Ana Menü

Hürriyet in rezilligine bakin!

Başlatan trakya, Kasım 07, 2007, 15:32:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trakya

Tassadar

Eğleniyor adamlar..Fırsat verirsen yapıcak tbi makarasını...
Bu sene BJK şampiyon.

akbaba71

bunda buyutucek bişi yok her farklı skorda yapıyolar

milan-fb maçınınkileride hatırlıyorum
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ilteriş

Bu ne rezilliktir ya kafayı yiyeceğim.. Gazete değil bunlar kağıt parçası..

Beşiktaş düşmanlığı ile ünlü olan Milliyet Spor da yapmış buna benzer bir şey;

http://www.milliyet.com.tr/2007/11/07/son/sonspo21.asp

Çok komiksiniz çok! Sonra niye futbolda şiddet var dersiniz.. Medyası böyle provakatif yazıları kasten ve bilerek ateşleyen bir ortamda bu duruma şükür etmek lazım. Sorumsuzlar..

Anarchy*

Sucu kendımızde arayaLım onceLıkLe! ;)

eyup1903

sen başkalrına malzeme verirsen yaparlar tabi

Simurg

5 golden sonra izlemedim
mazeme verdik utanç tablosu olduk
haketmedik
emeği geçenlerde çok sağolsun ya inönüdeki beşiktaşı kaybeyi çok güzel başarmışlar

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Dem@

utanç tablosu bakın vatan gazatesine ulan herkes düşman olmuş

Alıntı yapılan: DJ EFSANE - Kasım 07, 2007, 13:48:09
ÇARŞI BU KEZ BAYIRA KARŞI :D

• Beşiktaş'ın amblemi değişsin.. 8taş

• Beşiktaş!tı, Eziktaş oldu, Sonra Emziktaş oldu, oda yetmedi SEKİZTAŞ oldu,...

• 90 dakikada 8 tane çay içmedim.

• Çarşı kalecilik mevkiine karşı..

• Çarşı 8'e razı 9'a karşı

• Cimbomu 6 kasımda yanlız bırakmadığı için Eziktaş'a teşekkürler

• Çarşı bu sefer neye karşı olacak... hakem? ingilizler? stad? çimler? nem oranı? ya da ''Çarşı Guinness' e karşı !''

• Matematik baştan say
1,2,3,4,5,6,7,BEŞİKTAŞ,9,10,11,,,,,,
• Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

• 8-0'lık skorlar kulağa garip gelmesin diye kalan tüm Avrupa maçlarına da PAF takım değil hentbol takımı çıkarılacaktır.

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

• Pancu ve Bobo nun kaleci olması kararlaştırılmıştır. ( Hangisi as hengisi yedek yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanacaktır. )

•Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu goleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.

•Maç esnasında kullanılmak üzere Yıldırım Demirören'e de hakemlerde kullanılan telsiz verilmiş olup kendisi tarafından beğenilmeyen pozisyonlara maç içinde anında müdahale hakkı tanınmıştır. Maç Demirören istediği an durdurularak istediği yerden yeniden başlanacaktır.

•Bu maçla ilgili maçtan önce "Beşiktaş Marsilya taktiğiyle oynayacak" diye okumuştum bi yerlerde.. Marsilya tekzip talebinde bulunmuş mudur o gazeteden?

Vatan

''KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER...................''

bilgehan

adamlar malzemeyi bulmuşlar ne diye boş dursunlar ki
Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu goleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.
bu hoşuma gitti ama adamlar tam şerfsiz ya takımın yannda olacaklarına alay ediolar bide böyle medyanın böyle türk takımı taraftarının(gerçek beşiktaşlılar hariç)........

ilteriş

Alıntı yapılan: prodigy - Kasım 07, 2007, 16:58:48
utanç tablosu bakın vatan gazatesine ulan herkes düşman olmuş

Alıntı yapılan: DJ EFSANE - Kasım 07, 2007, 13:48:09
ÇARŞI BU KEZ BAYIRA KARŞI :D

• Beşiktaş'ın amblemi değişsin.. 8taş

• Beşiktaş!tı, Eziktaş oldu, Sonra Emziktaş oldu, oda yetmedi SEKİZTAŞ oldu,...

• 90 dakikada 8 tane çay içmedim.

• Çarşı kalecilik mevkiine karşı..

• Çarşı 8'e razı 9'a karşı

• Cimbomu 6 kasımda yanlız bırakmadığı için Eziktaş'a teşekkürler

• Çarşı bu sefer neye karşı olacak... hakem? ingilizler? stad? çimler? nem oranı? ya da ''Çarşı Guinness' e karşı !''

• Matematik baştan say
1,2,3,4,5,6,7,BEŞİKTAŞ,9,10,11,,,,,,
• Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

• 8-0'lık skorlar kulağa garip gelmesin diye kalan tüm Avrupa maçlarına da PAF takım değil hentbol takımı çıkarılacaktır.

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

• Pancu ve Bobo nun kaleci olması kararlaştırılmıştır. ( Hangisi as hengisi yedek yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanacaktır. )

•Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu goleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.

•Maç esnasında kullanılmak üzere Yıldırım Demirören'e de hakemlerde kullanılan telsiz verilmiş olup kendisi tarafından beğenilmeyen pozisyonlara maç içinde anında müdahale hakkı tanınmıştır. Maç Demirören istediği an durdurularak istediği yerden yeniden başlanacaktır.

•Bu maçla ilgili maçtan önce "Beşiktaş Marsilya taktiğiyle oynayacak" diye okumuştum bi yerlerde.. Marsilya tekzip talebinde bulunmuş mudur o gazeteden?

Vatan

Bu ne rezillik ya Allah sizi bildiği gibi yapsın.. O gazeteyi binlerce kişi okumuyor değil mi? Çarşı'yla ne ilgisi var lan 8-0'ın, BEŞİKTAŞ DÜŞMANLARI!... LİVERPOOL'u yenince Türk'ün zaferi, yenilince Çarşı Bayıra Karşı... İşte siz busunuz.. Allah'ınızdan bulun..

allen ıverson

Düşmanın çok alemin türkiye!nin en ateşli taraftarına sahipsin...Trübünde ne yapsak olay senin takımın 8-0 yenilirse yazarken zoruma gidiyo bunlar olur!Yönetim istifa!!!

keskinli

aynisi rakip takima olsa bizde yapardik
yüzsüzler simdi siz okuyun gazeteleri siz cevap verin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gurkanilyas

çarşı kadar taş düşşun kafalarına çarşıyla neden ugraşıyorlarki turkiyedeki seyirci potansyeli çarşı kadar bilinçli olsa keşke

carlito1903

suç bunlarda değil bunların eline koz verenlerde suçlular hesap vermeli!!!!!!!!!!!!!ama bu basında bunun hesabını verecek liverpoolu yendiğimizde hepsi övgülerle bahsediyolardı alayı Beşiktaşlı olmuştu şimdi hemen döndüler Allah onlarında belasını versin!!!!

ilteriş

Vatan
Hürriyet
Milliyet
...
..

Bir daha alırsam iki olsun! İngiliz Basını bile sizin kadar sevinmemiştir be!