Ana Menü

[anket]Besiktas ocak ayinda hangi mevkiye transfer yapmali?

Başlatan [KralKartal], Aralık 18, 2007, 16:11:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RAHATSIZ

Takım ve yönetim yeni baştan oluşturulsun. Ara transfer bir işe yaramayacak. Yönetim evlere şenlik, sponsorlara boyun eğmek liderlik değildir.

Delgado hariç tüm takımı pazara salata satmaya yollasınlar. Gelir elde etmiş oluruz.

Elbette bana tepkiler gelecek ama takımın başarısını anlatacağımız bir üretim yok ortada.
Ertuğrul hoca' ya ayıp etmek yakışmaz bir taraftara. Elindeki malzeme ile gecekondu yapar. Villa yapması beklenemez. Adam ne yapsın?

''BENİM  ANCAK CESETİM SUSAR!''

NİHAT GENÇ.

carsibxl

Arkadaslar, Besiktasimiz en Büyük sorunu gol atmaktir!
Maç basi 4 sut bile vurmuyoruz kaleye, kazandigimiz maçlar 1-0 diye gidiyoruz.
Bize adam akilli Bobo'nun yanina bi forvet lazim ve ondan sonra Ertugrul hoca'nin istedigi gibi göze hos olan futbol gelecektir. Gelmezse istifami veririm :)
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

carlito1903

Allahını seven şu takıma bi Sol Bek alsın!!!!!!!!

dogukang

beşiktaş ım delgado tello bobo dışındaki elemanları çöpe atmalı.aranızda aaa ne dion birader onlar beşiktaşımız diyecekler olucak saygım var ama öfkem ve sevgim çok büyük düşüncem budur...

erdinc1926

bence yönetimin gitmesi lazım ilk önce sonra sol beke birde orta sahayı topalıcak biri lazım bize
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carlito1903

Koray gittiğine göre bi ön libero transferi şart artık...

siyahbeyazask

öncelikle defansı sağlama almalıyız. sonra orta sahaya mücadelece tekmeye kafasını sokacak bir adam şart. bence bu tarz oyuncular italyadan alınmalı. zaten forvet aldık. ama ben holoskonun başarılı olacağını düşünmüyorum. inşallah beni yanıltır.
duruşum imzamdır........

yns.mr

defansa tabiki.Babamın bir sözü vardır.Defansın ne kadar sağlamsa gol yemezsin ama defansın yoksa gol yersin.Forvet 2. plan

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Brestgerfich

yönetim gitsin yeter. yeter Beşiktaşımıza yedirdikleri kazıklar:!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

alper_1903

iyi forvet geldi onun icin oyum defans a

Torman Zan ikilisini hic begenmiyenlerdenim ve Ibrahim Toraman Besiktasa nasil geldi onu da anlamis degilim daha, siradan bir oyuncu.
Iyi bir teklifte gönderilmeli (iyi teklif: 2.5 Milyon Euro ve daha fazlasi...)
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

keskinli

i.toram[kufur otomatik editlenmistir]n fena oyuncu degil aslinda ama cok daginik
iyi bi defans oyuncusu alabilirsek,toramani daha öne cekebiliriz
yani önliberoya
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Palermo da Barzagli diye bi adam var gitsin onu alsınlar,süper bi adam bence...

pascalyptica

bence isim yapmış veya geleceği çok parlak olan bi defans almalıyız..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ