Ana Menü

Numan Ceyhan istifa etti!

Başlatan eRe, Kasım 12, 2007, 12:09:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Flaş!...Beşiktaş'ta sular durulmuyor. Bugun yapılması planlanan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda önce Beşiktaş Yöneticisi Numan Ceyhan istifa etti

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Dem@

hadi bakalım sıra ile dökülün

eRe

bence demıroren ıstıfa etmıcek ona tepkı olarak verdı ıstıfayı
www.erdemeksi.com

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Dem@

ya bu kadar yüzsüzde olmaz ki istenmiyosun işte kardeşim çık git daha ne zarar veriyorsun sen beşiktaşa ya anlama özürlümü bu demirören ya

eRe

Flaş! Teknik heyete tam destek beklenen toplantıda Numan Ceyhan Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Başkan Yıldırım Demirören liderliğinde başlayan Yönetim Kurlu toplantısında, son haftalarda alınan kötü sonuçlar ile çözümleri hakkında toplantı yapılırken, yönetim kurulu toplantısını az önce terkeden Numan Ceyhan istifa ettiğini açıkladı. Hiç kimseye görünmeden tesisleri terkeden Ceyhan, DHA Muhabirinin sorularını telefonla yanıtlarken, "Sağlık gerekçelerimden dolayı istifa ettim. kimseye bir dargınlığım , kırgınlığım yok. Yıldırım demirören ile ise kardeş gibiyiz" dedi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com

gözzde_bjk

sımdı acıklama gelır ''ıcımızdekı curuk elmalar ayrılıyor,bundan sonra cok daha ıyı bı besıktas yaratmak ıcın hep bırlıkte devam edıcez''dıye BIRAKIN VE GIDIN ARTIK!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

sezgin

Alıntı yapılan: gözzde_bjk - Kasım 12, 2007, 13:29:19
sımdı acıklama gelır ''ıcımızdekı curuk elmalar ayrılıyor,bundan sonra cok daha ıyı bı besıktas yaratmak ıcın hep bırlıkte devam edıcez''dıye BIRAKIN VE GIDIN ARTIK!
tek kelimeyle mükemmel tespit ama asıl çürük kendilerinin olduğunu nezman anlıycak SAYIN BAŞKAN

Brestgerfich

bütün yönetim kurulu istifa etsinnn
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

banumansiz

ve gülümse şimdi... ;)