Ana Menü

İbrahim Akın Gidiyor!!

Başlatan BerkAy1903, Aralık 21, 2007, 23:46:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

gidenler gider kalanlar bizimdir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CHEm !

ya burak niye gitsin bu takımda gitcek biri varsa en başta ibrahim akındır.4 sene sabrettik ona kahraman olduğu bi maç varmı ya.4 sene boyunca şans verildi ne yaptı
burak ta gitmeli ama ibrahim kelimesinin yanında lafı bile olmamalı
Allah kitap Beşiktaş

mdc

Alıntı yapılan: CHEm ! - Aralık 22, 2007, 17:03:20
4 sene sabrettik ona kahraman olduğu bi maç varmı ya.4 sene boyunca şans verildi ne yaptı

öyle deme
Geçen sene sivas maçında kurtardı takımı :)
HAYATTA BEŞİKTAŞ

CHEm !

kurtardı noldu şampiyonmu olduk
kendimizi böyle avuta avuta kanser etti bizi
Allah kitap Beşiktaş

erdinc1926

ibrahime verilen sanşlar başka bir fuybolcuya verilseydi oooo
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

eRe

aklımdan gecmıyor degıl aıltonun basını da yaktı bu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Guti ORÇ.

ibo gitmeli bence kendini yaktı bjk'ye bi katkısı olmaz artık...

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Brestgerfich

bencilliğiyle takıma yararından cok zararı oldu. Ailtona bir tane pas vermedi,takım gol attığında ben neden atamadım bu golü diye üzüldüğünü,kahrolduğunu biliyorum bu adamın.. inşallah gider.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

siyah

ibrahim hakını kaybetti şans verilmesine rağmen bu şansı kulanamadı ve hakınıu kaybetti
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

TurkishTank

evet bence bu oyuncuya olan sabrim tasmaya basladi... ne guzel sutlar atiyordu... bencil oyynuyo...gitsin kiralik bence... herkes duzelebnilir...akli basina gelebilir..

:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

eray sinoğlu

ilk zamanlaR güzel oynuyodu hatta sergen aklını kullanırsa avrupada bile oynar demişti harcadı kendisini bye ibrahim akın

ilteriş

İllallah getiren bir futbolcu. Kiralık verilmesi gayet yerinde bir karar. Yalnız sözleşmesi 2009 yazına kadar. Yani önümüzdeki sezonda Beşiktaşımız'da.

Ey İbrahim, aklın varsa şu yarım sezon Kasımpaşa'da mı, Ankaraspor'da mı artık nerede oynayacaksan kendini gösterirsin, Beşiktaş'ın değerini idrak edersin de; gelecek sezon yine gelip formanı giyersin.

İstemezsen de paşa gönlün bilir. Senin gibi 10 bin tane futbolcu var. Beşiktaş değil, sen kaybedersin.

kartalpenchesi

bu adam bişey yapmasa da. i.akının gitmesine üzülüyorum. fenerbahçeye attıgı uzaktan attıgıgolü unutmayacagım. yolun açık olsun ibo. kiralık gidip kafanı toplayıp tekrar gelirsin inşallah...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

keskinli

olmayan kafanin neresini toplasin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin