Ana Menü

BoBo : "Türk Milli Takımı'nı isterdim"

Başlatan BerkAy1903, Aralık 19, 2007, 18:29:30

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Bu kadar elestiriyi bende anlamadim. Sadece nazik olmak istemis. "Yok ben Türk Milli takiminda oynamam" deseydi, yine elestirelecekti. Sormuslar, cevap vermis sadece. Ama dogrusunu söylemek gerekirse, repörtaji bende tam okumamistim:

Alıntı yapılan: KRaL'KaRTaL - Aralık 21, 2007, 10:41:02
Ben 20 Yaş Altı Brezilya Milli Takımı'nda forma giydim. Bu yüzden de Türkiye Milli Takımı'nda forma giyemem. Ama durum böyle olmasaydı oynamak isterdim" ifadelerini kullandı.

sanirim okunsaydi, bu kadar elestiri olmazdi.

carsibxl

Ne bobo'nun, ne lincoln'nin, nede aurelio'nun milli takimda yeri vardir. Kendi degerlerimize birazcik sahip cikalip arkadaslar. Hepsi birer birer iyi oyuncular, onu sözum yok. Ama ay yildizi temsilen su an siyahi oyuncumuz MEHMET aurelio var. Bizim KÜLTÜRümüz hakkinda, DILIMIZ hakkinda, VATANimiz hakkinda ne biliyor
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

alper_1903

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

freedom forever

Bobo nun türk olsa ismi ne olurdu acaba ?
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.