Ana Menü

Beşiktaş'ın puanları silinecek

Başlatan eRe, Kasım 14, 2007, 12:41:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş, inanılmaz bir ceza ile karşı karşıya. Bu ceza BJK'ya neden verilecek?
Hem ligde, hem de şampiyonlar liginde aldığı başarısız sonuçlarla eleştiri oklarının hedefinde olan Beşiktaş, FIFA'dan yeni bir yaptırımla karşı karşıya. Beşiktaş'ın puanları silinebilecek.

Başkan Yıldırım Demirören ile Menajer Sinan Engin, Ocak ayındaki ara transferde yeni transferler yapacaklarını sık sık dile getirmesine rağmen, bunun pek de mümkün olamayacağı iddia edildi. Çünkü, Siyah-Beyazlı Kulüp, hâlâ İspanyol teknik adam Vicente Del Bosgue'ya faizleriyle birlikte 8.5 milyon Euro tazminatı ödemedi.

PUAN SİLME DE VAR

Şampiyonlar Ligi gelirleri bloke edilen Beşiktaş'ın daha ağır yaptırımlarla karşı karşıya olduğunu belirten bir Futbol Federasyonu yetkilisi, "İlk önce transfer yapma hakkı ellerinden alınabilecek. Yani Ocak ayındaki ara transferde Beşiktaş kulübümüz, transfer yapamayacak. Yaptırımların daha da ileri götürülmesi söz konusu. Turkcell Süper Ligi'nde puan silmeden, küme düşürülmeye kadar gidebilecek bir süreç de var" diye konuştu.

AYNI CEZA GALATASARAY'A DA UYGULANMIŞTI

Beşiktaş'ı bekleyen ağır yaptırımların bir benzeri, Galatasaray'a uygulanmıştı. FIFA, Uluslararası Spor Mahkemesi'nin (CAS) Brezilyalı futbolcu Felipe Jorge Loureiro'nın alacaklarının ödenmesiyle ilgili kararı uygulamadığı gerekçesiyle 23.12.2003 tarihinde Sarı-Kırmızılı kulübe transfer yasağı getirmişti. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılım payı olarak 3 milyon euro, her maç için de 400'er binden toplam 2 milyon 400 bin Euro alması gerekiyor. Ancak bu paralar bloke edilmiş durumda.

Kaynak: Akşam
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

eRe

bizim klubu 15 yasındakı cocuga versen daha ıyı yonetır.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

osi_bjk

diyecek bişey bulamıyorum yönetime karşı =(
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

freedom forever

Başkan olduğunuz güne lanet olsun diyorum sayın demirören , biraz onurlu davranın ve gidin .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

muhsin_1903

klubün basına bi fenerliyi getirsen inanın bu kadar zarar veremez yeter ama artık
Sağlıklı Bir Hayat İçin Yıldırım Demirören'e HAYIR

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

ilker_csa

ulan küdür edicem şimdi bu yönetimin ............. :alkis bravo size batırdınız canım beşiktaşı sizin yüzünüzden beyazımız gri oldu gidin artık
bir gün herkes BEŞİKTAŞLI olmasın BEŞİKTAŞLILIK şerefli kalsın ...

M34

gitmesin, artik gitmesini istemiyorum ... yedigi halti temizlesin, temizlemedigi vakit onu zaten orada tutmazlar ... buda gelecek icin unutulmaz bir örnek olur, demirören de birdaha besiktasin kapisindan giremez.

Elerosse

Çok güzel bana göre bunlar daha başlangıcı.Yönetim bravo sana.Başımıza ne dertler açtın.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

Tassadar

Ya yönetim falan tamam da fifaya ne oluyo lan!
Fifamısın nesin,gel yeke yek çıkalım istediğin yerde...

Yani tamam adamın parasını vermemiş olabiliriz ama para kazanmamızı önlersen nası ödeyebiliriz ki?
Stad gelirlerine de el koy,Kartalyuvalarının gelirlerine de el koy..Hatta gel stadda beleş sucuk ekmek ye!
Bu ne ulan! Kapatalım klübü gidelim anasını satıyım!!!
Bu sene BJK şampiyon.

keskinli

görevi kötüye kullanmaktan yildirim demirörene hapis cezasi verseler daha dogru olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

akbaba71

ne diyim ben şimdi klavuzumuz karga fifa da haklı
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş