Ana Menü

Kansızlar Ay-Yıldızı Yaktı!

Başlatan akbaba71, Kasım 04, 2007, 17:50:57

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AggressivE

Harbi Şerefsizler Ulan Siz Ne Anlarsınız Ay-Yıldızdan Be Allahın Gay Fb Lileri

Tassadar

Yani bu adamın yüzü belli, kim olduğu belli.Stad kameraları çalışıyorsa eğer kameramanların yakaladığını o kameralar da yakalamış olmalı..
Eğer bu adama ceza falan verilmezse, ya da fenerbahçe yönetimi tarafından (ki çok zayıf bir ihtimal) stada girişi yasaklanmazsa,o zaman bunun önüne kim geçecek?

Yani illa Boca'lılar gibi bir fenerli öldürüp,onun kanıyla Bahariye'den Moda'ya kadar şimdi 2-2 oldu mu yazalım? Bu mu amaçlanan? Ne demek ulan atkı yakmak? Bütün maç küfür ettikleri yetmemiş gibi bi de mu haysıyetsizlik çıktı şimdi de...Ama nası olsa yapan fenerli ya,hemen örtbas edilir! Ama ettirtmeyelim gerekli yerlere bu resmi yollayalım bütün aklı başında spor yorumcularına,Beşiktaş'lı yazarlara,Feridun Düzağac'a (çok sıkı Beşiktaş'lıdır),Nihat Genç'e...Aklınıza kim geliyorsa terbiyesizliklere karşı çıkıcak olan,ONA!

Sesimizi duyurmanın zamandır!
Bu sene BJK şampiyon.

keskinli

bu seref yoksunlarindan beklenir böyle adilik
ayyildizli balona vurdugu icin mahkemelik olan hülya avsarin hikayesini biliyorsunuzdur
bakalim savcilik ne yapacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Kasım 04, 2007, 20:08:51
bu işin birde dolmabahçesi var...
biz onların yaptığını yaparak seviyemizi düşüremeyiz aksini yapsak gene anlamazlar hoşaf hikayesi

Benim gözümde ermeniden farkları yok seviyesizlik terbiyesizlik diz boyu fenerbahçe cumhuriyetinin fenerbahçeli vatandaşları
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Alves

Sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan,futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını bekleyemezsin...

sezgin

ayyıldız olamasa bile ben bu bayrak ve atkı yakma olaylarını çözemiyorum.bunu cinconlularda yapıyor.bu kesinlekle baş edememek ezilmek anlamına gelir ezeli rekabet diyourz okey ama nerde kalıyo ebedi dostluk.
yazıklar olsun

erkann

Yazık çok yazık adı üstünde ezik

egge

artık bunlar fazla tozuttular bu sadece beşiktaşa değil bütün türk milletine yapılmıştır
artık bunları dövmek seviyesizlik değil bunu unutmayın aksine bunları döverek seviyenizi yükselteceksiniz :D
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

banumansiz

yazıklar olsun böyle insanlara!!...
beşiktaşımı geçtim ay yıldızım var o yaktıkları parçada
haysiyetsiz karakter sahibi olamayan insanlar
yazık size!!

ve gülümse şimdi... ;)

k@rt@l

ulan ulan küfür etmemek için kend,imi zor tutuyorum ama etmiycem çünkü onlar gibi kansızların vatan hainlerinin seviyesine düşülmez
utanın be utanın ruhsuzlar sürüsü

Brestgerfich

o Beşiktaş atkısını yakan [edit!] senın ananı ............! Allahsız köpek
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

erdinc1926

bunlara değmez bunların hepsi adi köpek ezikler ne yapacaklarını bile bilmiyorlar ki...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Dem@

ULAN BİZE SAYGINIZ YOKSA BAYRAĞA HİÇ Mİ SAYGINIZ YOK MARİFETMİ ATKI YAKMAK

erdinc1926

K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R