Ana Menü

BJK TV Digitürk’ten Çıkarılıyor

Başlatan srdr, Aralık 13, 2006, 23:51:22

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

ya güzel programlar war...mesela söz taraftarda programı falan tekra başladı ama bazı programalr var ki berbat..yani kanalın magazin programı bile kötü yaws...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eren06

kaldırılmasın karakartal forum u izleyemem ona yanarım

bjkolik@19

cidden çok sorun var kanalımızda
karakartal forum dışında adam akıllı seyredecek bi şey yok
GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...

rico_ pasa

yarısma var ya bol bol para dagıtıyorlar kızlarda guzel :))

bir fenerin ki ne bakıyorum birde bizimkine lanet ediyorum
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

CnRKnC

valla bızde dıgturk yok o yuzden ızlıyemıyorum  ama fenerınkı dıgıturkde degıl ,sevınıyodum cıkacagı zaman bjk tv ama bı goremedım gıttı adam akıllı normal kanala koysalar ya herkez ızleyebılse
1903 de dogdu şanlı kartalım simsiyah bembeyaz besiktas...

zeki1903

inşallah kanalı güzelleştirirler ne zaman açsam ya yarışma ya müzik oluyo bitek salı günleri 10 da karakartal form oluyo onu izlemeye değer bu kanal

black-eagle

BJK TV 2007'de atağa kalkıyor
Yönetim, Siyah-Beyazlı kulübün resmi yayın organlarından BJK TV'yi canlandırmak ve daha çok izlenir duruma getirmek için kolları sıvadı. Bu amaç doğrultusunda, sezonun ikinci yarısı ile birlikte, sağlıktan eğitime; pazarlamadan sportif programlara kadar çok geniş bir yelpazede yayın yapmak için yoğun bir çalışma takvimi hazırlandı. Yetkilileri, 2007 yılında bambaşka bir BJK TV izletmeyi hedeflediklerini belirterek, "Kulübümüzdeki tüm gelişmeler hakkında taraftarlarımıza daha yoğun bilgi vermenin yanında, aktüel konulara da bolca değinmeyi amaçlıyoruz. Böylece BJK TV'yi izlemeyi tercih edenler, bundan sonra daha doyurucu bir yayın akışı ile karşılaşacaklar. Bunun için çalışmalarımız yoğun biçimde sürüyor" açıklamasında bulundular
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

BjKcArsi54

Alıntı yapılan: srdr - Aralık 13, 2006, 23:54:33
bu şekilde yayın yapacaksa zaten kaldırılsın daha iyi.adamı sinir ediyorlar.saçma sapan yarışma ile. sadece adı bjk gerisi yalan. maç görüntüsü istiyoruz ulan......

valla haklısın kardes yaa...bu ne böyle ...

çArşı_nuh

umutlandırıp utandırmayın diye bir pankart vardı tam yerinde o pankart kurulurken neler düşünüyoduk ama şimdi

@LAYINA GİDER

bobo13

walla kadin pasa para dagitiyo.mac ozetleri yok.10 yil onceki maclarin ozetlerini gosterio.

bobo13

Alıntı yapılan: alperen - Aralık 16, 2006, 16:12:53
bakarsan bag bakmazsan dag olur dıye bosuna dememısler ozen gostermezsen olacagı bu belkı akıllanırlar

aynen kardes

carsi52

ama bugün beğendim

chelsea-beşiktaş maçını koydular ve izledim adam olmaya başlıyo herhalde bjk tv.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

kardeş o maç aylardır var zaten..leeds maçı bide barcelona maçı..başkada yok..

carsi52

Alıntı yapılan: ugur24 - Ocak 01, 2007, 15:43:31
kardeş o maç aylardır var zaten..leeds maçı bide barcelona maçı..başkada yok..

6 yediğimiz maçı mı koyuyolar leeds maçını.
Bölünür senin için uykular!