Ana Menü

Banvit:59 - Beşiktaş Cola Turka:67

Başlatan akbaba71, Kasım 30, 2007, 20:49:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, ligin 9. hafta karşılaşmasında Banvit'i deplasmanda 67-59 mağlup etti. 
Karşılaşmaya Siyah-Beyazlılarımız iyi başladı ve rakibinin top kayıplarını iyi değerlendirerek 4,5 dakikada 10-4'lük skoru yakaladı. Hücum ribauntlarında da rakibine üstünlük sağlayan Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Sinan Güler'in üst üste sayılarıyla 16-4 öne geçti. İlk yarı da Takımımız'ın 22-7 üstünlüğü ile geçildi.

İkinci periyota iyi başlayan ev sahibi Banvit, 3 dakika içinde 11 sayı buldu (22-11). Daha sonra savunmasını oturtan Siyah-Beyazlılarımız rakibinin kolay sayı bulmasına izin vermedi. Dalmau ve Nicevic'in sayılarıyla yeniden farkı açan Takımımız, soyunma odasına 38-21 üstünlükle gitti.

Üçüncü periyota Sinan Güler'in 4 sayısı ile başlayan Siyah-Beyazlılarımız, farkı 19 sayıya çıkardı (42-23). Banvit'in üstü üste bulduğu sayılar sonrasında 3. çeyrek 48-43 üstünlüğümüz ile tamamlandı.

Son periyoda Banvit Ümit Sonkol'un 3 sayılık basketi ile başladı. Takımımız, rakibinin top kayıplarını iyi değerlendirerek üst üste bulduğu 8 sayı ile farkı yeniden açtı. Karşılıklı basketler sonucunda bitime 1,5 dakika kala skor 62-57 oldu. Siyah-Beyazlılarımız oyunun son bölümünde de üstünlüğünü bırakmayarak rakibini 67-59 mağlup etti.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

edit

melankolizm

bazen bi coşuyorlar . hele ki ilk periyot ama bazende öyle şutlar kaçırıyorlar ki izlemekten soğuyor insan .
Neyse yine kazandılar. Allah yollarını açık etsin
Şampiyon Beşiktaş..!
Bombalasi Bombalasi Bom Bom Bom..!

BerkAy1903

maçı izledim bi ara 24 sayı fark atmıştık fark 3 e bile düştü ama sonunda kazanmasını bildik helal olsun beşiktaşıma...
19o3

gözzde_bjk

ohh be cok ıyı oldu banvıt deplasmanından puan cıkartmamız,adım adım ılerlıyoruz ŞAMPIYONLUGA dogru!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

carsi52

Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Çocuklar İnanın İnanın Çocuklar
Güzel Günler Göreceğiz Güneşli Günler....

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

siyah

helal çocuklar başarılar bundan sonraki maçlarda
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

nbacem

banvit konsantre olamadı bi türlü hele hele  ilk periyodda 24-3 bitirdik öndeydik sora 5 e 3 e fln düştü fark..  bjk nin kötülüğünden dğeil tamamen bizim yorgunluğumuz onların isebundan faydalanması yüzündne oldu .Bütün bir maçı o kadar önde götüremezdik öyle dğeilmi.. yinede 8 saytı farkla kazandık.. BU HAFTA SONU KEPEZ'İ AKATLARDA AĞIRLAYACAZ.. GLEBİLECEK HERKESİ BEKLERİZ...
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

kolpafb

Her Zaman Heryerdeyiz.
Seninle ßeraßeriz)

Gopßjk-Tehlikeyiz KAPALIDAYIZ

nbacem

aynen "kolpafb" akadaşımıza katılıyorum... biz el-min nin şatışına geldik..  3 kuruş para içn bjk yi satmıştı.. ama artık.. DALMAU VAR APODACA VAR NİCEVİC VA KAYA PEKER VAR...U TAKIM ÖNCEKİNDEN EMİN OLUN DAHA KALİTELİ....ZATEN AVRUPADA 4'TE 4 GİDİYOR.. BU AKŞAM 21:30 DA FRANSA DEPLASMANINA GİDİYORUZ... İNŞALLAH ALACAZ VE HAFTASONU KEPEZ MAÇINA İYİ BİR TARAFTAR TOPLULUĞU OLACAK..
Beşiktaş'ın basketbol kalbi..
www.bjkbasket.org
www.bjkbasket.com

karizwa_006

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

hellfire

Ben Bandırmalıyım omacta vardım ÇARŞI grubundaydım