Ana Menü

Resimleri Koyun Bakalım Kartallar

Başlatan b_eagle_24, Kasım 20, 2006, 23:26:15

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Delirdik

evin yanı dere
arkası uçurum
önündede yoL var ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

freedom forever

Aga madem çadır kurmaya gittin nedn haber vermion :D beraber kurardık ,pogoda da hünerlerini görmüş olurduk :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

yuNuS1903

:ahaha :ahaha

ne gusel işte mis gibi hava :D

ama yoldan gelen arabasize caprıcak korkusundan siz ucuruma

ALLH KORUSUN :D

Delirdik

patLıcan konserinde pogoda adam öLüyordu önümde ;D kaLdırdıLar götürdüLer çocuk bi an gitti geLdi resmen (:
çadırımız son anda çıktı meydana. yoksa afişe ederdim eLbet ;D

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

noumAyberk

Bide o pogoyu çekemeyenler var çok pis uyuz olurum
Geçen sene fanta festivalinde duman çıkartıoz diye laf sölemişlerdi

freedom forever

:D valla onu bunu bilmem , kalfest te 100 kiloyu aşkın bir ayıyı :D çok pis düşürmüştüm fakat sonrası benim içinde çok hüzünlü oldu :D ayı team beni havaya kaldırıp çilekeşin önüne kadar uçurdu . İnan bütün duaları okumuştum :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Delirdik

milleti iteliyorsun ayaklarına basıyorsun tabi çekemezLer ;D
ama fena bişi yaa kesin tatıLması gerek bi kere (:

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

noumAyberk

100 kiloyla yere düşen birinemi ayı demek lazım yoksa 100 kiloluğu yere düşürenemi  :P

freedom forever

yoq kardeşim 69 kiloyum :D zaten omuz omuza girerek düşürmem imkansızdı , düşün üstüne devasa bir yaratık gelio haliylen geri vites yapmam bende koştum ,o  zıpladı ben eğildim :D haliylen yere gömüldü . Fakat arkadaş grubu sağlammıs feci hırpaladılar :D

AsA

Geyik icin ozeL topicLerimiz mevcuttur..

noumAyberk

O zaman geçmiş olsun
Bundan sonra neyi anlıoz
Pogo yapmadan önce bi yapanlara bakacaksın ;D

Neyse pardon konu sapmasın

freedom forever

Alıntı yapılan: AsA - Eylül 08, 2007, 02:10:09
Geyik icin ozeL topicLerimiz mevcuttur..
Pardon abi kusura bakma :D

Delirdik

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş