Ana Menü

Samet Aybaba bombaladı..

Başlatan delgadoo_10_, Kasım 30, 2007, 16:00:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

bırakın beşiktaşımız iLe uğraşmayı.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Kendimize bir övgü yapmadan geçemeyeceğim..

Kralkartalı işte bu yüzden seviyorum arkadaşlar..En sert tepki beklenen yerde bile sağduyulu üye ve yönetim  kaliteli bir Beşiktaş platformu yarattığından sonuna kadar emin olabilir..

Öpüyorum sizleri ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

cogunuz sametin kaptanlik yaptigi dönemleri bilmezsiniz
samet,riza,ulvi,kadir,sifo besiktasin en efendi oyunculariydi
ertugrula ne kadar efendi diyorsaniz,samet kaptanda en az o kadar efendiydi
metin,feyyaz,gökhan iyi oyunculardi ama karakter olarak zayiftilar
cok önemli oildugu icin her zaman ayni seyi yaziyorum
sayin sebaya sidikli diyenler,besiktas taraftarinca bastaci ediliyor,samet aybaba gibi düzgün bi insan carsiyi elestirldigi icin yerin dibine sokuluyorsa besiktas taraftari besiktasi degil carsiyi tutuyor demektir!!
simdi karar verin siz besiktaslimisiniz,carsilimisiniz?

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

ama bu aciklamayida BURSa taraftarlarina yaranmak icin yaptigida ortada..
o yuzden, en kadar dogru konussada sevmiyorum bu adami...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

siyah

yönetim ile ilgili sözleri doğru ancak ertuğrul hocaya laf atmış adam gibi konuşsun biraz
istifa istifa istifa yönetim İSTİFA

allen ıverson

Beşiktaş'kaptanlık yapmıştır,beşiktaş'lı duruşunu en fazla onun bilmesi lazım...Bende yıldırım demirörenin hemen sinan engin'ide alarak gitmesini istiyorum ama başkan 104 yıllık klubü temsil ediyo sen kısa pantolonlu halini bilirim diyemessin kardeşim ayıptır..Ertugrul hocaya laf söylüyo biraz böle alaya alır gibi konuşma tarzı olaylara bakış açısı onun neden beşiktaş teknik direktörü olamadıgını göstergesi bence bu açıklamaları,en baba beşiktaş'lı benim diyeceksin sıkıntılı günlerde bu açıklamalrı yapacasın yürü be sezon başında ertugrul hoca yerine sen göreve gelseydin padişahım çok yaşa demiyecekmiydin bir sözümde herkezin kısa pantolonlu oldugu dönemler vardı...Birazda kendi özeleştiri yapmalı neden tepki?eski beşiktaşlı'lardan sadece ona :oklava

allen ıverson

1.dikkate alınması gereken olayda kendi kendini ele veriyor sözleri beşiktaş'ta göreve gelicegimi düşünmüyorum artık gibi bişe,gelme ihtimali olsa böle açıklamalar yaparmıydı...ÇARŞI düşmanlıgı yaparak ismini duyurmaya çalışan küçük bir takımın küçük bir grup seyricisine hoş gözükmek için çarşı kısa pantolonluydu falan;yakışmaz beşiktaş kaptanına yakışmaz.... :kart :sigara

M34

bence carsi düsmanligi yapmiyor; daha dogrusu ummuyorum. seba zamaninda taraftar yönetim bu kadar yakinmiydi? bu kadar yakin olmalari dogru mu? taraftarlarin büyük bir bölümün düsündügünü söylüyor. üslub olarak yanlis olabilir ama dedikleri ana fikir olarak dogru kanimca. ertugrul hakkinda söyledikleri tamamem subjektif. kendinizi onun yerine koyun, bunca yil teknik diretörlük yap, basarili ol, sonra son anda 2 yillik bir hocaya tercih edil.

her elestiriyi düsmanlik olarak algilamak, komplo üretmek dogru degil bence. eger carsi'nin büyük bölümü yönetimi istifaya cagriyor, abiler bunu önlemeye calisiyorsa, birseyler dogru gitmiyor demektir. 6 yil bu takimin kaptanligini yapan birisinin her zaman elestiri yapma hakkinin olmasi gerekir. carsi onu sevmeyebilir, istemeyebilir, ama sadece carsi istemiyor diye diger besiktas taraftarlarida istemiyor anlamina gelmez. ama bu sistem oldugu sürece gelir mi? gelemez. bu da bir gercek.

çArşı_KartaL

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 30, 2007, 16:20:35
ben samet aybabayi severim
besiktasta adam gibi kaptanlik yapti zamaninda
taraftar hakkinda söylediklerinin hepsinin arkasindayim
ayrica iyide bi antrenör,eger carsiya karsi laf etmeseydi zamaninda coktan besiktasin basindaydi
tehlikede burada zaten
hocaliginin iyi veya kötü olmasindan kaynaklanmiyor besiktasa hoca olmasi,carsi istemiyor diye besiktasa hoca olamiyor
cok temiz bi futbol dönemi gecirdi futbolculuk zamaninda,besiktasa yakisir sekilde kaptanlik yapti
kisacasi adam gibi adam futbolcularimizdan birisiydi,karakter olarak 5 feyyaz,3 gökhan,3 metin,3 ali,1 riza eder
Alıntı yapılan: NoPasaran - Kasım 30, 2007, 16:52:05
Ayrıca röportajı düzenledim..renk ve kalınlaştırma gibi işlemleri..

Bizi yormayıp üyeler kendileri koyarken biraz zahmet çekerse çok ii olur..

teşekkürler..
Alıntı yapılan: NoPasaran - Kasım 30, 2007, 16:23:56
Taraftar ile söylediklerinin hangisinde hatası var ;)
Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 30, 2007, 22:59:26
cogunuz sametin kaptanlik yaptigi dönemleri bilmezsiniz
samet,riza,ulvi,kadir,sifo besiktasin en efendi oyunculariydi
ertugrula ne kadar efendi diyorsaniz,samet kaptanda en az o kadar efendiydi
metin,feyyaz,gökhan iyi oyunculardi ama karakter olarak zayiftilar
cok önemli oildugu icin her zaman ayni seyi yaziyorum
sayin sebaya sidikli diyenler,besiktas taraftarinca bastaci ediliyor,samet aybaba gibi düzgün bi insan carsiyi elestirldigi icin yerin dibine sokuluyorsa besiktas taraftari besiktasi degil carsiyi tutuyor demektir!!
simdi karar verin siz besiktaslimisiniz,carsilimisiniz?

Adminlerin çarşıyla alıp veremediği ne var anlamadım.eğer burda beşiktaşı temsil edecekseniz saygı duyacaksınız.
Samet Aybaba emin olun çarşı grubundan hiçkimse kadar beşiktaşlı değildir.o kısa pantolonlu çocuk dediği grub o yaşta kapalı trübün için istanbul meydanında taraftar kovalıyodu.Asıl senin yaranmaya çalıştığın [editlendi]ler dünyada yoktu çarşı varken.Bütün bu sölediklerin ya t.direktör E.sağlam oldu onun acısı var yada birilerine yaranmaya çalışıyosun.Sadece kardeşin ile sölediklerine katılıyorum o kimki beşiktaş yorumculuğu yapıyor.

Biz bugünlere internet sitelerinde, forumlarda nede kazanın dibinde elimizde 3-5 bira şişesiyle geldik.Biz 17sinde fb-gs taraftarının astığı pankartları keserek deplasmanlara evden 2gün öncesinden kaçarak geldik.(işte kısa pantolonlu çocuklar)

Ayhan GÜLTİKEN (ÇARŞI GRUBU)

[KralKartal]

Seni taniyamadim, carsi grubu adina neden yaziyorsun onu anlamadim?
Hani herkes CARSI grubu adina yazdigi icin, karsi ciktigimiz bu olsa gerek !
Yoksa CARSIYA kim neden karsi ciksin anlamadim? Ama rant saglamak icin
CARSI ruhunu, CARSINIn durusunu bile hice sayanlara isyanimizdir !
anlamissindir sen bunu..ama tabi bunlarda cogu kisinin isine geliyor..
ve susuyorlar...
Ayrica herkes CARSI degildir olamazda...onune gelen CARSI adina birsey yaziyor ?
yani tribune gidenlerin hepsi carsi mi?

Demissin ki:
eğer burda beşiktaşı temsil edecekseniz saygı duyacaksınız

BESIKTASI temsil ediyoruz cunki biz BESIKTAS taraftariyiz,
ve BESIKTASIN haklarini savunuyoruz..Kimine gore dogru kimine gore yanlis
ama CIKAR ugruna Besiktasin presiplerini cignemiyoruz..
anladin sen bunu...derinlere girmeye gerek yok bence..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Alıntı yapılan: metini34 - Aralık 02, 2007, 04:30:31
bence carsi düsmanligi yapmiyor; daha dogrusu ummuyorum. seba zamaninda taraftar yönetim bu kadar yakinmiydi? bu kadar yakin olmalari dogru mu? taraftarlarin büyük bir bölümün düsündügünü söylüyor. üslub olarak yanlis olabilir ama dedikleri ana fikir olarak dogru kanimca. ertugrul hakkinda söyledikleri tamamem subjektif. kendinizi onun yerine koyun, bunca yil teknik diretörlük yap, basarili ol, sonra son anda 2 yillik bir hocaya tercih edil.

her elestiriyi düsmanlik olarak algilamak, komplo üretmek dogru degil bence. eger carsi'nin büyük bölümü yönetimi istifaya cagriyor, abiler bunu önlemeye calisiyorsa, birseyler dogru gitmiyor demektir. 6 yil bu takimin kaptanligini yapan birisinin her zaman elestiri yapma hakkinin olmasi gerekir. carsi onu sevmeyebilir, istemeyebilir, ama sadece carsi istemiyor diye diger besiktas taraftarlarida istemiyor anlamina gelmez. ama bu sistem oldugu sürece gelir mi? gelemez. bu da bir gercek.
iste budur,yüregine saglik kardesim
+rep
samet kaptan iyi hocadir kötü hocadir bu tartisilir ama futbolculuk döneminde gecirdigi temiz dönem tartisilmaz
besiktasi elestirme hakkina herkesten önce besiktasta kaptanlik yapmislar sahiptir
isinize gelsede,gelmesede samet hoca besiktasin büyük kaptanlarindandir
besiktasta temiz bi dönem gecirmistir
besiktasli olmak icin herhangi bi guruba saygi duymamizi bekleyenler,ilk önce kendileri besiktas kaptanlarina saygili ve vefali olacaklar!

allen ıverson

Bırakın ya eleştiri bursa maçından öncesi mi?;yapılır kısa pantolon falan başkana bende karşıyım ama bi camiayı temsil ediyo laflara bak..Beşiktaş taraftarı kendi çocuklarına sahip çıkar;Büyük ali,feyyaz,şifo mehmet,ziya dogan,rasim kara,ertugrul saglam birazda kendi düşünsün neden sadece ona tepki oludugunu :oklava

keskinli

Alıntı yapılan: allen ıverson - Aralık 05, 2007, 16:22:36
Bırakın ya eleştiri bursa maçından öncesi mi?;yapılır kısa pantolon falan başkana bende karşıyım ama bi camiayı temsil ediyo laflara bak..Beşiktaş taraftarı kendi çocuklarına sahip çıkar;Büyük ali,feyyaz,şifo mehmet,ziya dogan,rasim kara,ertugrul saglam birazda kendi düşünsün neden sadece ona tepki oludugunu :oklava
feyyazmi?sametmi?
sence sahip cikilacak hangisi?

allen ıverson

İkiside beşiktaş'ın tarihine geçmiş isimler sadece bi tanesi apır sapır konuşuyor o kadar..

TurkishTank

samet'in soylediklerini okudum gayet duzgun konusmus.....ben onun kaptanlik yaptigi donemde dogmamistim bile...buyuklerimin soylediklerine gore cok durust duzgun bi adammis...bence bu elestri hakki'dir yapabilir, seba'da cikip elestiri yapabilir...farketmez... elestiri yapilsin...elestirlerle beraber bi kusurunu gorebilirsin, daha once kusurlarina kor olmus olabilirsin, elestiri seni uyandirabilir...ertugrul icin soyledikleride gayet normal konusmus yanii... erken olabailir bu onun fikri...ben shasen ertugrul hocayi destekliyom erken merken degil... Adam bursa'nin tepkisine ragmen yine orda teknik direktorluk yapiyorsa, adam bence cok duzgun ve durust bi adam...bence bursa'lilar adam olsunda samet'e sahip ciksinlar...samet olmazsa suan bursa sonuncuydu...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt