Ana Menü

Delgado'dan jest

Başlatan eRe, Aralık 11, 2006, 11:30:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Maç bitiminde Beşiktaş soyunma odasında duygusal anlar yaşandı. Delgado, "Sakatım ancak sizi yalnız bırakmayacağım" dedi. 

Kayserispor galibiyeti sonrasında Beşiktaş soyunma odasında bir ziyaretçi vardı! Sakatlığı nedeniyle bir türlü isteneni veremeyen Arjantinli yıldız Matias Delgado, 5.5 aylık bebeği ile birlikte soyunma odasının yolunu tuttu ve takım arkadaşlarını tek tek kutladı.

Kulüpten izin almasına karşın kupa maçlarının bitimine kadar Türkiye'de kalacak olan genç futbolcunun bu tavrı arkadaşlarını duygulandırdı. Siyah-Beyazlı futbolcular, Arjantinli yıldızı alkışlarla uğurladı.

Küçük bir jest

Türkiye'de bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Delgado, "Küçük de olsa bir jest yaptım. Bebeğim kucağımda soyunma odasına girdiğimde arkadaşlarımın yüzündeki ifadeyi hayatım boyunca unutamam.

Biz takım ruhunu elde ettik. İyi bir ortam var. Çok geri düştük ancak yükseleceğiz. Bayer Leverkusen maçına gelince... İki ekip için de çok önemli bir 90 dakika olacak. Az hata yapan taraf gülecek. Umarım kazanan takım biz oluruz" ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

hade53

Kayserispor galibiyeti sonrasında Beşiktaş soyunma odasında bir ziyaretçi vardı! Sakatlığı nedeniyle bir türlü isteneni veremeyen Arjantinli yıldız Matias Delgado, 5.5 aylık bebeği ile birlikte soyunma odasının yolunu tuttu ve takım arkadaşlarını tek tek kutladı
çok güzel şeyler bunlar hep böyle oluruz  inşaallah

[KralKartal]

jeste bak, yani jest gormesek inanacam :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

burak_bjk

takım ruhu için iyi bi yaklaşım
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

hade bakalım görecez inş dediğin gibi olur.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

19o3