılaşmasında taraftarının çirkin ve kötü tezahüratta bulunması ve Sivasspor maçından sonra aynı fiilin ikinci kez tekrar edilmiş olması nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.YETER ARTIK KARDEŞİM NEDİR BULARIN BİZDEN İSTEDİĞİ ULUSOY İSTİFAAAA :kart

yuNuS1903

keskinli

bunun böyle olacagi belliydi
kaldirilan cezadan sonra gözler üzerimizdeydi
bilmiyorum ama ankaragücü macinda mutlaka kötü tezahürat olmustur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

daha küçük bir ceza verebili,rlerdi bence
çok ağır bi ceza olmuş

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

salvador

tabi bursa macından sonra olunca böle olur ah ah kaç maç daha seyirci hasreti yaşayacak takımımız

istifa federasyon ve pfdk
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Delirdik

Küçücük bebek biLe çaydanLığa bir kez dokunur. Baktı eLi yanıyor bir daha uzanmaz biLe
Ceza ağır oLsun, federasyon iLk fırsatı kuLLanmış oLsun... bunun böyLe oLduğunu biLe biLe küfür ediyoruz haLa  :-\
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

maTem

çekemiyolarmıdır nedir hep ceza hep ceza.

banumansiz

Alıntı yapılan: keskinli - Aralık 27, 2007, 16:05:20
bunun böyle olacagi belliydi
kaldirilan cezadan sonra gözler üzerimizdeydi
bilmiyorum ama ankaragücü macinda mutlaka kötü tezahürat olmustur

sakınılan göze çöp batar zaten...
:(
ve gülümse şimdi... ;)

M34

küfür edilmiyor mu da ceza veriliyor? ediliyor ... her hakem kararindan sonra i. hakem, i., federasyon vs., faulü yapan karsi oyuncunun annesine küfürler... onun yerine ugultu olsa daha güzel olmaz mi? anliyamiyorum ... seyirci maca bakmiyor, sarki söylüyor, arada bir alehine bir karar olunca küfür, sonra yine lay lay ... kimse cikip baska taraftaralar yapiyor, onlara niye ceza yok demesin .. kötüye kötü ile örnek verilmez.

Onur*

Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş'a 1 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Türkkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

Beşiktaş A.Ş. Kulübü hakkında: 16.12.2007 tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş.-MKE Ankaragücü müsabakasında, taraftarların çirkin ve kötü tezahüratta bulunması nedeniyle cezalandırılma istemi ile Kurulumuza sevk edilen adı geçen kulübe, 10.11.2007 tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş.-Sivasspor Türkcell Süper Ligi müsabakasında kulüp taraftarlarının çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle Kurulumuzun 27.11.2007 tarih ve 2007-2008/368 E. ve 2007-2008/530 K. Sayılı karar ile F.D.T.nın 31/3 maddesi uyarınca 1 resmi müsabakayı seyircisiz oynama cezası verilmiş ve bu karar Tahkim Kurulu'nun 29.11.2007 tarih ve E.2007/401, K.2007/382 sayılı kararıyla kaldırılarak F.D.T.nın 31/2 maddesi uyarınca adı geçen kulübe 30.000.-YTL para cezası verilmiş ve Kurulumuzun yukarıda sözü edilen kararının bu şekilde değiştirilerek onanmış olması nedeniyle bu kez aynı sezon içerisinde çirkin ve kötü tezahürat fiili ikinci kez tekrar edilmiş sayılacağından F.D.T.nın 31/3 maddesine göre resmi müsabakayı kendi sahasında BİR MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI VERİLMESİNE oyçokluğu ile karar verilmiştir.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

Adriano

Allah belanızı versin Federasyon !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

mdc

Sizleri de anlamak zor.
Stad da toplu küfür olursa cezası şu deniyor mu ?
Deniliyor .

Küfür ediliyormu ?
evet.

E daha neyin hesabını yapıyorsunuz.
Bilmem ne istifa,o istifa,şu istifa demekten tatmin mi oluyorsunuz
anlamadım ki.
Küfür edersen paşa paşa cezayı çekersin
Kimseye de suç bulamazsın
Ki
asıl suç sende.

3-4 mesaj yukarıda ki "buz" un yorumunu okuyun.
Daha rahat idrak edebilirsiniz
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Onur*

Alıntı yapılan: Buz - Aralık 27, 2007, 16:13:49
Küçücük bebek biLe çaydanLığa bir kez dokunur. Baktı eLi yanıyor bir daha uzanmaz biLe
Ceza ağır oLsun, federasyon iLk fırsatı kuLLanmış oLsun... bunun böyLe oLduğunu biLe biLe küfür ediyoruz haLa  :-\
.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

siyah

Alıntı yapılan: vegas - Aralık 27, 2007, 17:42:06
Sizleri de anlamak zor.
Stad da toplu küfür olursa cezası şu deniyor mu ?
Deniliyor .

Küfür ediliyormu ?
evet.

E daha neyin hesabını yapıyorsunuz.
Bilmem ne istifa,o istifa,şu istifa demekten tatmin mi oluyorsunuz
anlamadım ki.
Küfür edersen paşa paşa cezayı çekersin
Kimseye de suç bulamazsın
Ki
asıl suç sende.

3-4 mesaj yukarıda ki "buz" un yorumunu okuyun.
Daha rahat idrak edebilirsiniz
burasalılar ankaragücüler bize küfür edince bir şey yok maç öncesi sadece 5bilemedin 10 dakka boyunca küfür ediliyor hemen ceza sence bu adaletmi
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

mdc

Başka takımların ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor.
Federasyon bize, bu olayın tekrarı halinde ceza alacağımızı söyledimi ?
söyledi.

E daha niye inatla küfür ediliyor
anlamıyorum.

Neyi sorgulamak gerek ?
federasyonun tutumunu mu
yoksa
Kendimizi mi
HAYATTA BEŞİKTAŞ