Ana Menü

Mustafa'dan sessiz veda

Başlatan Dem@, Kasım 14, 2007, 20:54:10

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dem@

Takımımızın sezon başında kendisine kulüp bulmasını istediği ve bu karar sonrası PAF takımıyla antrenmanlara çıkmasına karar verdiği tecrübeli futbolcu Mustafa Doğan, siyah-beyazlı kulüple olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Mustafa Doğan, yaptığı açıklamada, kendisine yapılması gereken ödemelerin olmaması nedeniyle Beşiktaş ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini söyledi.

Deneyimli oyuncu, siyah-beyazlı kulübün ödemeleri yapmaması nedeniyle tek taraflı sözleşmeyi feshetme hakkı doğduğunu belirterek, ''Bu nedenle bir süre önce sözleşmeyi feshettim. Şu anda dosya Futbol Federasyonu'nda bulunuyor. Bu konuda federasyona iki taraf karşılıklı yazışmalar yaptı. Sanıyorum bu konudaki durum bir ay içinde belli olur'' dedi.

Sözleşmeyi feshetmesinden sonra çalışmalarını tek başına sürdürdüğünü kaydeden Mustafa Doğan, ''İleride ne olacağı belli olmaz. Beşiktaş ile yollarımı ayırdığım için takımın durumuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Geriye bakmanın bir anlamı da yok. Siyah-beyazlı kulüpte iyi kötü 3 yılımız geçti. Tabii ki bu şekilde ayrılmak istemezdim. Kimseye kırgınlığım yok. Profesyonellikte bu tür olaylar yaşanabilir. Nasıl kulübün hakları varsa, futbolcunun da hakları bulunuyor. Ben de bunu kullandım'' diye konuştu.

Başka kulüplerden sürekli teklifler aldığını kaydeden tecrübeli oyuncu, gelecekle ilgili kararını henüz vermediğini sözlerine ekledi. Futbol hayatına Almanya'da başlayan ve geçmiş sezonlarda Fenerbahçe'de de forma giyen 31 yaşındaki futbolcu Mustafa Doğan, 2004-05 sezonunda Beşiktaş'a transfer olmuştu.

Kaynak: AA

Onur*

duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

carsi52

YoLun açık oLsun
fazla sevmezdim eziklerden geLdiği için fazlada üzülmedim yani
Bölünür senin için uykular!

MeLo

Güle güle !
Geri kalan hayatında başarılar !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Guti ORÇ.

kişilik olarak sevdiğim bir oyuncuydu hayatta başarılar....

eyup1903

tam bi profesyoneldi hayatında başarılar dilerim

aquilas

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Adam gibi adam muhteşem bir profesyoneldi..
Senin gibileri zor gelir. Yolun açık olsun.
edit

akbaba71

bu tür bi ayrılık yakışmamış keşke sene başında sozleşmesi fesh edilseydi paf takımla cıkartıp ligin ortasında gitmesi kotu olmuş

yolun acık olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

dgkn1903

yolun acık olsun (bunun altından bıle yonetım cıktıya parasını vermemısler ne dıyım artık dıcek laf bulamıoz artık herıflere)
yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
yeter ulaN

Elerosse

Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

carlito1903

fenerden geldği için pek sevmezdim ama tam bi profesyoneldi iyi maçlarda çıkardı ama bu şekilde bi ayrılık pek hoş olmamış...

eRe

fenerden gelen nadır sevılecek adamlardan bırıydı.10 mac yedek olsa 1 mac lazım olunca herseyını sahaya koyuyordu.
yolu acık olsun
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

ilk onbirde oynayacak bir adam degil ama suandaki kadroda mutlaka yer bulabilecek biri,
yani bakiden,diattadan, uzulmezden daha mi kötu Allah askina

o kadar ruhsuzun icinden bu kadar yurekli bi adamin gitmesine anlam veremiyorum.

yolun acik olsun Mustafa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....