Ana Menü

Geri Adım

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 05, 2007, 15:19:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çarşı10-ur

'Ya şampiyonluk giderse'
Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrasında Başkan Yıldırım Demirören tarihi bir açıklama yapmış ve "Affan Keçeci ile İsmet Arzuman görevi bırakmazsa, A Takımı ligden çekeceğiz. Sivasspor maçına PAF takımla çıkacağız" demişti. Ancak önceki gün sabaha kadar süren toplantıda, bazı idarecilerin, "Şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz. Böylesine bir karar vermemiz ne kadar doğru. çıkalım hakemleri de yenelim" diyerek PAF fikrine karşı çıktıkları öğrenildi. Ancak özellikle Başkan'ın bu görüşe karşı çıktığı bildirildi.

'Arzuman gitmezse...'
Toplantıda yöneticilerin tüm ayrıntıları masaya yatırdığı ve perşembe gününe kadar bekleme kararı aldıkları belirtildi. Ağırlık kazanan son karara göre, perşembe gününe kadar maçın hakemi İsmet Arzuman görevi bırakmazsa Siyah-Beyazlılar büyük bir ihtimalle Sivasspor önüne PAF takım futbolcularından oluşan bir kadroyla çıkacak. Ancak Başkan Demirören'in 'Maça gelmeyin' çağrısına karşın, taraftarların İnönü'deki yerlerini alacağı ve Türkiye Futbol Federasyonu ile hakemleri protesto edecekleri ifade edildi.

'Bu derbi de O'nun olsun!'
Bu arada Arzuman ile ilgili şok bir iddia da ortaya atıldı. Derbiye önce Cüneyt çakır'ın atandığı ancak Sabri çelik ve Muhittin Boşat'ın İsmet Arzuman'ın görevlendirilmesinde rol oynadığı öne sürüldü. çelik ile Boşat'ın, "Hakemliği zaten bitiyor. Bu derbi de onun olsun" dedikleri iddia edildi. Ayrıca 2007 yılının sonunda hakemlik hayatı sona erecek olan Arzuman'a artık maç verilmeyeceği ve hakemlik kariyerinin sona erdiği de belirtildi. Sezon sonu yaşı gereği düdüğünü asacak olan Arzuman, geri kalan maçlarında düdük çalmayacak.

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

eRe

ya ne sampıyonlugunun adaylıgından bahsedıyorlar
amacları 3.olarak bızım goturmemız bu sayede lıg tvnın ızlenmesı ve sonuc olarak gs yı sampıyon yapmak.
sonuc bellı daha kım ne dıye sampıyonluk sansımız var paflarla cıkmayalım dıyebılıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Beşiktaş kararsız!
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Siyah-Beyazlıların hafta sonu oynanacak Sivasspor maçına PAF Takımı ile çıkacağına dair basında yer alan haberlerle ilgili olarak, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na açıklama gönderdi.

Şirketin açıklaması şöyle:

"Yönetim Kurulumuz'un son dönemde yaşanan hakem olaylarına tepki olarak, hafta sonunda Kulübümüz'ün Sivasspor ile yapacağı maça PAF takımıyla çıkacağına dair düşüncesi bulunmaktadır. Ancak konu, Cuma gününe kadar yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantısında netlik kazanacaktır. Alınan Yönetim Kurulu kararı, ayrıca özel durum açıklaması olarak kamuoyuna bildirilecektir."

LİSANSLAR İÇİN 400 BİN DOLAR GEREKİYOR

Bu arada Beşiktaş, PAF takımı ile maça çıkma kararından vazgeçmezse bu oyunculara profesyonel lisans çıkabilmesi için yaklaşık 400 bin dolar gerektiği ve ayrıca sürenin de bu lisansları çıkartmak için hafta sonuna kadar yetmeyebileceği belirtildi.

Kaynak : DHA

baslarım bole ıse tukurdugunuz yalamayın ULAN!!!
www.erdemeksi.com

erdinc1926

sonra adımız çıkacak hiç düşünmüyorlar
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Elerosse

geri vites..Başkan yakışmıyor !
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

keskinli

baskan cok kararli görünüyor
en gec cumartesi görürüz geri adim atiliyormu atilmiyormu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CeRkEz_ZiZuo

Atarsa beşiktaş başkanlıgında ogün istifa eder...
bize sözüde özüde bir lazım lafını yerse ne işi far bjk başkanlıgında
Etiket olmaya Gerek Yoq eskiler Tanır Bizi...!!!

eRe

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 05, 2007, 18:44:25
baskan cok kararli görünüyor
en gec cumartesi görürüz geri adim atiliyormu atilmiyormu

cumartesı gunune kadar beklerse kesın bısı var amatorlerı profosyonel yapamazsın
yanı cok gec kalmak uzere karar vermede
sonra da bahanesı hazır
paflar yetısmedı olucak
www.erdemeksi.com

Kartalizmatik

hey yarabbim geçen sene emzik astık stada düştüğümüz hallere bak laf ağızdan bir kere çıkar...
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

bilgehan

bu başkandan bu beklenirdi zaten adam anca konuşmayı biliyor

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

gordu87

eğer geri adım atıpta..hala başkanlık yapacaksan sana yazıklar olsun büyük!!!başkan
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

sadece1903

ey beşiktaş lı uyan uykudan beşiktaşına sahip anamızın ak sütü gibi helal olan tarihine duruşuna sahip çık alay konusu olma YÖNETİM ÇÖPLERİNİ AL VE DEFOL GİT

Tolgahan_BJK

Bu konuda ne söylense az olur...

Hani insan utanır ya, başı öne eğilir, dudakları büzüşür... Söyleyecek bir şey yoktur.

Verilen "sivas maçına paf takımla çıkma" kararı doğru veya yanlıştır. Hiç önemli değil !
O başka bir konudur, yoruma açıktır.

Yalnııııııııııııız... Koskoca Beşiktaş J.K. yönetimi ciddiyetle ve kameralar karşısında aldığı karardan dönemez.
Bütün olumsuzlukları bir kenara bırakacak olsak, sadece bu geri vites olayı bile yönetimin on defa istifa etmesine yeter sebeptir.

Saygılar
Tolgahan Akkuş