Ana Menü

13.12.2006 / sabah

Başlatan dishi_eagle, Aralık 13, 2006, 08:11:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dishi_eagle

Tur formülü Rico'dan

Beşiktaş'ta form grafiği hızla yükselen Brezilyalı futbolcu, Bayer Leverkusen maçı için, "Kontrollü oynarsak ve rakibe de çok boş alan bırakmazsak, UEFA Kupası'nda yolumuza devam ederiz" dedi.

Beşiktaş'ın Bayer Leverkusen karşısındaki en büyük kozu olacak Ricardinho, SABAH'a özel açıklamalarda bulundu. Brezilya Milli Takım'ı ile 2006 Dünya Kupası'nda yer alan Ricardinho, "Yeniden Almanya'yı görecek olmak güzel. Brezilya olarak şampiyonluğu çok istiyorduk ama başaramadık. Fakat oradaki havayı solumak güzeldi" dedi. Bayer Leverkusen maçına da değinen Brezilyalı futbolcu, son haftalarda daha iyi oynamaya başladık. Takım olarak birbirimizi tanımaya ve anlamaya başladık. Kişilerin önemli olmadığını söylemiştim. Dün ben ön plana çıktım, yarın Nobre çıkabilir. Ben takım futbolu olarak yükselmeyi ve alkışlanmıyı daha doğru buluyorum. Ayrıca Nobre'nin bu maçta iyi bir çıkış yakalayacağına ve gol ya da goller de atacağına inanıyorum" diye konuştu.

BOŞ ALAN UYARISI!
Sahaya kazanmak için çıkacaklarını belirten Ricardinho şunları söyledi: "Çok kontrollü oynamamız gereken bir maç. Top daha çok biz de olursa kontrolü de kaybetmeyiz. Rakibe de boş alan bırakmamalıyız. Bir de ilk yarım saatte bir gol bulursak, turu rahat geçeceğimizi düşünüyorum. Avrupa'da Beşiktaş'ın yoluna devam etmesini takım olarak hepimiz istiyoruz." Brezilyalı futbolcu, "Bu maçta gol atacak mısın" sorusuna da "Bize yetecek skoru almamız beni gol atmaktan daha çok mutlu eder" yanıtını verdi.

Burak oynuyor

Beşiktaş'ta sakatlığı düzelen genç futbolcu, Bayer Leverkusen'e karşı forma giyebilecek.

UEFA Kupası'nda Bayer Leverkusen ile önemli bir maç oynayacak olan Beşiktaş dün öğleden sonra Almanya'ya gitti. Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan özel uçakla Köln kentine giden siyah-beyazlılar, sabah da bir antrenman yaptı. Havaalanı personeli "Beşiktaş'a başarılar dileriz" yazılı bir pankart asarak siyah beyazlı takımı uğurladı. Kafilede kart cezalısı İbrahim Akın'ın yanı sıra, sakatlıkları süren Gökhan Zan, Delgado ve Mustafa bulunmuyor. Kayseri maçında sakatlanan Burak'ın dün takımla birlikte çalıştığı ve görev verilmesi durumunda oynayabilecek seviyeye geldiği açıklandı. 

Cerrah'a uçakta sürpriz

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Beşiktaş'ı yalnız bırakmamak için eşi ve iki kızıyla birlikte Almanya kafilesinde yer aldı. Siyah-beyazlılar da Cerrah'ın bu jestine bir sürprizle karşılık verdiler. Dün akşam takımın da yer aldığı kafilenin uçağında yapılan sürpriz doğum günü partisinde Cerrah'ın 52. yaşgünü kutlandı. Bu arada Cola Turka'nın başarılı bayileri ve üst düzey yöneticileri de seyahette yerlerini aldılar.

Delirdik

Ahmet Necdet Sezer'i de maçımızda görmeyi çok isterdim :)

"Brezilyalı futbolcu, "Bu maçta gol atacak mısın" sorusuna da "Bize yetecek skoru almamız beni gol atmaktan daha çok mutlu eder" yanıtını verdi.

bu cevabı hoşuma gitti. inşaLLah mutLu oLursun rico paşa ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Sezerin ne işi var gökhan...Ülke karmakarışık 3 gündür :)

Saol haberler için eagle
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

içimden geLdi vaLLa ya seviorum cumhurbaşkanımızı :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

hade53

bayaa sağlam gidiyoruz emniyet falan :D :D

carsi52

Alıntı yapılan: CradleStone - Aralık 13, 2006, 12:33:01
Ahmet Necdet Sezer'i de maçımızda görmeyi çok isterdim :)

"Brezilyalı futbolcu, "Bu maçta gol atacak mısın" sorusuna da "Bize yetecek skoru almamız beni gol atmaktan daha çok mutlu eder" yanıtını verdi.

bu cevabı hoşuma gitti. inşaLLah mutLu oLursun rico paşa ;)

benimde walla.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

çevik kuvvet beyaz dicek yani :D
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

BerkAy1903

19o3