Ana Menü

Eren: "Buraya galibiyet için geldik"

Başlatan Çarşı10-ur, Aralık 14, 2006, 13:37:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

Beşiktaş'ın, UEFA Kupası 2. Tur B Grubu son maçında Bayer 04 Leverkusen ile yapacağı karşılaşmayı izlemek için Almanya'ya gelen Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Eren ve Beşiktaş Asbaşkanı Fikret Ercan DHA'nın sorularını yanıtladı.
Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Eren, iki yıldır gruplardan büyük şanssızlık ya da ufak hatalardan dolayı çıkamadıklarının altını çizerek, "Bu yıl da UEFA Kupası'na iyi başlamadık, ama son Brugge galibiyeti ile Beşiktaş'a büyük bir şans doğdu. İnşallah yarın Leverkusen'de istediğimiz sonucu alıp, yolumuza devam etmek istiyoruz. Bize galibiyet ya da beraberlik şart. Biz buraya beraberlik için değil, galibiyet için geldik, bunu herkes bilsin. Eksiklerimiz ve cezalı futbolcularımız var. 2007 yılında Avrupa kupalarında olmak istiyorsak, Leverkusen'de gerekli skoru almalıyız. O doğrultuda takımımız ile yönetimimiz çok iyi motive olmuş durumdayız. İnşallah burada yüzümüz güler ve Türkiye'ye mutlu bir haber göndeririz" şeklinde konuştu.

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

ugur24

inşallah dediği gibi olur..ben pek sanmıyorum am[kufur otomatik degistirilmistir]esin beraberliğe oynarız ve yeniliriz..inşallah yanılırım...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

19caner03

takımımızın bgn spor haberlerınde duydugum hberlere gre alman ekıplerını bır turlu yenemıyomusk ınş bgn yenerız

noumAyberk

Ne saçmalıyor bunlar ya biz turu geçelimde gerisini bosverin