Ana Menü

Teşekkürler Star TV

Başlatan Onur*, Kasım 17, 2007, 18:33:57

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Onur*

Beşiktaşımızın ve Bizim Bu Zor Günlerimizde Tüm Medya 8-0'ı Konuşup, İsyan Eden, Hatta Bizimle Dalga Geçen Kanı Bozuklar Varken Star TV'de Yayınlanan " Şampiyonlar Ligi Özel " İsimli Programda Çok Hoşuma Giden Bir Konu Oldu. Bizim Maçımızı Vermediler. Programı Sunan Sunucu Bu Olayı Hem Bizim, Hem Beşiktaşlıların Unutması İçin Yayınlamıyoruz. Hepimiz Çok Üzgünüz. Beşiktaş'ın Avrupa da Büyük Başarıları Var Dedi. Bu Maç Yerine O Destan Maçlardan Oluşan Bir Klip Yayınladılar. PSG, Goteborg, Barcelona, Sparta Prag, Chelsea, Liverpool.. Maçlarını Gösterdi. Oktayın'dan, Amokachi'sinden, Ertuğrul'undan Tut İlhan'ına Kadar... En Son Olarak da Liverpool Maçında Yapılan " Dale Cavese " Showunu Gösterdi. Bu Olay Benim Çok Hoşuma Gitti ve Gözlerim Doldu. Zor Günler Geçiren Beşiktaş Taratarı Adına Teşekkürü Borç Bilirim.

Teşekkürler Star TV..

İzlemeyenler İçin Umarım Kaydeden Birileri Olmuştur. Kaydını Bulanlar Paylaşırlarsa İyi Olur.
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

akbaba71

cok guzel bi yayındı ozellikle a grubu oldugumuz ve programın acılışının bizim maçla yapılacağını dusundugum için uzuluyordu ama sağolsun star guzel bi jest yaptı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Adriano

Güzel düşünmüşler. Unutmamız lazım artık.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

evet bende izledim o programı star tv ye teşekkürler.....bu kötü dönemde takımımıza iyi destek oldular...

levent1903

cok güzel - eger birisi o klibi buraya koyarsa , hepimiz izleme sansi buluruz !
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

akbaba71

star tv nin spor servisinde forza da yazan beşiktaşlı bi abi var adı ceyhundu galiba beşiktaşla ilgili he guzel haberler yapıyor dikkat ettiyseniz beşiktaşla ilgili olumlu haberler genelde starda cıkıyor
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Onur*

Alıntı yapılan: akbaba71 - Kasım 17, 2007, 19:10:42
star tv nin spor servisinde forza da yazan beşiktaşlı bi abi var adı ceyhundu galiba beşiktaşla ilgili he guzel haberler yapıyor dikkat ettiyseniz beşiktaşla ilgili olumlu haberler genelde starda cıkıyor
Evet..
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carlito1903

bi basıl kuruluşuda bizim yanımızda olsun yani alayı bize karşı star da yanımızda olsun...

MeLo

Allah Star'ımızı eksik etmesin...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

İzLeyemedim ama heLaL oLsun Star Tv'ye.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

gösterselerde göstermeselerde ben unutamiyorum
ama yinede güzel bi jest olmus
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

freedom forever

Jest güzel , fakat bizi bu jeste mahkum edenler utansın
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: DeliOnur - Kasım 17, 2007, 18:33:57
Beşiktaşımızın ve Bizim Bu Zor Günlerimizde Tüm Medya 8-0'ı Konuşup, İsyan Eden, Hatta Bizimle Dalga Geçen Kanı Bozuklar Varken Star TV'de Yayınlanan " Şampiyonlar Ligi Özel " İsimli Programda Çok Hoşuma Giden Bir Konu Oldu. Bizim Maçımızı Vermediler. Programı Sunan Sunucu Bu Olayı Hem Bizim, Hem Beşiktaşlıların Unutması İçin Yayınlamıyoruz. Hepimiz Çok Üzgünüz. Beşiktaş'ın Avrupa da Büyük Başarıları Var Dedi. Bu Maç Yerine O Destan Maçlardan Oluşan Bir Klip Yayınladılar. PSG, Goteborg, Barcelona, Sparta Prag, Chelsea, Liverpool.. Maçlarını Gösterdi. Oktayın'dan, Amokachi'sinden, Ertuğrul'undan Tut İlhan'ına Kadar... En Son Olarak da Liverpool Maçında Yapılan " Dale Cavese " Showunu Gösterdi. Bu Olay Benim Çok Hoşuma Gitti ve Gözlerim Doldu. Zor Günler Geçiren Beşiktaş Taratarı Adına Teşekkürü Borç Bilirim.

Teşekkürler Star TV..

İzlemeyenler İçin Umarım Kaydeden Birileri Olmuştur. Kaydını Bulanlar Paylaşırlarsa İyi Olur.

Star'ın yaptığı "eski avrupa maçlarından özet görüntüler verme" jesti gerçekten hoş oldu...

Fakat bence, hakikate yüz çevirmek, görmezlikten gelmek, yok saymak, unutmaya çalışmak çözüm değil.
Aksine, hakikati idrak etmek, unutmak yerine sebeplerini ANLAMAK daha iyi neticeler verecektir.

Bu şuna benziyor : Liverpool maçında hakemin maçı uzatmaması, 8-0 kadar ağır geldi bana !
"Yazıktır, günahtır abileri, bitirelim maçı da üzülmesinler daha fazla" dermiş gibi... Maçın gollerini göstermemek de bunun gibi...

Nasıl eski maçları yayımlamaları beni sevindirdiyse,  liverpool maçını göstermemeleri de içimi burkmuştur.

Hakikatten kaçılmaz! Mühim olan gerçekliği görmek, acısını hissetmek, sonra sebeplerini anlamak ve geleceğe dair geçmiş temelli çözümler üretmektir.

Ben böyle düşündüm bu konuda.

Saygılar
Tolgahan Akkuş

ilker_csa

bende izlayemedim ama helal olsun star tv delikanlı adamlar hala var demekki medya dünyasında da....
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

kartalpenchesi

ya ben de izleyemedim ama izlemek çook istiyorum helal olsun star tv Arkandayız her zaman
biri o kaydı mutlaka buraya koymalı LÜTFEN
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene