Ana Menü

protestoyu yaptık tamam.artık takıma destek zamanı beşiktaş bizim beşiktaşımız!

Başlatan psikrofil, Kasım 11, 2007, 14:25:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

psikrofil

beyler televizyondan izledik çok güzel bi prrotesto şekliydi verdiğiniz tepki.özelliklede kapalının verdiği tepki.ama artık tamam protestomuzu yaptık zaten başkanda bu saatten sonra orda kalamaz.onun için artık takıma destek zamanı büyük ihtimal pazartesi başkan istifa edicek.ondan sonra topluca idman yerine gidip tpoçularla görüşmemiz gerekir.ibrahim üzülmez ve ibrahim toramanı artık istemiyoruz bunuda belirtmek gerek diye düşünüyorum.

Tassadar

Bu sene BJK şampiyon.

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

levent1903

Bencede Yönetim kesinlikle istifa etmesi gerekiyor!

Yeni bir yönetim - Yeni bir DEFANS ( umarim kaliteli oyuncular alinir ) - Yeni bir sayfa
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eRe

baskan bırakcak mı hadı canım
baskan pazartesı gunu gececek mıkrafon basına bızı cekemeyenler var bız bu zor gunlerde takımı bırakmayız.sonuna kadar devam edıcez dıcek.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Onur*

Bu Adama Keney Dönmüş. Yapıştı Bırakmıyor. O Yüzden Tepkimiz Sürmelidir ve Sürecektir.. Demirören İstifa Etmeden Bize Rahat Yok Arkadaş !
duymadığım kalmadı; kalmayanı duydum aklım almadı..!

ibanezor

artık kara kartalın yanında olma vaktı geldi haklısın yönetimi şaşırtmanın zamanı da geldi bir dahaki maçta öyle bi bağırmak lazım ki liverpool maçındaki gibi.. şaşırsın herkes..
AlAyınA isyAn inAdınA KARTAL!!!

CarsiDK

Peki Baskan birakmazsa ne olacak?

Yine mi destek verilecek... Yoksa Protestoya devam mi?

Tamam Demirøren iyi niyetli ama coook beceriksiz.. Hic yakismiyor Besiktas´ima... YETER ULAN!

keskinli

biz sahip ciktikca yönetim ve futbolcular kendilerini bi sey saniyiorlar
ne bu yönetime,ne hocaya,ne menejere,nede futbolcuya 1 gram destek yok benden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

aquilas

ne gitmesi ya yönetim çıkacak yarın saat 12 de şöle afilli cümleler kuracak bizi kimse yıkamaz biz bu günleride atlatacağız ıvır zıvır bu yönetimle olmaz diyoz ama adamların anladığı yok beşiktaşın engeli bu yönetim ama ooofff off muhalefette olmayınca dahada beter işler şimdi yeni yönetim gelse hadi hop baştan peki kimin sabrı kaldı sorarım

Anarchy*

dishi_kartaL

haLa istifa edecekLerini düşünen arkadaşLar varsa bence kendinizi avutuyorsunuz.adamın resti ortada bırakmıyorum diyo.bizde madem öyLe işte böyLe deriz.takımımızın zaten yanındayız ama yönetime oLan isyanımızda işLer rayına oturana kadar bitmez.yönetime isyan,istifaya kadar isyan
şampiyon olalım bu sene
uçalım göklere
koyalım cimboma fenere
bir çizik atalım dertlere
beşiktaş'ım adını yazalım her yere
oyyy oyyy oyyy oyyy dishi_kartaL

golasso

beşiktaşın çarşısı da taraftarı da hiçbişeyi de sözünü yemez istifa dediyse istifa ettirir!!!