Ana Menü

1 Seneyi Dolduruyoruz | 17/11/2006 - 17/11/2007

Başlatan mdc, Kasım 07, 2007, 23:20:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

iyiki doğdun kralkartal(carsi).................!!!!!!!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

savasin sicagida yanlis, soguguda
elestirileri hakaretsiz ve küfürsüz yapmaya dikkat etseydi herkes,siyaset bölümümüz kapanmayacakti
türk insanin kaybetmeside zaten kisir cekismelerden geliyor
milletce yanlis düsünceler icine giriyoruz siyaset konusunda,hep kendi destekledigimiz partiler hakli oluyor,rakip partiler hatali
bizim buralarda vakit gecirmemizin sebebi besiktas
hepimizi üzende sevinidrende besiktas
bu yaklasimla olaylari yorumlarsak,kimseyle savasa girmeyiz.
ne soguk ne sicak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

freedom forever

Çok ses getirecek bir açıklama yapmışım :D Benim sadece hissettiğim havayı yazmak istedim . Amaç tabiki beşiktaş bundan zaten kimsenin şüphesi yok fakat Türkiye'nin sosyal,siyasal sorunlarına el atan her yapılan yanlışa karşı tepkisini duruşunu belirten bir tribünün çocuklarıyız bunu unutmamak lazım. Yasaklar bana ters geliyor.Bir BEŞİKTAŞ lı olarakta görüşlerimi herzaman söylerim. Herşey sıcakken daha tatlı oluyor.

Bu arada forum için bir pasta keselim.Bir pastadan bir parça  alalım, üstüne bir mum  koyalım Volkan Abiye gönderelim fena mı olur .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Forum Kurulu

NoPasaran

Vayy bee..

Hatırlıyorum o geceyi..

Ne çalışmıştık İhsan Ben Asa Can...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

osi_bjk

nice senelere kralkartal.com inşallah sitede sonuna kadar online durumda olur.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

salvador

evet kral carsı da idim ama sonra bu siteye gecis oldu 1 yıldır az cok giriyordum ama artık bu sayfadayım mice mutlu yıllara
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...